‘داروساز’ در Netflix بکشد: آنچه اتفاق افتاد به دکتر ژاکلین Cleggett?

تا آخرین قسمت از داروسازNetflix بکشد آخرین true crime documentary, دکتر ژاکلین Cleggett یک شکل مرموز بارها ذکر شده اما کمی دیده می شود. نیواورلئان, درد, متخصص مدیریت می آید به توجه eponymous داروساز دن اشنایدر پس از او می بیند یک افزایش بزرگ در تعداد OxyContin نسخه.

بیشتر اشنایدر در مورد آموخته Cleggett کسب و کار بیشتر مشکوک شد. کلینیک او عمل اواخر ساعت گاهی اوقات باز کردن تا ساعات اولیه صبح به تنها پذیرفته نقد و تجویز اکسی به افرادی که در اشنایدر نظر تا به حال هیچ نیاز به چنین یک داروی قدرتمند است.

شواهدی وجود دارد که اشنایدر در بر داشت در واقع به اندازه کافی برای دریافت Cleggett پزشکی مجوز لغو در سال 2002. هر اکسیژن یک مدارک شنوایی که به اجازه می دهد Cleggett به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری, اما او به نوبه خود با توجه به اینکه در بخش روانپزشکی ،

بعد از چند سال پر از تراژدی ، او برای ورشکستگی زمینه در سال 2004 و در سال 2006 بود که در یک تصادف که در سمت چپ او با ناتوان کننده صدمات و آسیب های مغزی.

the pharmacist jacqueline cleggett
دکتر ژاکلین Cleggett در “داروساز”
Netflix

در سال 2009 او pled گناه به طور غیرقانونی توزیع مواد کنترل شده یک جرم است که حامل یک حکم تا 20 سال حبس و 1 میلیون دلار جریمه. در آزادی مطبوعات از آمریکا اداره مبارزه با مواد مخدر و Tri-County مبارزه با مواد مخدر نیروی کار در Jackson, می سی سی پی و 17 نفر نیز دستگیر شده در این تحقیقات بودند که اعتقاد به توزیع مواد مخدر به دست آوردند و از Cleggett در سراسر کشور.

او زده و درخواست معامله و دریافت سه ماه مشروط پس از آن که بار او همه از بین رفته از چشم های عمومی. تا زمانی که ژانویه سال 2020 زمانی که سازندگان داروساز او را متقاعد به مصاحبه برای قسمت نهایی خود را Netflix doc.

صحبت Den of Geek, مدیر Jenner Furst گفت: “من با او صحبت کرد به طور مستقیم و اجازه دهید او را می دانم که به عنوان مستند فیلمسازان ما متعهد به همه طرف داستان است که ما احساس کردند که او تا به حال یک داستان برای گفتن خودش است و ما نمی خواهید به حمایت از یک طرف از این. و ما انجام یک مصاحبه طولانی با او و برجسته بدیهی است که این فیلم اما واقعیت این بود که آن را غم انگیز داستان. آن را غم انگیز, داستان, اعتیاد, از, غم, که تشابه زیادی از اعتیاد داستان است که ما در این مجموعه است.

“دکتر Cleggett خودش معتاد شد. او من فکر می کنم هنوز هم تا حدودی در مورد انکار است که به عنوان ما می بینیم در مصاحبه. و این غم انگیز است. این یک داستان غم انگیز است. او در بالای کلاس خود است. منظورم این است که او یکی از تنها زن آفریقایی آمریکایی پزشکان در نیواورلئان بود که این نوع اعتبار است.”

مدیر بعد افزود: “من فکر می کنم او عمیقا در انکار. او تا به حال بسیاری از اسناد و مدارک او اصرار بر نشان دادن به ما چیزهای که زمانی که ما به صلیب اشاره حقایق برخی از حقایق بودند را به نفع او اما اکثریت قریب به اتفاق نشان می دهد کسی که overprescribing و کسی که در حال اجرا بود یک قرص میل. و من فکر می کنم به این روز او را انکار می کند که آنچه که او انجام شده بود. اما در مورد مورد است.”

داروساز جریان است در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su