پیام پاپ به آمریکا کاتولیک پس از جورج فلوید قتل

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس به نام جورج Floyd با نام دو بار و ارائه پشتیبانی به یک اسقف آمریکایی که به زانو در نماز در طول یک زندگی توجه کردند. کاردینالز سیاه و سفید اند صحبت کردن در مورد فلوید مرگ و واتیکان ارتباطات نیروی عظیم منهدم کننده منتقل شده به اوردرایو برای جلب توجه به علت او در حال حاضر نشان دهنده.

تحت شرایط عادی فلوید به قتل در دست یک افسر پلیس و تظاهرات جهانی محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس ممکن است کشیده اند خاموش دیپلماتیک پاسخ از مقدس. اما در ایالات متحده در انتخابات سال شدت و قوام واتیکان واکنش نشان می دهد که از پاپ در پایین آن است که به دنبال تشویق قدرتهای جهانی در حالی که ساخت یک بیانیه روشن در مورد که در آن کاتولیک آمریکا باید ایستاده جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای دور دوم در ماه نوامبر.

فرانسیس “می خواهد به ارسال یک پیام بسیار روشنی به این محافظه کار کاتولیک در اینجا چه کسانی هستند pro-Trumpers که” گوش دادن این است که فقط به عنوان یک مسئله به عنوان سقط جنین است,'” گفت: Audrey ساقی ریاست جمهوری همکار مدعو در دانشگاه ییل الوهیت مدرسه.

gettyimages-687592152.jpg
پاپ فرانسیس در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول, Melania Trump, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka Trump و شوهر و کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر در طول مخاطبان خصوصی در واتیکان 24 مه 2017. Alessandra تارانتینو / خبرگزاری فرانسه/گتی

ساقی که آفریقایی آمریکایی گفت واتیکان گفتن کاتولیک “به توجه به نژاد پرستی است که اتفاق می افتد و نژادپرستی است که در خود کلیسا در امریکا است.”

واتیکان به مدت طولانی صحبت کردن در مورد نژادی و بی عدالتی و پاپ دوستیابی به پل ششم را ابراز حمایت از جنبش حقوق مدنی و مارتین لوتر کینگ جونیور پیام بدون خشونت اعتراض. تاریخچه اولین پاپ از جنوب جهانی متفاوت است. او به نقل از پادشاه در طول سخنرانی تاریخی خود را به کنگره ایالات متحده در سال 2015 و ملاقات با دختر پادشاه به عنوان سلف خود انجام داده بود.

اما درجه که فرانسیس و واتیکان را تصرف کردند در Floyd کشتن غیر معمول است و نشان می دهد یک هماهنگ پیام استراتژی با هدف ملی کلیسا که فرانسیس به مدت طولانی برای انتقاد سیاسی و ایدئولوژیک تعصب گفت: Alberto Melloni یک کلیسا مورخ و وزیر جان XXIII بنیاد مطالعات مذهبی در بولونیا, ایتالیا.

“آن را مانند هفت نفر از همان نوع واکنش” توسط شانس Melloni گفت.

هفته گذشته فرانسیس را محکوم کرد “گناه نژادپرستی” و دو بار شناسایی فلوید به عنوان قربانی یک “غم انگیز” کشتن. در یک پیام به عنوان خوانده شده در ایتالیایی و انگلیسی در طول مخاطبان عام فرانسیس ابراز نگرانی در مورد خشونت در این تظاهرات گفت: آن بود که خود مخرب است.

“تقدس زندگی هر انسان”

او همچنین گفت: “ما نمی توانیم نزدیک چشم ما به هر شکلی از نژاد پرستی و یا خروج در حالی که تظاهر به دفاع از تقدس زندگی هر انسان.”

آن را روشن تلاش برای تماس با برخی از محافظه کار کاتولیک برای آنها سقط موضوع میباشد در حالی که دیگر “زندگی” مسائل عزیز به فرانسیس — نژادپرستی مهاجرت مجازات اعدام و فقر — بازی دوم کمانچه در پای صندوقهای رای.

فرانسیس است بصورتی پایدار و محکم تایید کلیسا مخالفت با سقط جنین. و نظرسنجی ها نشان می دهد کثرت کاتولیک آمریکا حمایت محدودیت های قابل توجهی در قانونی سقط جنین.

اما فرانسیس همچنین اظهار تاسف کرد که ایالات متحده کلیسا است “وسواس” با سقط جنین و پیشگیری از بارداری و ازدواج همجنسگرایان به ضرر دیگر آن آموزه است. آقای ترامپ ردی خود را در کمک رسانی به کاتولیک رای دهندگان تا حد زیادی بر ضد سقط جنین پلت فرم.

فرانسیس صحبت کردن در ژوئن 3 بعد از آقای ترامپ مطرح شده در مقابل یک کلیسای اسقفی در نزدیکی کاخ سفید, مقدس, در, دست, پس از اجرای قانون به شدت مجبور معترضان دور از نزدیک پارک.

رهبران نظامی با شدت بهم زدن تهمت بیش تظاهرات بر دفاع پاکسازی پارک لافایت

یک روز بعد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از این سنت جان پل دوم حرم بازدید محکوم کرد توسط بالاترین-رتبه بندی آفریقایی اسقف اعظم در ایالات متحده اسقف اعظم ویلتون گرگوری از واشنگتن که فرانسیس منصوب به لحاظ سیاسی موقعیت مهم سال گذشته است. گرگوری گفت که او در بر داشت آن را “گیج کننده و قابل سرزنش است که هر کاتولیک امکانات اجازه می دهد خود را به طوری فجیع سوء استفاده و دستکاری شده است.”

در آن رگ پاپ تماس تلفنی به تگزاس اسقف علامت Seitz از ال پاسو در هفته گذشته بی سر و صدا به نظر می رسد قابل توجه است. Seitz گرفته شده یک نقش پیشرو و خواستار رفتار عادلانه برای مهاجران در تلاش برای عبور از جنوب ایالات متحده, مرز, علت فرانچسکو دفاع و پشتیبانی در راه است که باید سوخت تنش با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

فرانسیس به نام Seitz به طور غیر منتظره پس از او شد عکس زانو زدن در نماز در یک زندگی توجه کردند. Seitz گفت: پاپ از او تشکر کرد و بدون اشاره به تظاهرات اما زمینه روشن بود: “من های اخیر حرف و عمل در اتفاقاتی که در حال وقوع در کشور در حال حاضر” پس از فلوید را کشتن.

America Protests Vatican
عکس های ارائه شده توسط اسقف کاتولیک ال پاسو را نشان می دهد اسقف علامت Seitz, مرکز, زانو با دیگر تظاهرکنندگان در پارک یادبود برگزاری یک زندگی موضوع ثبت نام در, El Paso, تگزاس, ژوئن 1 سال 2020 است. Fernie Ceniceros/اسقف کاتولیک ال پسو/AP

فرانسیس بود که نه تنها در ساخت واتیکان نمایش شناخته شده است.

در حالی که مقدس خواهد بود میلی به دیده می شود به عنوان چیدن طرف قبل از انتخابات آمریکا آن عملیات رسانه ای ساخته شده است و پاک کردن آن در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز محکوم بی عدالتی رنج می برد توسط آمریکایی های سیاه و سفید و خط کشی آن دیرین حمایت از شاه پیام.

روز یکشنبه l’osservatore رومانو روزنامه برجسته سه Floyd-داستان های مربوط به آن صفحه. برای اولین بار بود که 1 میلیون نفر از مردم انتظار می رود در اعتراض به آن روز در واشنگتن است.

دوم داستان در مورد یک ویدیو نشان دادن آمریکا دو افسر پلیس تنه زدن 75 ساله مارتین Guginoسفید کاتولیک معترض به زمین در بوفالو. “به تماشای آن لطفا” مقاله گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی تئوری توطئه در مورد تظاهرات راندند توسط n. y. پلیس

سوم آن داستان بود در مورد نماز به ریاست بالاترین-رتبه بندی آمریکا در واتیکان کاردینال کوین فارل که تقبیح چگونه امریکا قانون اساسی آرمان شکست شد سیاه آن به شهروندان است.

در یک مصاحبه فارل گفت او صحبت کرده است به فرانسیس در گذشته در مورد امریکا, مسابقه, مشکلات, که او را دیدم از نزدیک به عنوان یک اسقف کمکی در واشنگتن است. فارل گفت: فرانسیس است که به خوبی versed در پادشاه و تاریخ آمریکا.

فرانسیس “می داند آنچه اصل بود و او می داند چه مبارزه بود” فارل گفت.

ناتالیا Imperatori-لی استاد مطالعات مذهبی در منهتن, کالج, گفت واتیکان پیام است که با داشتن یک اثر در کاتولیک آمریکا.

“ما در حال شروع به دیدن یک نوع شقاق ظهور” او گفت:. “این که آیا آن را برای رفتن به دراز مدت و یا اینکه آیا آن را نشانه ای از یک تغییر پارادایم من فکر می کنم آن را خیلی زود به بگویید.”

یک نظرسنجی از غیر انتفاعی, عمومی, دین, موسسه تحقیقات هفته گذشته در بر داشت که سهم سفید کاتولیک برگزاری مطلوب views آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال کاهش یافته و به رقم دو برابر سال گذشته, ثبت نام 37 درصد در هفته آخر ماه مه در مقایسه با 49% در سراسر 2019.

آزمون Imperatori-لی گفت: خواهد بود اگر کشیش هنوز موعظه در مورد نژادپرستی در شش ماه. و فراتر از آن است که: “من حدس می زنم ما می دانیم اگر این کار زمانی که کاتولیک ها به پای صندوق های رای در ماه نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de