ما در حال رفتن به شنیدن یک معامله بزرگ در مورد تولید مثل شماره در هفته ها و ماه های آینده. هر کشور یکی است و در آیندهای نه چندان دور محله خود را ممکن است خود را داشته باشد.

به عنوان Covid-19 بحران میکشد و در “R” ارزش ممکن است دیکته آزادی های فردی ما و چشم انداز اقتصادی. در سطح ملی آنها ممکن است مورد استفاده برای قاضی یک کشور صلاحیت و درجه ای که در آن شهروندان قادر به سفر و تعامل با جهان ،

در سطح یک مفهوم است که آسان به درک. R نرخ که در آن گسترش ویروس در یک جامعه و R1 است که نقطه محوری است. اگر هر فرد آلوده گسترش این ویروس به کمتر از یک دیگر به طور متوسط در عفونت های جدید سقوط خواهد کرد و این ویروس در نهایت ناپدید می شوند. اگر R بالای یک معکوس درست است و گسترش بیماری نمایی.

R ارزش ایجاد شده برای بسیاری از کشورها که در آن داده ها در موارد و مرگ و میر منطقی جامد. وجود منابع مختلف اما یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته توسط دانشگاهیان در نیوزیلند فراهم می کند یک خلاصه خوب است. آن را نه تنها محاسبه R برای 25 کشور اما مدل چگونه اقدامات آنها معرفی نهفته R-value برای هر.

به این نتیجه رسیدند که سخت “سرکوب” اقدامات مورد نیاز به درایو R در زیر یکی از کشورهایی است که اجازه داده بود که این ویروس به سرعت در حال گسترش برای شروع با. انگلستان و آلمان و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا همه در حال حاضر Rs یا در زیر یک, به عنوان مثال.

کشورهای که سریعتر کردن علامت اجرای اقدامات کاهش اوایل یا حتی قبل از ویروس گرفتن گرفتن بودند به طور کلی یافت و به پایین تر R-ارزش ها و نیاز کمتر اقدامات لازم برای حفظ آنها. هنگ کنگ ایسلند سوئیس و کره جنوبی تمام شد و به R اعداد کمتر از 0.68 مثلا.

بسیار ساخته شده از آلمان استفاده از یک در سراسر کشور محاسبه شده R-ارزش آن به منظور تعیین استراتژی خروج. آنگلا مرکل یک دانشمند با پس زمینه است که با استفاده از R-value محاسبه شده روزانه به عنوان معیار کلیدی که برای قضاوت در مورد موفقیت و یا در غیر این صورت به تدریج آزاد کردن بخش هایی از اقتصاد آلمان.

شماره در حال حاضر در یک سالم R0.75 محاسبه شده توسط رابرت کخ موسسه که از دولت آلمان بودجه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن نشدم واقعی دوره از ویروس های بین 10 و 14 روز و اثرات اگر هر یک از آلمان اخیر کاهش های مختلف مستند اقدامات را منعکس نمی شود در آن تا هفته آینده.

انتظار بریتانیا شروع به انتشار یک ملی R تعداد در چند هفته آینده آن را به عنوان بیش از حد حرکت به سمت کاهش آن مستند اقدامات است. مانند آلمان و انگلستان دولت خواهد شد و استفاده از آن به عنوان وسیله ای برای قاضی اگر بروز این ویروس در حال رشد و یا کاهش در کشور است.

اما این مهم است که برای دیدن R برای آنچه در آن است – یک اقدام نه یک استراتژی.

برای مثال نیوزیلند با موفقیت به دنبال یک استراتژی ویروس ریشه کن کردن. مانند کره جنوبی و دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا آن را دنبال تحقیق با هدف رانندگی موارد بسیار پایین آنها قادر به ردیابی تمام آنها و تمبر از بیماری ها در کامپیوتر است.

این بطور قابل توجهی آسان تر به انجام اگر شما کمتر از موارد در وهله اول. برای کشورهایی مانند انگلیس و آلمان و فرانسه که در آن زمان مورد اعداد بالا باقی می ماند R بیشتر احتمال دارد به استفاده می شود در کوتاه مدت حداقل به اطلاع یک استراتژی کاهش.

داشتن سرکوب R در زیر یکی از ما ممکن است نگاه به آن را نگه دارید وجود دارد در حالی که باز کردن همه چیز به تدریج تا یک واکسن یا درمان موثر می آیند. به عنوان طولانی به عنوان R همچنان بالاتر از یک و سپس بروز این ویروس در جامعه پایدار خواهد بود و یا در حال سقوط است.

در طول زمان به عنوان تست می شود گسترده تر R ارزش تبدیل خواهد شد دقیق تر و به احتمال زیاد تولید شده برای مناطق مختلف.

اگر چه نه به نقل R-ارزش عموم فرانسه در حال حاضر در حال پیگیری گسترش این بیماری از لحاظ جغرافیایی و گفت: آن را تنظیم و آن کاهش اقدامات منطقه ای بر اساس رفتن به جلو.

این فراهم می کند انعطاف پذیری بیشتر و با وجود یک ملت آرمان است به احتمال زیاد به معرفی در بریتانیا در نهایت بیش از حد. جدا از هر چیز دیگری آن را فراهم می کند یک سوپاپ – اگر شما یک استراتژی منطقه ای شما نمی نیاز به بستن کل کشور دوباره اگر چیز اشتباه است.

R ارزش – همراه با کل بروز بیماری نیز به احتمال زیاد شروع به بین المللی تاثیر سفر در طول زمان است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به صحبت های زیادی در مورد آن کشورهای شهروندان می تواند و نمی تواند وارد امریکا vis a vis Covid-19.

طنز این است که مقامات در بریتانیا و اروپا به دنبال در مورد اعداد و R اعداد در امریکا و بدانم که آیا آمریکا ممکن است مجبور به توان بالای خود را ممنوع ملل لیست.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de