Jair Bolsonaro جدید نیست به بحث استخدام.

زمانی که Damares آلوس منصوب شد وزیر زنان و خانواده و حقوق بشر, او اعلام کرد که این یک “عصر جدید در برزیل: پسران آبی و صورتی”.

“هیچ کس نمی خواهد متوقف کردن تماس های دختران شاهزاده خانم و پسران سروران ما در حال رفتن برای پایان دادن به این سوء استفاده از تلقین ایدئولوژیک” او گفت: در سخنرانی مراسم تحلیف به عنوان وزیر.

طرفداران او را تشویق می کردند; او را مخالفان او را دیدم به عنوان منسوخ شده است. و دیدگاه های بحث برانگیز در گسترش حقوق زنان همچنان ادامه دارد.

آلوس که همچنین انجیلی کشیش مخالف سقط جنین و او به تازگی حمایت یک کمپین برای تشویق پرهیز در تلاش برای پایین آوردن یک سرسختانه نرخ بالا از بارداری در برزیل.

اما Jair Bolsonaro دولت دوست دارد به هم بزنید. او پاره کردن سیاست راه انجام شده است در برزیل. و آن را انجام داده دوباره با یکی دیگر از تفرقه قرار ملاقات: Sergio Camargo.

قربانی ذهنیت

این هفته رئیس جمهور تایید کرد که آقای Camargo سیاه روزنامه نگار را سر تا پلمرس بنیاد فرهنگی. نفوذ دولت-بودجه موسسه مسئول ترویج و حفظ فرهنگی, تاریخی, ارزش های اجتماعی و اقتصادی از جامعه در برزیل.

آقای Camargo توصیف خود را در رسانه های اجتماعی به عنوان یک “سیاه راست جناح ضد victimist” – او نیز محروم واقعی نژادپرستی وجود دارد در برزیل و مقایسه آن را به ایالات متحده جایی که او آن را یک مشکل جدی است.

سرجیو Camargo انتصاب شد ستیز از شروع. نامزدی خود را به حالت تعلیق در آمد در پایان سال گذشته پس از انتقاد. اما در اوایل این هفته دادگاه عالی رد این تصمیم اجازه می دهد او را به این نقش و هموار کردن راه برای آقای Bolsonaro برای بازگرداندن او.

آقای Camargo در پاسخ به اخبار آن را “شکست نژادپرستان در سمت چپ – پیروزی یک کسی که فکر می کند برای خودش و رایگان است.”

Nutella نژاد پرستی

در پست های رسانه های اجتماعی در سال گذشته او با استفاده از اصطلاح “نوتلا نژاد پرستی” برای توصیف مشکل در برزیل. این یک توهین به عبارت طراحی شده برای قرار دادن نسل جوان – جایگزین Nutella برای نان تست آووکادو در جهان انگلیسی زبان شاید و شما جان کلام را دریافت کنید.

“سیاه مردم شکایت دارند چرا که آنها احمق هستند و اطلاعات غلط توسط چپ او گفت:” در این پست. او استدلال کرد که “برزیل نیاز به یک جنبش سیاه رایگان است که با آن نظرات و سیاسی انتخاب در غیر این صورت قربانی ذهنیت چپ پیروز خواهد شد”.

Bolsonaro پسر ادواردو نیز توییتی پس از ملاقات با این استدلال که کار خود را خواهد بود “فوق العاده مهم در مبارزه با دستبند ایدئولوژیک برده داری است که در برزیل قرار است”.

اما نژادی عدالت دانشگاهیان از برزیل مرکز تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی گفت: آنها مشاهده نامزدی خود را با “ترس و خشم” با این استدلال که “او نمی نشان دهنده ضد نژادپرستانه و سازمان های مدنی و گروه های که ساخته شده اند این فضا بیش از دهه های گذشته”.

سرجیو Camargo نگرش یک اقلیت نمایش در حال حاضر اما یکی است که بسیاری در برزیل مورد استفاده قرار گیرد برای به اشتراک گذاشتن – این ایده که این کشور شد نژادی دموکراسی یک محل که در آن وجود دارد کمی و یا بدون نژاد پرستی بر خلاف ایالات متحده و یا اروپا.

“بسیاری از مردم بر این باور ملی ایدئولوژی که کمی وجود دارد و یا هیچ نژاد پرستی می گوید:” جامعه شناس ادوارد Telles. نگرش تغییر به ویژه پس از کنفرانس جهانی علیه نژادپرستی در آفریقای جنوبی در سال 2001 او می گوید.

“قبل از این که مردم به سختی به ذکر نژاد, این یک موضوع تابو. بعد این موج جزر و مدی و آن را به طور کامل تغییر” می افزاید: Dr Telles. “پس از آن در اواسط تا اواخر-2000s روشن بود که تعداد کمی از مردم بر این باور بودند که.”

اما این افراد وجود داشته باشد – و در حال حاضر آنها نشستن در موضع قدرت است.

Bolsonaro ‘یک فاجعه واقعی’

Jair Bolsonaro اتحاد خود را در دفاع برزیل تجارت برده – بزرگترین در آمریکا.

“پرتغالی حتی در آفریقا,” او گفت: اشتباه در یک مصاحبه تلویزیونی قبل از انتخاب شدن در سال 2018 است. “از آن خود آفریقایی ها که دست بردگان بیش از.”

آنا لوسیا Araujo یک برزیلی استاد تاریخ در دانشگاه هاوارد در واشنگتن دی سی می گوید که آقای Camargo انتصاب “تلاش برای از بین بردن آنچه که فتح شد آفریقایی-برزیلی و کون برزیلی حرکات پس از پایان دیکتاتوری نظامی.

“دولت فعلی یک فاجعه واقعی در مورد مبارزه با نژاد پرستی و نابرابری نژادی که در قلب برزیل تاریخ است.”

حقوق محیط زیست در معرض خطر بیش از حد

این دوم مورد بحث قرار ملاقات ساخته شده در هفته گذشته.

سابق انجیلی مبلغ ریکاردو Lopes Dias نیز نام رئیس اداره دولتی است که محافظت جدا قبایل بومی از تماس با افراد غیر بومی مردم است. قبلی خود نقش به عنوان یک مبلغ با هدف تبدیل آن جوامع به مسیحیت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آن وقت است که مورد حمله قرار می آیند.

“آن را به وضوح عمدی. Bolsonaro دقیقا می داند آنچه که او انجام می دهند. او قرار است فردا مسئول خانه مرغ می گوید:” جاناتان Mazower بقا بین المللی است.

“این چنین برهنه تجاوز آشکار و صریح حمله به اجماع از سه یا چهار دهه است که شده است همه چیز در مورد حفاظت از چنین مردم که فوق العاده آسیب پذیر به خودی در آوردن بیماری کاملا جدا از حملات خشونت آمیز که بسیاری از آنها رنج می برد در گذشته” می افزاید: آقای Mazower.

Bolsonaro دولت اغلب متهم قبلی چپ دولت از کاشت بخش در برزیل که هرگز وجود نداشته است. اما تا کنون تلاش خود را برای متحد کردن برزیلی به نظر می رسد که شکست خورده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im