خوانندگان چت روم: آنچه در مستند اقدامات باید اول به کاسته در فاز دوم?

از Brexit به باغبانی تلگراف به چت روم یک محل را برای شما به بحث در مورد انواع داستان ها و مسائل است که باید به اوج خود رسید و مورد علاقه خود را. در حال حاضر هر کس زمان بیشتر از همیشه به صحبت کردن با یکدیگر به صورت آنلاین و به ملاقات با افراد جدید, البته تقریبا.

ما پیشنهاد چند نکته صحبت کردن به شما آغاز شده – اما احساس نمی محدود انتخاب های ما. هر داستان را برانگیخته علاقه خود را در صورت تمایل به بحث در مورد آنها را در زیر.

بیا و پیوستن به ما در نظرات برای چت ما خواهید بود به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آنچه که شما می گویند و تعداد کمی از نویسندگان ما حتی ممکن است پیوستن به در.

امروز بزرگترین نقطه صحبت

نشان داد: بوریس جانسون نقشه راه به سهولت مستند و بازگشایی مدارس و مغازه ها

روز یکشنبه بوریس جانسون به نظر می رسد مجموعه ای برای پرده برداری از استراتژی دولت برای ‘مرحله دوم’. گزارش شده است که انگلیسی ها می تواند مجاز به اتحاد دوباره با عزیزان با استفاده از “حباب” ترتیبات آن را مردم انتخاب تعداد کمی از دوستان و خانواده به ترکیب با. اما چه چیز دیگری باید درگیر تدریجی لغو مستند? اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات زیر.

چند داستان است که گرفتار چشم ما امروز

منحصر به فرد: PPE پرواز برگشت از ترکیه توسط RAF در بر داشت به “بی فایده”

آن را نشان داد توسط تلگراف شب گذشته که 400,000 لباسهای آورده بازگشت از ترکیه در ماه گذشته بوده است توقیف در یک انبار در خارج از فرودگاه هیترو پس از تجهیزات سقوط کوتاه از انگلستان استاندارد. به عنوان بریتانیا PPE بحران همچنان ادامه دارد به همین دلیل است که دولت شکست خورده به آدرس کمبود در چنین زمان حساسی?

بوریس جانسون عاشق رو به جرمی Corbyn. Keir Starmer به نظر می رسد در کل خیلی سخت تر

است بوریس جانسون ملاقات بازی خود را در قالب Keir Starmer? جدید کار رهبر ستایش شده است برای خود قانونی سوال در باز کردن PMQs با سابق وکیل کشیدن هیچ مشت در بوریس جانسون بازگشت به اعزام جعبه دیروز. چقدر بیشتر از یک تهدید است آقای Starmer از سلف خود?

شما چه مستند خلوص سطح ؟

پس این هفته خبری که پروفسور نیل فرگوسن را شکست, مستند, قوانین تلگراف را Michael Hogan می خواهد بدانید که چگونه نزدیک شما بوده ام به دنبال این مستند. آیا شما یک مستند پیوریتن, پشتکار چسبیده به کروناویروس قوانین – و یا آن را یک قانون برای شما یکی دیگر از برای هر کس دیگری ؟ اجازه دهید ما می دانیم که اردوگاه شما در بخش نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر