تسکین قطعیت Muses یکی نیویورکر

همانطور که من راه رفتن پنج بلوک از طریق محله نیویورک غرب روستا در یک بار-هر-دو-روز سوپرمارکت مراجعه به restock آشپزخانه من (تحویل مواد غذایی در حال حاضر طول می کشد یک یا دو هفته) من اغلب فکر می کنم از یک خط از آلبرت کامو’ 1947 رمان طاعون در مورد فرانسه-الجزایر در شهر وهران تجربه بی رحمانه تازیانه که او به عنوان توصیف “است که از بین رفته شهر که در آن طاعون سنگ و تاریکی تا به حال به طور موثر سکوت هر صدای.”

شهری سکوت اتفاق می افتد در شهر نیویورک در حال حاضر است اما یک نما به عنوان نشانه ای از مخفی COVID-19 هیولا احساس می شود در همه جا در چه یکی از شلوغ ترین شهرهای روی زمین است. به مراتب کمتر وجود دارد مردم در راهپیمایی پایین خیابان 24-بسته نرم افزاری از کاغذ توالت را به عنوان وجود دارد دو هفته پیش در اوایل وحشت همه گیر.

به جای آن در حال حاضر صدای کلاغ من شنیده ام روز دیگر بر روی سقف—برای اولین بار در 15 سال من اینجا زندگی می کردند. این دست ناخوانا ثبت نام در توقیف یک گی بار با این مضمون که “هیچ مشروب” در انتظار جامعه ما به طور کامل کشف به غارت وحشت دیوانه دمه همه-برای-خود را رها. چند رهگذران نه تنها حفظ فاصله از یکدیگر به عنوان ما باید اما ما حتی نمی نگاه در هر یک از دیگر. در واقع ما نگاه دور به عنوان اگر ساخت تماس چشمی مستقیم را به نحوی انتقال ویروس است.

یا شوم ترین تصویر است که من امروز مواجه می شوند در حالی که راه رفتن توسط لنکس سلامت ER: یک کامیون یخچال یک چادر سفید متصل به باز کردن آن را برای محافظت از یک سطح شیب دار برای wheeling در بدن کسانی که جان از طاعون. یک موبایل سردخانه.

Empty West Village in New York City
مرکز تجارت جهانی افزایش می یابد بیش از یک تقریبا خالی خیابان هفتم در غرب روستا در 25 مارس سال 2020 در نیویورک است.
BRYAN R. SMITH/خبرگزاری فرانسه/گتی

“همه می دانند که pestilences یک راه تکراری در جهان” نوشته کامو. “در عین حال به نوعی ما پیدا کردن آن سخت به این باور در آنهایی که تصادف کردن بر سر ما از آسمان آبی. شده اند وجود دارد به عنوان بسیاری از آفت جنگ در تاریخ در عین حال همیشه طاعون و جنگ را مردم به همان اندازه تعجب.”

به عنوان یک مواد غذایی و سفر نویسنده, من حدس می زنم من بیش از حد شگفت زده هنگامی که در اواسط ماه مارس, من شروع به گرفتن ایمیل از ویراستاران به من گفتن آنها دیگر اختصاص مقالات سفر مگر اینکه آن را به حال یک ویروس تم به آن است. مواد غذایی, چند, چیزی است که ما می توانیم همه هنوز شادی در. پخت نان در حال افزایش است (هیچ جناس در نظر گرفته). بنابراین در حال پخت و پز درس از سرآشپزها مشهور در Instagram.

جالب است فکر می کنم به چند ماه و یا یک سال پیش در prelapsarian بار در مورد آنچه که عوامل اضطراب ما. از شدت بی روح مانند نگرانی در مورد عقب کشیدن خط مو به طور جدی تغییر زندگی مثل زن من مطمئن بود که من می خواهم به صرف زندگی من با داشتن غیر منتظره تغییر از قلب و در نتیجه خرد معدن.

همین دلیل است که امروز چنین سطحی نگرانی ها و دل شکستگی به نظر می رسد نسبتا مبتذل. در حال حاضر ما بسیار واقعی ترس از تبدیل شدن به بی خانمان و بی خانمان به مرگ عزیزان و البته عمیقی تشویش در مورد خود ما دردناک مرگ نابهنگام. خوش آمدید به جدید غیر طبیعی است. زمانی که من از یک دوست که چرا او را تماشا استیون سودربرگ فیلم سرایت شب دیگر او گفت که عجیب آرامش بخش به دلیل اندکی spoiler alert—آنها می آیند تا با یک واکسن حتی اگر فیلم به پایان می رسد بدون نتیجه قطعی در مورد چه اتفاقی می افتد بعدی. زندگی واقعی برای بهتر یا بدتر نیست و وجود دارد همیشه انتهای مبارک و توقف درد و رنج.

Empty Streets in West Village
خالی خیابان در روستای غرب منهتن به عنوان COVID-19 شیوع همچنان در شهر نیویورک است.
Victor J. آبی/گتی

من جذب به بودیسم وقتی که من یک دانشجوی کارشناسی ارشد در سان فرانسیسکو در حدود 20 سال پیش. آن نبود تا چند سال پیش هر چند که من واقعا اختصاص داده شده خودم را به مدیتیشن و تمرکز حواس است. آن را ارائه برخی از ثبات برای من در زندگی ثابت سطحی تغییر—on-the-go زندگی از فرود در مقصد بیدار شدن و فراموش کردن آنچه که شهر من در—و همچنین به عنوان کمک به سهولت درد و رنج من زمانی که روایت از زندگی من می آید ناگهانی پیچ و تاب و طرح مانند پایان غیر منتظره از یک رابطه است.

و پس از آن جای تعجب نیست که در این رنجور بار من تکیه حتی بیشتر به بودایی فلسفه هسته می پردازد که چگونه برای کاهش درد و رنج. یک بودایی را تعریف مبتلا به این معادله: درد + مقاومت = رنج می برند. و یا به عنوان نویسنده و راهبه بودایی Pema Chödrön نوشت: “ریشه درد و رنج مقاومت در برابر یقین است که بدون توجه به آنچه شرایط عدم قطعیت است که همه ما واقعا باید.”

که یکی از علل تقریبا همه بی قراری و رنج در حال حاضر. عدم قطعیت است. ما استفاده می شود به زندگی در جهان نامشخص که در آن ممکن است در آینده نزدیک نتیجه مرگ است. اما در این مبهم unlit بار, نیز وجود دارد یک فرصت بزرگ در اینجا. این کلید به پذیرش که ما نمی دانیم که چه مدت این است که به گذشته و این که ما به خوبی ممکن است در نهایت ابتلا به ویروس. و حتی مرگ ناشی از آن است. چون حتی قبل از اینکه این بیماری هیچ چیز در زندگی همیشه خاص.

Empire State Building's Red Siren
ساختمان امپایر استیت است روشن با سفید و قرمز “آژیر” در آن دکل به پرداخت ادای احترام به پزشکی کارگران مبارزه با شیوع کروناویروس در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.
یوهانس EISELE / خبرگزاری فرانسه/گتی

آنچه در حال حاضر متفاوت است که ما در واقع کشیده و پشت پرده در جادوگر شهر از. ما ریختن تصور غلط از یقین است. ما نمی دانیم چه آینده برگزار می شود برای ما از چند ماه پیش و ما نمی دانیم که در حال حاضر یا نه. در این معنا ما بیشتر ریشه در واقعیت واقعی امروز از ما در قبل از همه گیر بار. تنها یقین در این زندگی ناپایداری است.

این مرا به یاد چه روانشناس و معلم مراقبه تارا Brach اغلب می پرسد: آیا شما تمایلی به احساس می کنید ؟ آن را یک چالش به خودمان آسیب پذیر و چهره ما ترس و اضطراب و در حال حاضر ما یک مقدار زیادی. و سپس پاداش می تواند یک حس عمیق از عشق به خود و دیگران و افزایش حس شفقت.

استقبال عدم قطعیت کمک کرده است تا من آرام باقی می ماند و بیمار در صورت از همه چیز از تاخیر پرواز و لغو به شدت جدی curveballs پرتاب من در زندگی است. شاید این طاعون را الهام بخش بسیاری از ما به تغییر راه ما در جهان و در زندگی است. و مرگ. و هر چیز دیگری که برای ما اتفاق می افتد زمانی که ما احساس می کنیم داستان زندگی ما وارد کرده است و در عمده پیچ و تاب و طرح.

راهب بودایی/نویسنده Thich Nhat هان نوشت: “گل تجزیه اما دانستن این جلوگیری نمی کند ما را از محبت گل. در واقع ما قادر به آنها را دوست دارم بیشتر چون ما می دانیم که چگونه به گنج آنها را در حالی که آنها هنوز زنده هستند.” این یک بازی ساده اما فصیح یادآوری در مورد استقبال از ناپایداری و قدردانی از زیبایی و عشق در زندگی ما در حال حاضر است. که زیبایی و عشق را تغییر و تبدیل می میرند.

اما آن را نیز مورد پذیرش و عمیقا احساس ما درد و رنج در حال حاضر بسیار بیش از حد. فروید گفت: “درد می کند تجزیه هنگامی که ما دفن می شود.” همان ایده را می توان به عدم اطمینان از تمام زندگی ما در حال حاضر. اگر ما قدردانی در حال حاضر—برای شام شما پخته شده امشب برای این واقعیت است که شما پناه در محل با عزیزان که ما از اینترنت به تماشای Tiger King—پس شاید زندگی در چنین نامشخص زمان نمی شود خیلی بد است. و شاید ما قادر خواهیم بود که این درخواست در یک پست-همه گیر جهانی است.

انسان را دچار بیماری های همه گیر از طریق جنگ و بلایای طبیعی بسیاری از موارد در گذشته است. بنابراین ما باید به دیدگاه های طولانی از تاریخ به خودمان یادآوری کنیم که ما انعطاف پذیری برای غلبه بر این. ما به عنوان آسیب پذیر و مستعد ابتلا به ناپایداری و عدم اطمینان به عنوان ما در 2019. ما می رویم به از دست دادن را دوست دارد از زندگی ما است. ما قصد داریم به بیمار در برخی از نقطه. و همه ما خواهیم مرد. و پس از آن در این لحظه زندگی در یک نامشخص و پر سر و صدا که ما باید متوجه این واقعیت است که ما همیشه به دنبال یقین در یک پایه و اساس جهان است. آن است که کامو آن را به نام پوچی زندگی است.

پس از همه, به عنوان Chödrön نوشت: “صبر و شکیبایی است که در ایمنی است.”

دیوید فارلی است که برنده جایزه غذا و سفر نویسنده سرودن قطعه برای Newsweek, The New York Times, The Wall Street Journalو مسافر نشنال جئوگرافیکدر میان نشریات دیگر. او نویسنده زیرزمینی جهان: راهنمای دیدنی قنات مکان و هتاک کنجکاوی: در جستجوی کلیسا عجیب ترین عتیقه در ایتالیا Oddest شهرکه ساخته شده بود به یک فیلم مستند که توسط National Geographic Channel. او در نیویورک زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im