جاده به مستند: سیج دقیقه نشان می دهد بهترین و بدترین کلمبوس

دقیقه از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) منتشر شده در جمعه ارائه اولین بینش دقیق به روزهای اولیه از پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پوشا پنج ماه و پوشش 34 جلسات ملت دانشمندان و مقامات بهداشتی آنها نشان می دهد بهترین و بدترین کلمبوس.

در یک طرف بدن است که تقریبا تقسیم 50/50 بین دولت و کارشناسان مستقل شد hobbled در اوایل توسط ارزیابی های نادرست از بریتانیا تست و نظارت ظرفیت فقیر اطلاعات و داده ها از خارج از کشور و منسوخ شده همه گیر استراتژی است که موفق به گرفتن این درس از سال 2003 شیوع سارس.

برخی احتیاط شاید از عهده درک بیش واکنش به 2009 H1N1 آنفلوآنزای خوکی همه گیر نیز ممکن است باعث این گروه به جای تاکید بیش از حد بر شواهد جمع آوری و تجزیه و تحلیل بیش از اقدام سریع.

“اگر شما نیاز به حق قبل از اینکه شما حرکت می کند شما هرگز برنده می گوید:” دکتر مایک رایان بهداشت و درمان اضطراری برنامه مدیر سازمان بهداشت جهانی (WHO).

حرکت صعودی این اسناد نشان می دهد حكيم نقل مکان کرد و به سرعت در حال گرفتن تا پس از آهسته و دشوار است شروع می شود. مهمتر این است که قادر به تغییر رویه زمانی که شواهد آن را خواستار و ادعا و کشتزارهای مورد به صورت مستند در این صورت قابل توجهی فشار سیاسی است.

اول احتیاطی’ جلسه: ژانویه 22

مریم گلی برای اولین بار ملاقات در ساختمان های دولتی در 10 خیابان ویکتوریا وست مینستر دقیقا 22 روز پس از خبر ووهان شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده توسط چین است.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) فراهم می کند به روز رسانی در مورد وضعیت در چین هشدار داد که “تست تشخیصی ظرفیت در ووهان ضعف است”. این گروه می شنود وجود دارد شواهد از انسان به انسان انتقال اما آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر آن پایدار است.

در این جلسه پس از آن نوبت به در نظر گرفتن UK, آمادگی برای یک بیماری همه گیر است و گفت: بدون ifs یا buts: “انگلستان در حال حاضر خوب متمرکز تشخیصی ظرفیت برای [Covid-19 terting] – و روز به دور از آزمون های خاص است که مقیاس پذیر در سراسر انگلستان در چند هفته.”

کمیته پیچد و آن را با لحن آرام است; به طوری که دقیقه می گویند مشخص نیست که آیا وجود خواهد داشت یک نیاز برای آن را به reconvene.

ساخت تا: فوریه

اگر اولین جلسه آرام بود بقیه نمی شد.

از جلسه دوم گلی در 28 ژانویه این گروه در یک جای پای جنگ – و یا یک “نبرد ریتم” در این کمیته کلمات.

این DHSC دوباره لگد همه چیز اشاره کرد که نیمی از موارد جدید در چین در حال حاضر اتفاق می افتد در خارج ووهان و دارد که شواهد محکم از “پایدار انسان به انسان” انتقال است.

کنترل در انگلستان “بهداشت و درمان تنظیمات”, “تشخيص سريع موارد” و “خود-انزوا” از موارد جدید تمام خواهد شد مورد نیاز, می گوید: مریم گلی. تنها یک ماه بعد در مارس 3, بودند, مراقبت از خانه به طور خاص ذکر شده است.

اما تست ظرفیت است که هنوز هم بالا و در حال اجرا: یک “خاص آزمون باید آماده شود تا پایان هفته با ظرفیت اجرای 400 تا 500 تست یک روز” را دقیقه داشته باشید.

از همه مهمتر, حکیم در حال حاضر تصویب یک “معقول بدترین سناریو مورد’ برای اولین بار. این است که گرفته شده از موجود انگلستان آنفولانزای استراتژی است که می گوید که 600000 نفر می میرند در بدترین حالت.

جلسه بعدی در 3 فوریه – تمرکز بر سفر ممکن است محدودیت. این مدل سازی نشان می دهد که تنها با محدود کردن 95 درصد از پروازها می تواند این بیماری همه گیر تاخیر یک ماه. و “تنها یک ماه بیشتر زمان آماده سازی برای بیمه خدمات درمانی معنی دار خواهد بود.”
Sir Patrick blue palace hotel بوریس جانسون و پروفسور کریس Ersin در طول یک جلسه رسانه در خیابان داونینگ. این به روز رسانی روزانه آغاز شد و در مارس 3.


اعتبار: Pippa Fowles/10 خیابان داونینگ/PA

روز بعد گروه دیدار دوباره و پخش نا امیدی با مقدار اطلاعات ارائه شده از چین و آسیا است. “بیشتر به اشتراک گذاری داده ها بر روی شیوع بیماری ضروری است” آن را می گوید. “عدم اشتراک گذاری داده ها به طور جدی مانع درک Sars-Cov-2.”

از وزارت امور خارجه خواسته است برای کار با DHSC به “اطمینان از وجود یک هماهنگ پیام که از انگلستان نیاز به بیشتر های اطلاعات بین المللی”.

این تنها یک اشاره ای به وزارت امور خارجه در دقیقه – آینده هر پرس و جو عمومی را تقریبا به طور قطع در نظر بگیرید که آیا بریتانیا در خارج از کشور, اطلاعات جمع آوری شده می تواند بهتر.

توسط اواسط ماه فوریه واقعیت انگلستان تست ظرفیت تبدیل شدن به روشن همراه با پیامدهای آن برای تماس با ردیابی.

توجه داشته باشید از فوریه 11 می گوید: “ممکن است برای انگلستان به سرعت بخشیدن به قابلیت تشخیصی شامل Covid-19 آنفلوانزای معمولی تست در زمان برای شروع زمستان”.

سپس در فوریه 18, مریم گلی می افزاید: “در حال حاضر PHE تنها می تواند مقابله با پنج مورد جدید [از Covid-19] یک هفته نیاز به جداسازی از 800 تماس با ما”. در نتیجه “اولویت ها تغییر خواهد کرد در طول یک پتانسیل شیوع از مهار و انزوا به تاخیر و در نهایت به مدیریت پرونده.”

فوریه 20, داده هوش و تست ظرفیت مسائل شروع به ادغام و وجود حس در دقیقه از این گروه صبر در حال آزمایش.

“قبل از در نظر گرفتن اقدامات لازم برای کاهش گسترش است که انجام آن ضروری است به درک توانایی نظارت روش را انتخاب کنید تا مدارک و شواهد از یک بیماری همه گیر (و چگونه این روش ها ممکن است بهبود یافته) درک زمانی که شواهد در دسترس تبدیل خواهد شد و از آن نظارت – به احتمال زیاد مسیر از این بیماری همه گیر” می گویند دقیقه است.

نیز وجود دارد که نا امیدی, با بیمه خدمات درمانی: “ضروری است به درک اهداف پشت به دنبال مدیریت اپیدمیولوژیک منحنی (به عنوان مثال مسطح اوج گسترش مدت اجتناب از زمستان) مطلع کلید چالش های بیمه خدمات درمانی است که به دنبال به کاهش است.”

مستند اول ذکر شده: 25 فوریه

این جلسه بسیار مهم است. جدید مدل سازی و نصب شواهد از خارج از کشور به نظر می رسد که متقاعد شده مریم گلی و یا یک عنصر در آن است که رادیکال آسیایی, سبک مداخله اقدامات برای رفتن به مورد نیاز است.

در این نقطه در این گروه به نظر می رسد به شکستن با مقدار نرمتر “کاهش” رویکرد از آنفولانزای استراتژی و در آغوش “سرکوب” و یا مستند تاکتیک.

“سیج مورد بحث مقاله مدلسازی چهار غیر دارویی مداخلات: دانشگاه و مدرسه تعطیلی خانه انزوا خانواده قرنطینه و اجتماعی فاصله.

“همه اقدامات نیاز به پیاده سازی برای یک مدت قابل توجهی به منظور موثر است.

“مدارک و شواهد از… هنگ کنگ ووهان و سنگاپور نشان می دهد که این اقدامات می تواند به کاهش Covid-19 تولید مثل تعداد به حدود یک.

“کاهش گسترش در انگلستان از طریق ترکیبی از این اقدامات صورت گرفت به واقع بینانه” می گوید.

بحران ماه: مارس

این امر می تواند یک ماه دیگر قبل از بریتانیا تنظیم در به تماشای بوریس جانسون آدرس به ملت اعلام مستند به عنوان تنها راه برخورد با این “قاتل نامرئی”.

اما در نشانه شماره 10 بود که بیدار شدن از خواب به تهدید ناشی از Covid-19 و مستند پیشنهادات حکیم کلید قفل و دومینیک کامینگز است به نام برای اولین بار به عنوان حضور یک حکیم جلسه در مارس 5 – به عنوان ناظر.
دومینیک کامینگز ارشد مشاور نخست وزیر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی در, ممکن است در میان خشم در مورد سفر به دورهام در طول مستند


اعتبار: Jonathan بردی

سیج دقیقه از این جلسه نشان می دهد که دانشمندان همچنان محتاط در مورد پیامدهای یک مستند استراتژی است. آنها بیم آن می تواند ایجاد موج دوم و غیر مستقیم باعث آسیب.

اما زمان در حال اجرا بود. PHE نظارت مشغول به کار نشده بود. مارس 10 کمیته اشاره کرد که وجود دارد بين 5000 تا 10,000 موارد در حال حاضر در انگلستان – نسبت به تایید مجموع 384.

در عین حال در زمانی که بسیاری از کشورها در سراسر جهان شد و قفل کردن – ایتالیا در حال حاضر بسته و اسپانیا خواهد به دنبال چند روز بعد – انگلستان بود و به تاخیر انداختن.

در حال حاضر بحث بر حکیم معطوف به ایده قفل کردن و یا “محافظ” تنها ترین آسیب پذیر – سازش استراتژی است.

یک سند از گروه علوم رفتاری کمیته نشان می دهد که یکی از راه های شکر پوشش این برای آسیب پذیر خواهد بود به آنها بگویید که در حالی که آنها قفل شده است و بقیه جمعیت انجام می شود و آن بیت با به دست آوردن “گله ایمنی”.

این تا حدودی عجیب و غریب ارتباطات تاکتیک ذکر شده است به طور خاص در هر دقیقه از اصلی حکیم کمیته و دولت اصرار دارد آن را هرگز سیاست رسمی اما آن را بسیار به سرعت تبدیل شد اخبار صفحه اول.

این بود جریان شاید با خیابان داونینگ رضایت, به, تلویزیون, رسانه ها در 11 مارس – روز قبل از بعدی و بسیار مهم کبرا نشست.

“عبارت کلیدی همه ما نیاز به درک این است که “گله ایمنی’ – آن چیزی است که اتفاق می افتد به یک گروه از مردم یا حیوانات زمانی که آنها توسعه کافی آنتی بادی مقاوم به بیماری” نوشت: ITV رابرت Peston.

در مارس 13 تن در سیج به طور چشمگیری تغییر کرده. استراتژی محافظ آسیب پذیر شده بود به تصویب رسید و توسط کبرا بیماری همه گیر در حال رشد بود سریعتر از حد انتظار و گله ایمنی پوشش تولید شد خشم در سراسر کشور است.

در این جلسه مریم گلی توافق عمومی. “سیج مشتاق است که به مدلسازی و دیگر ورودی بنای آن مشاوره در دسترس عموم و دانشمندان همکار” می گویند دقیقه است.

سه روز بعد پروفسور نیل فرگوسن و تیم از امپریال جریان علم روزنامه نگاران در آخرین مدل سازی. آن پیش بینی شده 510,000 مرگ و میر و بدون مداخله 250,000 با پایه اقدامات کاهش و به عنوان چند به عنوان 20,000 اگر یک مستند استراتژی به تصویب رسید.

اگر دولت همچنان به دست و پنجه نرم کردن با یک تصمیم نهایی در مستند برای یک هفته دیگر واکنش های عمومی به مریم داده های طاقت فرسا بود و در نهایت مجبور آقای جانسون ،

“من مصرانه از شما در این لحظه از ملی اضطراری به ماندن در خانه ما محافظت بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی” نخست وزیر اعلام کرد در دوشنبه 23 مارس.

به دنبال به جلو

این مستند باعث تغییرات اساسی برای Sage.

به جای ملاقات در فرد بحث را از آنجا برگزار شده است در زوم و کمیته منتقل شده توجه خود را به بهترین روش برای باز کردن قفل.

در حال حاضر این گروه بیشتر در مورد چگونه برای جلوگیری از موج دوم ویروس است که می تواند آمار بریتانیا در ماه های زمستان که بیمه خدمات درمانی است که حداقل قادر به کنار آمدن.

روز جمعه پروفسور جان ادموندز ریاضی modeller در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری هشدار داد که Covid-19 هنوز در حال گسترش بیش از حد به سرعت در انگلستان به سهولت محدودیت برآورد که هنوز هم وجود دارد 8,000 عفونت های جدید در روز.

همکار حکیم عضو کمیته آقا جرمی Farrar سرعت توییتی حمایت خود را اضافه کرد که کاملا کاربردی ‘ردیابی مسیر منزوی’ سیستم باید در محل قبل از مستند برداشته شد.

موج دوم از عفونت همواره پخته شده به حکیم مدلسازی – محدودیتهای و ویروس می توان انتظار داشت به گزاف گویی دوباره تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت.

اما ممکن است برخی از علت خوش بینی. روز جمعه پروفسور مسیحی Drosten رئیس coronavirus مشاور آنگلا مرکل گفت: هیچ نشانه ای از موج دوم در آلمان تقریبا شش هفته پس از این کشور آغاز شده به سهولت مستند محدودیت.

وی با اشاره به مطالعات انجام شده که نشان می دهد که 80 تا 90 درصد از موارد به نظر می رسد ناشی از تعداد نسبتا کمی از “superspreader” حوادث. اگر ما با دقت می تواند توصیف آن حوادث و جلوگیری از آنها را بلند کردن محدودیت های دیگر می تواند انجام شود بسیار بیشتر با خیال راحت.

علمی مسابقه به دقت اشاره کردن آن وقایع است که به احتمال زیاد خیلی از سیج بار در سال به آمده است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda girişMobil Ödeme Bozdurmaarkadaşlık sitesibuy stripe accountfethiye escortweb tasarımtuzla halı yıkamatemizlik şirketi istanbul