سیمز تبدیل 20 سال در 4 فوریه سال 2020 و حق ناشر EA جشن با سادگی بر روی PC, Mac و کنسول و با آیتم های جدید و به روز رسانی برای سیمز 4.

اما طرفداران بودند کمتر تحت تاثیر قرار با تولد به روز رسانی که شامل وان آب داغ از اصلی سیمز بازی. برخی از بازیکنان بودند underwhelmed که این به روز رسانی تنها شامل وان آب داغ آنها به عنوان انتظار می رود مجموعه ای شامل آیتم های جدید به The Sims 4.

یک موضوع در سیمز subreddit راه اندازی شد برای طرفداران برای ابراز ناامیدی خود را با ق user @momonoko گفت: “صادقانه آنها می تواند به من منحصر به فرد ترین, زیبا, طلایی, وان آب داغ و من هنوز هم دیوانه برای این که هدیه سالگرد مگر اینکه آن را پرداخت صورتحساب من به پایان رسید من مدرک رفت سگ من و به من یک ماساژ در پایان روز. به عنوان کسی که شرعا بازی و حمایت از سیمز برای سال های بسیاری من نیمه خجالت برای آنها است.”

کاربر توییتر @o_kai21 گفت: “من شخصا فکر می کنم آن را بی احترامی و یک سیلی به ما که برای 20 سال یا نزدیک به آن است. من از ذهن نیست یک وان آب داغ اما برای این که به همه آنها برای سالگرد 20th باشد ناخالص است.”

@jatticusmarc در توییتر گفت: “این درست مانند زمانی که مردان را فراموش کرده ام در مورد سالگرد خود را و خرید در آخرین لحظات s**t هدیه برای همسران خود…”

کاربر توییتر @Fircerygamer4527 گفت: “چگونه ناامید کننده سیمز تیم و EA بنابراین آنچه ما برای سالگرد 20th باشد که به سادگی و یک recolored وان حمام از مسائل بسته وای حداقل انتشار سیمز 1 و 2 در منبع بخار و یاجوج goshdarnit!!”

@TouchMyGaga به سادگی گفت: “من هیچ کلمه” با یک عکس از یک دلقک سیم.

دیگران ناراحت هستند به آنها پرداخت می شود برای کامل پاسیو مسائل بسته فقط برای وان آب داغ که در حال حاضر در دسترس به صورت رایگان برای همه.

@JoshCG در توییتر گفت: “من شما را دوست دارم سیمز اما لطفا توقف بازیافت اشیاء است که ما پرداخت می شود و سپس آنها را رایگان در آن 20th anniversary آن نیاز به واقعا خاص, من فکر می کنم simmers مراقبت بیشتر در مورد این بازی از EA.”

کاربر توییتر @braesunny گفت: “من نا امید چون وان داغ بود چرا من خریدم کامل پاسیو مسائل بسته است. من می خواهم $10.59 بازگشت. این فوق العاده است برای افرادی که نمی خرید, بسته, اما به عنوان کسی که آن را واقعا بمکد.”

@simsgirl124 گفت: “من را دریافت نمی اشتباه من فکر اما آن را کمی ناامید کننده با توجه به من برای این پرداخت می شود در یک expansion pack”

سیمز 4 به روز رسانی

دیگر از وان آب داغ وجود دارد چند مطلب جدید به The Sims 4 از جمله یک مجسمه از “کودک” یا نوزاد Yoda از این Mandalorian, بر روی کنسول. نوزاد Yoda مجسمه در ابتدا منتشر شد بر روی کامپیوتر و مک در ماه دسامبر 2019.

علاوه بر این بازی به روز شده است با موسیقی های جدید از جمله “JEKYLL & پنهان” توسط اسقف بریگز “دست های من” توسط Charli XCX “ما جوان” با سرگرم کننده است. شاهکار Janelle Monáe و “بنفش ستاره شکار مبارک!” توسط Janelle Monáe.

برای یک لیست کامل از به روز رسانی در سیمزکه شامل کیفیت زندگی و رفع اشکال در سراسر مختلف بسته های گسترش اتمام EA وب سایت.

نیوزویک در تماس است یک نماینده برای سیمز بپرسید اگر هر گونه موارد دیگر اضافه خواهد شد به جشن سالگرد.

سیمز تشکر طرفداران خود را در یک بیانیه گفت: “بیست سال پیش ما هرگز نمی تواند تصور کند که سیمز خواهد بود که در آن است امروز. اما شما از آن ساخته شده اتفاق می افتد. ما هنوز در اینجا—و پر رونق—because of you جامعه است.

“شور و شوق خود را برای این بازی همواره ما را به حفظ و ایجاد هر روز فقط به عنوان آن را برای دو دهه گذشته است. ما سپاسگزار برای همه چیز شما را از کمک به ما در ایجاد چیزهای جدید بسته به repping عشق خود را برای سیمز با merch.”

سیمز سادگی

سیمز, جشن, سالگرد, با, جالب, از, بسته, اگر چه, هاردکور, simmers که خود را همه بسته نا امید که هیچ چیز وجود دارد که می توانید آنها را برنده شوید.

The Sims توئیتر خود نوشت: “در جشن ما 20 تولد صدها نفر به صورت تصادفی انتخاب شده Simmers دریافت خواهد کرد TS4 گسترش بازی و مسائل بسته از طریق منشاء لیست علاقه مندیهای! برای کسانی که به برندگان خوش شانس هدیه ای ظاهر خواهد شد در منبع ظرف 24 ساعت آینده.”

در حالی که PC و Mac بازیکنان می تواند به طور تصادفی با استعداد گسترش بازی و مسائل بسته را از طریق Origin لیست علاقه مندیهای کنسول بازیکنان می توانند وارد سادگی در توییتر برای برنده شدن در یک بسته به انتخاب خود است.

برای ورود به این سادگی کنسول بازیکنان باید به اشتراک گذاری چگونه آنها به ارمغان آورده اند سیمز برای زندگی, برای مثال از طریق فن و هنر, لباس, و, ی دستور غذاها, با هشتگ #TheSims20thBirthdayGiveaway در توییتر.

کاربر توییتر @aldanachem گفت: “و چیزی است که وجود دارد برای کسانی که در حال حاضر خرید بازی و بسط این 20 سال ؟ ما تقاضا سالگرد بازی بسته است.”

سیمز نیز راه اندازی شد پوشاک مجموعه در Threadless شامل Plumbobs شخصیت و عبارات معروف از جمله “هورا.”

The Sims 4
شخصیت های سیمز 4.
EA Maxis

سیمز بازیکنان به اشتراک گذاری خاطرات مورد علاقه خود را

در حالی که بسیاری از بازیکنان نا امید شدند با سادگی و به روز رسانی سیمز بازیکنان هنوز هم جشن سالگرد 20th باشد با به اشتراک گذاشتن خاطرات مورد علاقه خود را از بازی.

کاربر توییتر @negaoryx گفت: “در حال رشد تا من زود از خواب بیدار شد هر آخر هفته به بازی سیمز. آن را به من آموخته زیادی در مورد ایجاد شخصیت ها و داستان گفتن از طریق بازی. ممنون از 20 سال از بین بردن استخر نردبان و به طور تصادفی در محیط آشپزخانه در آتش است. در اینجا به بسیاری از”.

کاربر توییتر @juuljjong گفت: “هیچ کس هرگز ترساندن من مثل سیمز خواهد شد” و به اشتراک گذاشتن یک تصویر از خود سیم کارت دریافت تماس های شوخی که گفت: “پایان نزدیک است. را آماده سازی” و “آنها به زودی. شاید شما باید فکر می کنم دو بار در مورد باز کردن درب”.

@Darthtelle در توییتر گفت: “من نمی فهمم چگونه سیمز است 20 سال. من درک نمی کنم که چگونه من شده است بازی The Sims برای 20 سال است. من نمی فهمم که چرا من بازی سیمز در حال حاضر.”

شما می توانید خرید The Sims 4 برای PC, Mac, Xbox One و پلی استیشن 4. علاوه بر این از 4 فوریه تا مارس 4, پلی استیشن پلاس مشترکین می توانید دانلود The Sims 4 به صورت رایگان.

نیوزویک مشارکت وابسته است. اگر شما خرید با استفاده از لینک های ما, ما ممکن است کسب سهم از فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im