لحظات پس از نخست وزیر بود از داشتن تریبون اعلام کرد این کشور مستند علمی که داده های تصمیم گیری مبتنی بود با عجله از خیابان داونینگ به ولکام تراست ساختمان در Euston به ارائه یک فک انداختن کنفرانس مطبوعاتی.

در طبقه پنجم اتاق جلسه پروفسور نیل فرگوسن این کشور مهمترین اپیدمیولوژی و مشاور در شیوع این مسیر توضیح داده شده به یک گروه کوچک از علم روزنامه نگاران چرا 20,000 coronavirus مرگ و میر در انگلستان خواهد بود یک پیروزی است. جایگزین خواهد ترک 260,000 مرده او توضیح داد.

تغییر در استراتژی بوده است, ضروری, اطلاعات جدید گفت: پروفسور Fergusson. موقعیت واقعی تقاضا در بیمه خدمات درمانی تا به حال تنها در حال حاضر تبدیل به آشکار است. داشتن اجرای شماره جدید او تا به حال به توصیه دولت به تغییر مسیر است.

در حالی که قبلا جدید اجتماعی-فاصله اقدامات شده اند که به طور موقت در حال حاضر آنها نیاز به در محل برگزار می شود تا زمان مانند یک واکسن یا درمان پیدا شد شاید یک سال یا بیشتر. اگر آنها برداشته اولیه بسیاری از احتمال مرگ و است که می تواند یک انتخاب سیاسی.

کسانی که جمع شده بودند شوکه شده بودند. ما پس از آن در یک دولت دائم از شیوع?, یکی پرسید.

“که ما درک کنونی” پاسخ پروفسور Azra غنی یک عضو از مدل سازی تیم است که در امپریال کالج لندن است. “تنها استراتژی خروج از این مدت طولانی است که واکسیناسیون و یا نوعی دیگر از فن آوری های نوآورانه” اضافه شده Prof Fergusson.

این جلسه شد اما نگران اطلاعات موجود در آن همراه با گزارش مثبت بود ترسناک. دانشگاهیان و نمایندگان مجلس شده بود و خواستار انتشار آن از روز پنج شنبه زمانی که دولت اعلام کرده بود تنها بسیار محدود اقدامات سوخت و پرکن-سوء ظن آن بود به دنبال یک “گله ایمنی” استراتژی است که در آن بخش عمده ای از جمعیت را آلوده شوند.

پس چه اطلاعات فاش ؟ و چه استراتژی جدید دولت است ، آن را به طور موثر یکی از همان چین اعمال شده در ماه های ژانویه و بقیه جهان به دنبال کت و شلوار با مثل دومینو در هفته بعد و ماه ؟

داده ها نشان می دهد سه چیز است. اول آن را نشان می دهد برای اولین بار است که این بیماری همه گیر شد و از آن به آمار بریتانیا کنترل نشده بود بالا “معقول بدترین موارد سناریو” برای 500,000 مرگ و میر است که بهداشت عمومی انگلستان به مدت طولانی استفاده می شود برای برنامه ریزی احتمالی اهداف است. این یک موضوع جدی در رابطه با برنامه ریزی احتمالی برای آینده شیوع است.

دوم این مدل سازی نشان می دهد که عمده خرج کردن نقطه عدم NHS “افزایش ظرفیت” به خصوص در بخش مراقبت یا تخت ICU. به عبارت دیگر اگر ما تا به حال بسیاری از تخت و هواکش ما می توانیم برای بیشتر مردم به گرفتن ویروس از آنجا که ما قادر خواهد بود برای درمان آنها.

تنها در هفته گذشته وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی منتشر شد یک نمودار نشان دادن برنامه ریزی شده مسطح منحنی اپیدمی در زیر یک خط افقی نمایندگی بیمه خدمات درمانی ظرفیت. اما اطلاعات جدید نشان می دهد کاملا متفاوت تصویر. به جای نشستن در بالا پهن منحنی خط, نمایندگی بیمه خدمات درمانی ظرفیت به سختی حرکت می کند در بالای محور x.

پروفسور فرگوسن توضیح می دهد که این محوری تغییر در گزارش خود مانند این: “در انگلستان این نتیجه گیری شده است رسیده در چند روز گذشته با پالایش برآورد احتمال زیاد ICU تقاضا با توجه به COVID-19 مبتنی بر تجربه در ایتالیا و انگلستان (برنامه ریزی قبلی برآورد فرض نیمی از تقاضا در حال حاضر تخمین زده می شود) و با بیمه خدمات درمانی ارائه افزایش یقین در اطراف محدوده بیمارستان افزایش ظرفیت.”

انتظار نمایندگان مجلس به بازجویی از این. چین شده است پرتاب جدید بیمارستان ها از ژانویه تاکنون است. ایتالیا مراقبت های ویژه بحران ساختمان شده است برای هفته ها. بریتانیا نسبتا کم سطح مراقبت ويژه تخت (هفت در هر 100 ، 000 در مقایسه با آلمان 30 و ایتالیا 14) شناخته شده است در مورد سال. و هفته گذشته تلگراف گزارش داد که ما 7.5 بار از تخت ICU. می توانید آن را واقعا می شود در صورتی که بیمه خدمات درمانی تنها فقط دور به دقت مدلسازی آن افزایش ظرفیت با دقت و اگر چنین است چرا ؟

سومین و نامربوط این گزارش جزئیات احتمال بستری شدن در بیمارستان و ارقام سن. به طور کلی آن را پیش بینی کرد نزدیک به 4.4 درصد از جمعیت خواهد شد, در بیمارستان بستری, در حال به 27.3 درصد برای کسانی که بیش از 80. “ما فرض کنیم که 30 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری خواهد شد نیاز به مراقبت ويژه” آن می افزاید.

این داده های رانندگی تغییر استراتژیک در جهت. هنگامی که تغذیه به مدل آنها پیش بینی 260,000 مرگ و میر در دولت اصلی “کاهش” استراتژی – مخلوط-اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت گسترش عفونت اما نه به طور کامل قطع آن است.

“[کاهش] می تواند به کاهش اوج بهداشت و درمان تقاضا توسط دو سوم مرگ و میر به نصف. اما در نتیجه بیماری همه گیر خواهد هنوز هم به احتمال زیاد در نتیجه 260,000 مرگ و میر و در نتیجه پایمال نظام سلامت” این گزارش می گوید.

استراتژی جدید است که به عنوان “سرکوب”. مستلزم آن نزدیکی یکسان اقدامات – آن مشخص شده توسط نخست وزیر دیروز – اما حفظ آنها را به عقب نگه ویروس. “چالش عمده ای از سرکوب است که [آن]… نیاز به حفظ شود تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود (به طور بالقوه 18 ماه یا بیشتر)”, این گزارش می گوید.

پروفسور اشرف غنی گفت: “استراتژی جدید این است که سعی کنید و کاهش انتقال به شدت به عنوان ما می توانیم در حال حاضر که این بیماری همه گیر است که شروع به خاموش.

“اگر ما می توانید انجام دهید که ما به احتمال زیاد به باقی می ماند در یک سطح که در آن ما خدمات سلامت می تواند مقابله و ما باید تجاوز نمی کند به ویژه در ICU ظرفیت که در دسترس است.”

او افزود که این امر در نتیجه در حدود 20,000 مرگ و میر به جای 260,000. آمار رسمی قرار داده فعلی انگلستان مرگ و میر در 71 تا از فقط شش هفت سال پیش.

دولت مراقب باشید که به صراحت می گویند که آن را روشن است ، آن است که قادر به حفظ این دلیل که تنها تفاوت واقعی بین این دو استراتژی است که در طول زمان این اقدامات در جای خود هستند.

افسر ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel گفت: دیروز تفاوت تنها “معنایی”. صحبت قبل از مراقبت بهداشتی و اجتماعی کمیته گفت: “این یک معنایی تفاوت این که آیا شما خواستار آن سرکوب تاخیر و یا کاهش – هدف این است که دقیقا همان: چگونه می توانم به شما در حفظ این چیز را و چگونه شما آن را نگه دارید در زیر سطح است که شما می خواهید به آن را نگه دارید و شما چگونه به نگه داشتن آن برای مدت طولانی به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که شما در واقع موفق به دستیابی به آن را سرکوب کنند.”

آن را دشوار است به خواندن مدل سازی گزارش و به همان نتیجه رسیدند. عمومی واکنش نشان داد و با خشم در هفته گذشته زمانی که دولت در زمان بسیار سبکتر رویکرد نسبت به کشورهای دیگر اجازه می دهد مردم را به فکر می کنم که خود دوستان و بستگان خود که در معرض خطر قرار داده.

بریتانیا در حال حاضر چرخد و نقل مکان به یک استراتژی ویروس سرکوب. این مسیر سازمان جهانی بهداشت (WHO) نامیده می شود از ابتدا و یکی که چین پیشگام و تقریبا تمام دیگر کشورهای توسعه یافته و در حال حاضر زیر است.

اما دولت اتحاد چپ گزینه های آن باز اگر شرایط تغییر می کند. می تواند ما را سرپا ایستادن کردن و تغییر رفتار ما برای مرتب کردن بر اساس زمان قابل توجهی طول می کشد برای یک واکسن به می رسد ؟ یا ما به عنوان برخی در دولت در اصل پیشنهاد به سرعت رشد “خسته” تماس گرفته و برای این محدودیت برداشته شود?

دیروز مدلسازی گزارش ممکن است نگران کننده است. اما آن را ارائه شفافیت کامل. هر کدام راه ملت ما را که انتخاب در آگاهی کامل از به احتمال زیاد هزینه در تخت بیمارستان و زندگی می کند.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net