مربیان و سوارکاران به دنبال شکوه در Cheltenham Festival 2020

تلگراف | No comments

مربیان

نیکی هندرسون

اولین مربی برای قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در چلتنهام سبد ساخته شده است که او سازگار ترین در این جشنواره در 35 سال پس از اولین برنده است. او شده است که منجر به مربی وجود دارد و نه بار و ارسال 64 برندگان از جمله دو فنجان طلا و هفت قهرمان موانع و شش قهرمان تعقیب است. او یکی دیگر از hatful از شانس این سال با Altior, Santini, Epatante, پنتلند (دهانه) تپه Shiskin, Chantry خانه Ok کررل و قهرمان برگزاری عمده ادعا می کند.

هنری د Bromhead

در زمان بیش از پدرش هری و فرستاده خود را برای اولین بار برنده در Tramore در سال جدید روز 2000. از آن شده است به سمت بالا و بعد برای واترفورد مربی. پس از ویلی Mullins و گوردون الیوت او را به راحتی نقل مکان کرد و به تعداد سه اسلات در ایرلند و راه او در حال رفتن, ممکن است وجود دارد را متوقف کند. او به شکل فوق العاده کار ارتباط با راشل Blackmore. شانس های متعدد شامل نوت بوک پول پیچ امین الدوله Minella هند و A Plus Tard.

دن Skelton

آموخته تجارت خود را به عنوان یک دستیار به Paul Nicholls در سامرست قبل از راه اندازی خود را در خانه در وارویکشر که در آن خود را showjumper پدر نیک و اسب دوانی برادر هری بخش بزرگی از تیم خود را. بلافاصله جاده در حال اجرا به مصرف هیچ وقت به میان برندگان. برای اولین بار چهار چلتنهام موفقیت در آمد در سال 2016 و سه نفر از آنها آمده اند در شهرستان پرش از روی مانع.

Alan King

این Wiltshire-بر اساس Scot که آموخته تجارت خود را با اواخر دیوید نیکلسون فرستاده است از 15 جشنواره برندگان پس از اولین بار او را در سال 2004. آنها عبارتند از Katchit در قهرمان پرش از روی مانع و Voy Por Ustedes در Champion Chase. او قرار می دهد برابر با تمرکز بر روی تخت این روزها اما یک تیم کوچک به جشنواره امسال از جمله هر راه قهرمان تعقیب شات Sceau سلطنتی. چه کسی جرأت برنده در هر دو Ultima یا RSA تعقیب ممکن است بهترین شانس خود را.

بن پائولینگ

یک مربی جوان که دستیار به نیکی هندرسون قبل از راه اندازی خود را در Cotswolds چند سال پیش. به سرعت تاثیر برنده 2017 Ballymore با Willoughby دادگاه و ملی شکار, شکار در سال گذشته با لو Brueil خواهد شد که یکی از مورد علاقه های شما برای سال جاری کیم Muir. یک شات خوب در برنده Arkle این بار با شهروند جهانی.

ویلی Mullins

پسر افسانه ای سحر اجرای مربی ایرلندی او به تازگی پیشی گرفت و نیکی هندرسون به عنوان موفق ترین مربی در جشنواره تاریخچه 65 برندگان. او برنده تقریبا همه چیز وجود دارد کيسه اولین جام طلا 12 ماه پیش و اگر چه یک قهرمان تعقیب هنوز هم کسانی او است Chacun پور Soi به اجرای آن در این زمان. او به ارمغان می آورد یک تیم از 40-به همراه اسب و عکس های بزرگ شامل Faugheen Al Boum, عکس Ramah و Asterion Forlonge.
پل Townend با Wille Mullins پس از برنده جام طلا با ” Boum عکس


اعتبار: گتی ایماژ

سوارکاران

پل Townend

او در اصل البدل به یاقوت والش در Mullins’ حیاط برای سال. او به ارث برده صندلی داغ که والش بازنشسته بهار گذشته در مدت کوتاهی پس از برنده جام طلا در Al Boum عکس. هیچ کس تا به حال به احتمال زیاد در والش لیگ اما او یک جامد بازیکن تیم و اگر اسب به اندازه کافی خوب است Townend بدیهی است. با Mullins شلیک این فرصت خود را به منجر شود دوانی برای اولین بار.

دیوی راسل

احتمالا بهترین و شناخته شده این طرف دریای ایرلند برای هدایت ببر رول به پیروزی در دو گرند اتباع. او یک بار معروف اخراج توسط مالک مایکل اولری بیش از یک فنجان چای اما بسیار با تجربه 39 ساله یکی از بزرگ ایرلندی سوارکاران پرش و حق بازگشت در Gigginstown برابر شده است. سرد و آرام سوار او است به خصوص موثر در این مناسبت بزرگ. مانند بری Geraghty او می خواهد به بهترین استفاده را از او باقی مانده جشنواره است.

Nico De Boinville

اسب دوانی است که در یک مسابقه ذهنیت و نیکی هندرسون شماره یک سوار او را نمی خواهد بیکار در آن بخش. فارغ التحصیل از بهترین و شناخته شده به عنوان قهرمان دو سرعت Sacre کار-rider برای برنده شدن یک قهرمان تعقیب در اسب بزرگ. او برنده جام طلا در Coneygree در حالی که هنوز هم مشروط اسب دوانی و این بار به دنبال یک سوم قهرمان تعقیب و گریز همراه با Altior.

بری Geraghty

در 40 ایرلندی کهنه سوار می خواهید را بیشتر از گذشته خود را چند جشنواره است. پس از یاقوت والش او دوم موفق ترین جشنواره اسب دوانی در تمام دوران با 38 برندگان از جمله موفقیت در تثلیث مقدس قهرمان پرش از روی مانع (سه بار) قهرمان چیس (پنج) و جام طلا (دو). به عنوان اولین سوارکار اسب دوانی شدن برای جشنواره پیشرو صاحب J P McManus خود بزرگترین مشکل است چیدن راست اسب به خصوص در شهرهای اما Epatante و سفت کننده Du Seuil نگاه کنید که مطمئن شوید که او یک بازیکن در بزرگترین مرحله دوباره.
سوارکار اسب دوانی شدن بری Geraghty با صاحب JP McManus و پس از برنده شدن در UniBet قهرمان پرش از روی مانع چالش جایزه در سال 2018


اعتبار: گتی ایماژ

راشل Blackmore

تبدیل کرده راه زن سوارکاران هستند در نظر گرفته است. دونده تا در ایرلندی سوارکاران عنوان سال گذشته زمانی که او را شکست او Cheltenham, اردک توسط, سواری, دو, برندگان در جشنواره. او استثنایی است, اسب دوانی و مسابقه برای هر مرد است. او همچنین دارای چه هیچ زن دیگر پرش تا به حال – اولین سوارکار اسب دوانی شدن به یک قدرتمند حیاط. اگر Henry de Bromhead یک هفته خوب, او بیش از حد خواهد شد. او بهترین شانس عبارتند از: پیچ امین الدوله و نوت بوک, و این امر می تواند تعجب شد و او به زمین واقعا یکی از بزرگ.

هری Skelton

از مدال طلای المپیک برنده showjumper نیک پایین بود و تا زمانی که برادرش دن شروع به آموزش. در یک زمان کوتاه آنها را تبدیل به تقریبا غیر قابل توقف ترکیب. در این فصل دیده می شود تعداد برندگان جایگزین با کیفیت از اسب که augurs خوبی برای چلتنهام که در آن او را سوار در اکثر مسابقات و شانس در بسیاری.

رابی قدرت

یکی از بین المللی showjumper. مناسب سوار در آن او می تواند دور سوار Hickstead دربی یک روز و در گلوی مسابقه بعدی. به شهرت آمد که برنده بزرگ ملی در نقره توس او یک پا در ایرلند که در آن او سوار برای جسیکا هارینگتون و یک پا در انگلستان که در آن او در مقدار تقاضا از کالین Tizzard. او یک دست قوی مبتدی موانع.

Daryl یعقوب

Ex-Paul Nicholls اول دوانی که تا به حال انجام وظیفه ای دشوار از مصرف بیش از صندلی داغ از یاقوت والش. در سال 2014 او نشان یو پی اس و فراز زندگی از یک پرش اسب دوانی زندگی زمانی که برنده این شهرستان مانع و پس از آن شکستن پای او زانو و آرنج در راه به شروع مسابقه بعدی. او به طور کامل کشف اعتماد به نفس خود را به عنوان حفظ سوار پیشرو برای صاحبان سیمون منیر و اسحاق Souede. بهترین سوار برای آنها بریستول د مای در جام طلا.

دریافت رایگان شرط برای جشنواره

به عنوان یک مشتری جدید شما می توانید شرط آزاد در این جشنواره است. ما با هم یک لیست از بهترین چلتنهام ارائه می دهد در دسترس است.

نمایش آخرین و بهترین Cheltenham Festival رایگان شرط بندی و ارائه می دهد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>