• انگلستان coronavirus مستند: آنچه که دولت مشاوره به معنی برای شما
  • که در لیست کلید کارگران ؟ Coronavirus تعطیلی مدارس توضیح داد
  • که در آن در انگلستان است coronavirus شده است شناسایی?

بوریس جانسون اعلام کرده است یک ملی shutdown از میخانه ها, رستوران ها, کافه ها و دیگر کسب و کار در کنار بزرگترین طرح نجات دولت انگلستان تا به حال دیده می شود.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بعد از ظهر آقای جانسون گفت: “بزرگ ملی تلاش” لازم بود به سرعت ویروس.

“ما در حال تقویت اقدامات اعلام کرد روز دوشنبه” او گفت:.

“ما در حال حاضر نیاز به فشار بیشتر بر منحنی که در انتقال بین ما است.”

نخست وزیر صحبت می کرد در کنار Rishi Sunak با صدراعظم آلمان اعلام کرد که یک بسته کمک مالی بدون درپوش در مقدار دولت صرف خواهد شد در propping تا بسته کسب و کار.
Rishi Sunak گفت: این اقدامات شد ‘بی سابقه’


اعتبار: Julian Simmonds

انگلستان در مستند

بوریس جانسون مستند اقدامات به طور عمده تحت تاثیر قرار اوقات فراغت میباشد.

از جمعه شب بارها و بارها کاباره ها و رستوران ها, سینما, تئاتر, سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز را برای آینده قابل پیش بینی.

آقای جانسون گفت: این وضعیت می تواند مورد بررسی ماهانه به عنوان دولت نمی خواهند به اعمال lockdown برای طولانی تر از حد لازم برای کنترل گسترش coronavirus.

مغازه ها باز باقی خواهد ماند از جمله سوپر مارکت ها و داروخانه ها, لباس, مغازه ها و دیگر خرده فروشان گرچه دولت خواسته است که مردم خانه را ترک کند مگر اینکه مطلقا لازم است که شامل خرید وسایل غیر ضروری.

در سراسر انگلستان قطار هواپیما و اتوبوس ها در حال لغو و یا محدود شده است اما دولت قرار داده است هیچ قانونی محدودیت در سفر اپراتورهای.

حمل و نقل برای لندن کاهش خدمات در هر دو لوله و اتوبوس لندن شبکههای اما در ادامه به راه اندازی یک سرویس برای کارگران کلید به حرکت در اطراف پایتخت است.

آقای جانسون گفت: “من قبول نمی کند که آنچه ما انجام می دهند فوق العاده است – ما در حال دور گرفتن باستان حق مسلم freeborn مردم بریتانیا برای رفتن به میخانه.

“و من می توانم درک چگونگی احساس مردم در مورد آن, اما من می گویم به کسانی که در برابر مشاوره است که ما در حال گرفتن بسیار روشن مشاوره است که ما در حال گرفتن از ما علمی و پزشکی, کارشناسان, شما می دانید شما تنها با قرار دادن زندگی خود را زندگی خانواده خود را در خطر – شما در حال به خطر انداختن جامعه است.”

دولت یونان اقدامات

Rishi Sunak به صدراعظم گفت: دولت پذیرفته است که آن را نمی تواند به زور نزدیک کسب و کار بدون ارائه یک راه نجات برای صاحبان و کارکنان خود را.

“این اقدامات بی سابقه به صورت بی سابقه بار,” او گفت:.

او اعلام کرد که یک به روز رسانی عمده بسته محرک اقتصادی که برای اولین بار شامل تعهد به کارگران پرداخت به طور مستقیم از خزانه به 80 درصد از حقوق و دستمزد و به £2,500 در هر ماه.

صدراعظم نیز اعلام کرد:

  • Coronavirus کسب و کار وقفه وام طرح در حال حاضر خواهد شد علاقه رایگان برای 12 ماه.
  • کمک های مالی دولت را پوشش 80 درصد از حقوق و دستمزد حفظ کارگران تا به کل از £2,500 یک ماه.
  • 1 میلیارد پوند برای حمایت مستاجرها با افزایش مزایای مسکن و اعتبار جهانی.
  • افراد خود اشتغال هم اکنون می توانید دسترسی جهانی اعتبار در نرخ معادل قانونی بیمار پرداخت برای کارکنان.
  • خود ارزیابی پرداخت مالیات برای افراد خود اشتغال خواهد شد معوق ژانویه 2021.
  • 1000 پوند در هر سال افزایش به اعتبار جهانی استاندارد کمک هزینه برای 12 ماه آینده افزایش دهد و برای این کار اعتبار مالیاتی عنصر اساسی توسط همان مقدار.
  • بعد از سه ماهه مالیات بر ارزش افزوده پرداخت خواهد شد معوق تا پایان ماه ژوئن در تزریق پول نقد از £30 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net