غیر معمول دوستی از بیل موری و پادشاه Flavortown Guy Fieri منجر به عجیب و غریب Nachos در

پخت و پز رقابت بین بیل موری و Guy Fieri شد Nacho میانگین مرحله نهایی مسابقات...به معنای واقعی کلمه. در مه 15 Caddyshack بازیگر و کسی که شام میخورد-دوست داشتن آشپز مبارزه با آن را در طول یک آنلاین nacho ساخت مسابقه که اتفاق افتاده است فقط به عنوان به عنوان چنین.

موری به همراه پسرش هومر در حالی که Fieri پسر شکارچی (که نظر خود را شاهزاده Flavortown فقط در مورد شما کنجکاو) کمک پدر خود را در طول رقابت دوستانه.

بازیگر Terry Crews و افسانه NBA شکیل اونیل به عنوان قضات برای رقابت آنلاین. مواد غذایی, شبکه, شخصیت, Carla سالن میزبان مرحله نهایی مسابقات که در پخش Facebook Live.

Bill Murray
بیل موری در مراسم برندگان جایزه کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 24 فوریه 2018 در برلین آلمان است. این بازیگر شرکت کننده در یک nacho ساخت رقابت در برابر Guy Fieri.
توماس Niedermueller/گتی ایماژ

موری و Fieri قبلا به طعنه این رویداد در طول یک مجازی ظاهر در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon زمانی که آنها تیمی را به آموزش فالون چگونه به انجام.

“من می دانم که این دیوانه است, اما ما آن را در جیمی فالون دیگر شب و تا به حال یک انفجار” Fieri گفت: در یک ویدئو ترویج Facebook رویداد زندگی می کنند. “میخوای حفاری آن است.”

هومر که یک آشپز حرفه ای و با همکاری صاحب بروکلین رستوران 21 Greenpoint آیا بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین برای تیم موری. در ضمن در ترجمه از دست رفته ستاره عینک ماسک و heckled خلاق کار تیمی از Fieris. او نام آنها را برای استفاده از مک و پنیر به عنوان یک nacho عنصر. شهردار Flavortown گفت که او تحقیقات خود را و پیدا کردن که قضات بزرگ طرفداران چسبنده ماکارونی و اصرار داشت که آن را عادلانه حرکت می کند.

RTR32NXR (1)
Guy Fieri و پسرش شکارچی ساخته شده tostada برج در طول Facebook Live nacho ساخت رقابت.
مت سالیوان/ایسنا

پس هیچ مزه شاهکارهای آشپزی موری و Fieri تا به حال به توصیف خود غذا در دهان آبیاری جزئیات به منظور متقاعد کردن قضات که یکی nacho ایجاد شد بهتر از رقیب خود است. این Murrays تصمیم گرفتند به صورت سنتی در اشتها آور, در حالی که تیم Fieri ساخته شده است یک برج tostada nachos.

اگر چه خدمه طرفه با Fieri را ایجاد و Shaq بود بیشتر ترغیب توسط موری غذایی Diners, Drive-Ins & غواصی میزبان آمد پیروز در nacho رقابت پس از سالن chimed در با او را انتخاب کنید.

مجازی پخت و پز رویداد جمع آوری کمک برای Fieri رستوران کارمند صندوق امداد که به کمک مالی به کارکنان رستوران تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان 15 مه Fieri در حال حاضر مطرح شده بیش از 20 میلیون دلار است.

بررسی کامل Nacho متوسط رقابت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de