صدا ‘ 2020 Blind Auditions شب 2: که این تیم تا کنون ؟

The Voice فصل 18 blind auditions شب 2 پخش سه شنبه شب. اتمام روکش و نتایج از جمله ساخته شده است که آن را بر روی یک تیم در اینجا.

این دومین شب از صدای فصل 18 مراسم افتتاحیه و مربیان بلیک شلتون, کلی کلارکسون, John Legend و نیک جوناس در حال پر کردن تیم خود را به عنوان blind auditions ادامه خواهد داد. در طول شنبه شب نشان می دهد که مربیان به دیدار 11 هنرمندان مشتاق اما تنها هشت مسابقه پیشرفته به دور بعدی از جمله سه تن از آنان دریافت چهار صندلی به نوبه خود در طول استماع است.

مربیان را ملاقات کنندگان برای چند دور از blind auditions و سپس آن را به جنگ که در آن هم تیمی های آواز خواندن راه خود را برای یک شانس برای زنده نشان دادن عملکرد.

همانطور که بیشتر شرکت کنندگان مرحله را طی امشب نشان می دهد ما می شود انجام زندگی می کنند روکش از عملکرد آنها و نتایج است که شما می توانید نگه دارید تا با اینجا. در ضمن اگر شما از دست رفته شب گذشته را نشان می دهد گرفتن با ما زندگی می کنند-وبلاگ روکش اینجا.

Who Made Teams on 'The Voice' Blind Auditions Night 2?
(l-r) Kelly Clarkson, نیک جوناس, John Legend, Blake Shelton به نظر می رسد در “صدای.” شب دو Blind Auditions خواهد هوا در NBC در فوریه 25 سال 2020 است.
Trae Patton/NBC

The Voice فصل 18 قسمت 1 زندگی وبلاگ

8:01:

Aeri ماه است که برای اولین بار به مرحله و او آواز می خواند یک Kelly Clarkson کلاسیک—live نسخه کلی “را از دست ندهید مستقل است.” کلی تبدیل صندلی خود را برای Aeri راست دروازه اما متاسفانه نیک بود که برای اولین بار به نوبه خود برای Aeri مسدود کلی.

“وای چه صدای. من با الهام از” نیک گفت.

او بعدها گفت که صدای تولید است که او “دور باد با صدای” دو یادداشت در همین دلیل است که او تا به حال به بلوک کلی.

تیم نیک آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im