صدای’ 2020 بالا 5 نتایج و روکش کردن: که ذخیره شد و که حذف شد امشب ؟

نیوزویک | No comments


The Voice فصل 18 کنندگان خواهد بود تنگ پایین به بالا در طول 5 قسمت 15. اتمام ما زندگی می کنند-وبلاگ روکش از هر عملکرد به علاوه پیش بینی برای چه کسی بماند و چه کسی حذف خواهد شد در اینجا.

یکی از خوش شانس شرکت کننده است که تقریبا در خط پایان فصل 18 از صدای.

پس دوشنبه شب از اجراهای بالا 9 هنرمندان از NBC آواز رقابت بینندگان در نهایت خواهد آموخت که پنج شرکت کنندگان را در رفتن به فینال.

این اولین بار در صدای تاریخ است که پنج نفر را شامل می شود در دور نهایی این رقابت ها است. در حذف نشان می دهد در روز سه شنبه شرکت کننده با بالاترین تعداد امریکا رای بلیک شلتون, کلی کلارکسون, John Legend و نیک جوناس’ تیم های مربوطه تلقی خواهد شد امن است. باقی مانده هنرمندان را فرصتی برای مبارزه با نقطه نهایی در بالا 5 در طول یک Wildcard فوری نجات دهد. هنگامی که مصمم به بالا 5 هنرمندان آغاز خواهد شد prepping برای نهایی زندگی می کنند را نشان می دهد مجموعه ای به هوا در هفته آینده.

به عنوان نشان می دهد پخش امشب ما ارائه مختصر و مفید کامل از برندگان و جنگ با ما زندگی می کنند-وبلاگ پوشش نشان می دهد آغاز در 8 p. m. ET. اگر شما از دست رفته آخرین شب اجراهای شما می توانید آنها را بررسی کنید پیش از نمایش زمان در اینجا.

Who Was Saved and Who Was Eliminated on 'The Voice' Tonight?
“صدای” فصل 18 مربیان و شرکت کنندگان: (سمت چپ ردیف t-b) Allegra مایل CammWess و جوانا Serenko; (سمت چپ مرکز ردیف t-b) Kelly Clarkson و بلیک شلتون; (مرکز ردیف t-b) مگان دانیل تاد Tilghman و Toneisha Harris; (سمت راست مرکز ردیف t-b) John Legend و نیک جوناس; (سمت راست ردیف t-b) Zan Fiskum, Micah Iverson و رعد و برق Artis.بالا 5 فینالیست به خوبی نشان داد در مارس 12 سال 2020 است.
حسن نیت ارائه میدهد از NBCUniversal

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>