روز دوشنبه NBC واقعیت مسابقه آواز صدای , بازگشت به تلویزیون, اما در این فصل زنده دور را پیاده سازی اجتماعی فاصله گرفته است.

Carson Daly برگزار خواهد شد از نمایش نمادین چهار صندلی مجموعه با مخاطبان در حال حاضر. باقی مانده مسابقه را بخوان و قضات خواهد عمدی از خود را در خانه های مربوطه.

دالی بخش ثبت خواهد شد در دو استودیو یونیورسال soundstages با حدود 30 crewmembers به جای آن از حد معمول 450 با توجه به مهلت. همه در مجموعه کارکنان می پوشند فیلتر ماسک خود را در دماهای گرفته شده دو بار در روز و پوشیدن دستبند را نشان می دهد که آنها سالم است. همچنین صنایع دستی خدمات مواد غذایی جدول تغییر خواهد کرد در چنین راهی که برای به حداقل رساندن عفونت ممکن است.

خود را مربیگری جلسات بین شرکت کنندگان و مربیان خود بوده اند را قبل از ضبط با مربیان ارائه کمک از راه دور از خانه های خود—Kelly Clarkson از مونتانا, نیک جوناس و John Legend از لس آنجلس و بلیک شلتون از اوکلاهما—برای کمک به شرکت کنندگان در انتخاب آهنگ ها و ترتیب خواننده.

برای خانه خود اجرای تمام شرکت کنندگان دریافت کرده اند دولت از هنر تولید کیت با دوربین های حرفه ای و تجهیزات صدا به طوری که آنها می توانید قبل از ضبط عملکرد خود را.

پس از قبل ضبط شده و اجرای بازی از روی هوا و پس از آن خود را در تعامل با مربیان و میزبان ثبت خواهد شد زنده-به-نوار کاست به طوری که مخاطب می تواند آنها را به عنوان آنها بازی را بدون هر پست-ضبط و ویرایش.

از آن پس از بینندگان خواهد رای برای مورد علاقه خود را در اجرای یک شبه در روزهای دوشنبه. در روز سه شنبه شرکت کنندگان یاد بگیرند زندگی می کنند که آیا آنها رقابت فوری نجات دهد.

سری نیمه نهایی دور خواهد شد آوریل 11 و 12 و زندگی آخر اجرای برنامه اتفاق خواهد افتاد در مارس 18. زنده آخر نتایج اعلام خواهد شد در مارس 19.

The Voice NBC
Carson Daly, Alicia Keys, Blake Shelton and Kelly Clarkson حضور در ان بی سی ‘صدا’ فصل 14 آخر مداخله در 21 مه 2018 در یونیورسال سیتی, کالیفرنیا.
تارا Ziemba/گتی

“بازسازی زندگی می کنند نشان می دهد اجازه داده است ما را به ایجاد راه های خلاقانه ای را به صدا ‘به زندگی تازه و صمیمی راه” گفت: صدای‘s showrunner و تهیه کننده اجرایی آدری Morrissey.

“این باور نکردنی است, تلاش تیم با مربیان و هنرمندان و عزیزان خود را درگیر در فرایند” Morrissey ادامه داد. “با کارسون در راس از این مرحله ما هیجان زده برای به اشتراک گذاری منحصر به فرد صوتی تجربه خواهد کرد که احساس می کنم هر دو جدید و آشنا.”

اجتماعی و تعهدی نسخه نشان می دهد نشان دهنده یکی از اولین تلاش عمده studio به ادامه تولید قسمت جدیدی از یک واقعیت رقابت با وجود تولید تعطیلی و محدودیت های ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر.

ABC واقعیت آواز رقابت بت آمریکایی شروع به پخش زنده آن را نشان می دهد از راه دور در آوریل 26, با توجه به مهلت. چندین اواخر شب نشان می دهد بحث نیز عامل از راه دور به عنوان خود را-در حال اجرا طرح, کمدی, نمایش شنبه شب زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im