صدا ‘ فصل 18 قسمت 1 روکش و نتایج: هر شرکت کننده را کور استماع عملکرد Plus ساخته شده است که این تیم تا کنون

The Voice فصل 18 شروع می شود در روز دوشنبه شب در 8 p. m. ET. پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد امشب نشان می دهد از جمله زنده-وبلاگ روکش و نتایج را برای ساخته شده است که این تیم تا کنون.

مجموعه ای کاملا جدید از شرکت کنندگان را بخوان قلب خود را برای شانس خود را برای برنده شدن صدا. ان بی سی در مسابقه آواز می گرداند در روز دوشنبه و آغاز دور اول blind auditions که در طی آن مربیان را انتخاب کنید و مسابقه برای پر کردن نقاط در تیم های خود را.

که فصل 18 مربیان?

Live Blog of Contestant's Performance on 'The Voice' Season 18, Episode 1
Nick Jonas به نظر می رسد در “صدای.” فصل 18 از رقابت های موسیقی سری برای اولین بار در تاریخ 24 فوریه سال 2020 است.
Trae Patton/NBC

Blake Shelton که اند نشان می دهد از همان آغاز بازگشت به معروف قرمز swivel chair بر صدای روز دوشنبه. کلی کلارکسون و John Legend نیز برای فصل جدید و پیوستن به این گروه برای اولین بار است که مربی جدید Nick Jonas.

که فصل 18 مربیان?

پس از تمام موقعیت در تیم بلیک تیم کلی تیم افسانه ای و تیم نیک پر باقی مانده مسابقه را علاوه بر دریافت مشاوره از چند ضربه هنرمندان. در حالی که جوناس داوطلب خدمت سربازی برادران کوین و جو جوناس برای خدمت به تیم و مربیان songstress الا مای توصیه خواهد شد افسانه این تیم در حالی که دعا Lipa تیم با کلارکسون و Bebe Rexha کمک می کند تا هنرمندان در شلتون تیم.

فصل مگا-مربی—یک هنرمند مشهور ارائه می دهد که مشاوره به تمام شرکت کنندگان—هنوز به آشکار شود.

یک بار نمایش آغاز خواهیم بود زنده-وبلاگ نویسی اولین رویداد و گذاشتن درپوش هر شرکت کننده عملکرد. به علاوه ما آشکار می شود که آن را در یک تیم در اولین شب از پرده. بررسی پشت در با صدای آمریکا در طول یا پس از نمایش برای همه از صدای فصل 18 برتر جزئیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de