به “من Lorena Bobbitt’ باز کردن خشونت پناهگاه

Lorena Bobbitt نام خانواده در امریکا, اما زندگی او از وکالت ممکن است به عنوان آشنا. Bobbitt را (که در حال حاضر توسط Lorena Gallo) نام وارد روال در سال 1993 هنگامی که او را بریده و سپس شوهر را در یک جرم و جنایت او را به عنوان دفاع از خود.

در حال حاضر Gallo است که با استفاده از پلت فرم خود را به حمایت از خشونت خانگی (DV) قربانیان و او یک کار بزرگ پیش از او: گالو در حال تلاش برای باز کردن یک خشونت خانگی سرپناه در ایالت ویرجینیا.

“من در حال حاضر مشغول کار بر روی باز کردن یک پناهگاه اضطراری برای زنان به ارائه فوری محل امن با ارائه مسکن و غذا و لباس و دیگر خدمات پشتیبانی به DV قربانیان و فرزندان خود” گالو گفت: نیوزویک از طریق ایمیل. “شهرستان که در آن من در حال حاضر زندگی می کنند تنها یک سرپناه با 18 تخت برای یک و نیم میلیون نفر از مردم ساکن در این شهرستان وجود دارد و یک نیاز قطعی برای بیشتر است.”

گالو شد و در نهایت تبرئه شد و پس از دفاع موفق از جنون موقت نصب شده بود. او در حال حاضر همسر سابق جان وین Bobbitt نیز مواجه اتهامات اما نشد بی گناه از اتهام در داخل کشور سوء استفاده Gallo. جهان نقل مکان کرد از این مورد اما Gallo هنوز در گفتن داستان خود را.

Lorena Gallo
Lorena Gallo حضور در فیلم مستقل ارائه “لورنا” در ArcLight هالیوود در فوریه 06, 2019 در هالیوود کالیفرنیا.
Tommaso Boddi/گتی

گالو به تازگی به اشتراک گذاشته کنار او در فیلم عمر من Lorena Bobbitt که به او فرصتی برای صحبت کردن در برابر خشونت خانگی در یک بزرگتر پلت فرم یک بار دیگر. او همچنان به گسترش پیام از طریق Lorena Gallo پایه و اساس است. گالو اغلب به نظر می رسد به عنوان سخنران اصلی به آدرس موضوع خشونت خانگی است.

“[خشونت] تبعیض قائل نیست,” او توضیح داد: به سلامت. “من امیدوارم که با تماشای این فیلم که زنان را بهتر درک علائم هشدار دهنده از خشونت خانگی خواهد بود و این علائم مربوط به وضعیت خود. من شخصا بدست مقدار زیادی از بازخورد مثبت از مردم (مرد و زن) که می دانستند که من بود اما نمی دانم داستان من و تاریخچه سوء استفاده. آنها نمی دانند که من مورد آزار قرار گرفته بود و من از ایشان تشکر برای به اشتراک گذاری داستان من.”

به عنوان برای مخاطبان ؟ گالو امید او پیام می رسد زنان جوان به خصوص بین سنین 18 و 24. Gallo تجربه خود و مبارزه برای تغییر به نظر می رسد برای الهام بخشیدن به پیام خود را. “سکوت یک گزینه نیست و من ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن داستان من به آموزش مردم در مورد DV و تجاوز جنسی” او گفت:.

John Wayne Bobbitt تمامی اتهامات را رد کرده است که او مورد آزار قرار گرفته Gallo.

شما می توانید به تماشای من بود Lorena Bobbitt از طریق طول عمر در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de