“واندر سال” راه اندازی مجدد خلبان های سیاه و سفید خانواده در آثار

طرفداران “The Wonder Years” می تواند به دلیل یک خلبان برای راه اندازی مجدد از محبوب نشان می دهد در آثار در ABC. پتانسیل سری جدید تنظیم خواهد شد در اواخر دهه 1960 همان دوران که در آن نشان می دهد اصلی آغاز شد — اما این بار آن را به مرکز در سراسر زندگی یک خانواده به جای یک سفید.

پیشنهاد 30 دقیقه سریال کمدی را دریافت کرده است که تولید آزمایشی تعهد از شبکه معنای یک خلبان نشان می دهد تولید خواهد شد برای ABC. این نمایش نیز دریافت خواهد کرد mini اتاق نویسندگان اگر ABC تصویب خلبان اسکریپت شبکه اعلام کرد.

هدف این است که برای نشان دادن توان توسعه یافته برای 2021-2022 فصل است.

این اصلی coming-of-age سری پخش از سال 1988 تا 1993 در ABC. این محور تا حد زیادی در اطراف کوین آرنولد (Fred Savage) اصلی خود عشق و علاقه همسایه پسر عمو “وینی” کوپر (Danica McKellar) و بهترین دوست خود پل فایفر (جاش ساویانو) به عنوان آنها پیمایش سالهای نوجوانی خود را در طول یک دوره تحول در تاریخ است.

پروژه جدید با هدف نشان می دهد که چگونه یک طبقه متوسط سیاه و سفید خانواده “ساخته شده مطمئن شوید که آن را تعجب سال برای آنها بیش از حد” با توجه به شبکه.

در یکی دیگر از خروج از اصلی نشان می دهد, پیشنهاد راه اندازی مجدد تنظیم شده است در مونتگمری آلاباما, شبکه گفت. اصلی شخصیت های چراغ زندگی خود را در نامشخص حومه.

Saladin پترسون سابق شرکت تهیه کننده اجرایی از “نظریه انفجار بزرگ” را بنویسید و اجرایی تولید راه اندازی مجدد با “امپراتوری” خالق Lee Daniels همچنین در خدمت به عنوان یک تهیه کننده اجرایی.

مارک بلس رئیس جمهور Lee Daniels Televison درون Lee Daniels سرگرمی نیز اجرایی تولید کند. وحشی است چاک دار برای هدایت و اجرایی تولید نیز هست. سری اصلی شرکت خالق نیل Marlens خدمت به عنوان مشاور.

McKellar توییتی و هیجان خود را برای پروژه های جدید پنج شنبه شب با عکس او و وحشیانه به کودکان و نوجوانان است.

“فرد ایمیل من شب گذشته برای به اشتراک گذاشتن اخبار!” McKellar نوشت. “من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه او & @leedanielsent ایجاد کنید. من شک ندارم آن را به هر دو افتخار اصلی نشان می دهد و آیا عدالت به واقعیت های در حال رشد در سال 1960 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de