نیازی به عجله دختران جوان’: دو گیگابایت المپیک ژیمناست هانا Whelan می گوید: حداقل سن باید مطرح شود

دو بار المپیک هانا Whelan تبدیل شده است و بسیاری از مشخصات بالا سابق بریتانیا ژیمناست به تماس برای زن حداقل سن در این ورزش به افزایش از 16 به 18.

در حال حاضر بین المللی ژیمناستیک فدراسیون قوانین تصریح می کند که مردان نمی توانند به رقابت بپردازند در ارشد رقابت از جمله بازی های المپیک و قهرمانی جهان, مگر اینکه آنها به نوبه خود 18 در همان سال است. اما رقبای زن می تواند انجام دهد تا از به عنوان جوان 16.

به عنوان اولین گزارش تلگراف, ورزش, هفته گذشته, سابق مشترک المنافع قهرمان لیزا میسون گفت: تغییر حداقل سن در سطح ارشد ورزشکاران کمک خواهد کرد بهبود شرایط پس از یک سیل از سوء استفاده مربیگری ادعاهای ساخته شده توسط ژیمناست ها در سراسر جهان است.

چهارشنبه شب او و همکار انگلیسی, خلاف کاران, کاترین لیون همراه با سوء استفاده از بازماندگان جنیفر Sey و راشل Denhollander تکرار آن نقطه در یک ITV News مصاحبه و Whelan نیز در توافق است. در حال حاضر یک مربی در وارینگتون ژیمناستیک باشگاه مشترک المنافع مدال استدلال می کند که بیشتر خواسته بودن از ژیمناستیک از سن و سال تر از زمانی که او در سیستم.

“بیشتر من فکر می کنم در مورد آن بیشتر فکر می کنم این امر می تواند یک ایده عالی [برای بالا بردن سن],” Whelan, 28, گفت, Telegraph Sport. “من فکر می کنم – به خصوص در این کشور – راه ما درجه نخبگان اجباری سیستم طوری تنظیم نمرات آنها باید از یک سن خاصی است که فقط در گرفتن سخت تر و سخت تر است.

“از زمانی که من آن را در نه, 10, 11 سال آن را بسیار سخت تر برای ژیمناست ها هم سن و سال در حال حاضر. آنها تحت فشار قرار دادند برای انجام مسخره ساعت تحت فشار قرار دادند که بیشتر از زمان مدرسه است که فقط دیوانه. آنها در حال انجام ترسناکتر مهارت های است که شاید قرار دادن فشار بر روی مربیان است. بچه ها انجام می دهند این مهارت از طریق ترس به جای گرفتن وقت خود را به آنها را یاد بگیرند.

“آن را پرورش این [فرهنگ] از گرفتن بچه ها به انجام مهارت های بیش از حد به سرعت به دلیل الزامات زمانی که آنها به نوبه خود 16. که تقریبا به شکل قرار دادن فشار بر فدراسیون برای هر کشور است. من فکر می کنم [بالا بردن سن] یکی از راه کمک کند.”

هفته گذشته انجیر گفته تلگراف ورزشی است که “که در آن جسمی بلوغ در سنین بالاتر تا حد زیادی منافع مرد ژیمناست آن معمولا ارائه همان ارزش برای زنان” اما Whelan استدلال می کند که این مفاهیم سنتی در حال تغییر. او می گوید:, ژیمناستیک, مانند, جهان به مدال نقره بکی Downie و 23 ساله سوپراستار سیمون Biles در ادامه در سطح نخبگان نیز به 20s معنی است که بدون نیاز به عجله دختران جوان به ارشد رقابت است.

“تا چند سال پیش شما نمی خواهد بشنود از ورزشکاران زن حامل در گذشته سن 20 در حال حاضر آن را بسیار شایع تر و پشتیبانی,” او گفت:. “که آن نیز به دلیل علم و پژوهش در پشت آن قدرت و مطبوع و تحقیقات تغذیه. وجود دارد خیلی بیشتر دانش ما باید برای حفظ این ژیمناست ها در ورزش برای دیگر پس چرا شروع به آنها را در 16?”

Whelan در هفته گذشته مورد انتقاد, بریتیش, ژیمناستیک, متهم کسانی که مسئول شکست خود را در “وظیفه مراقبت” به ژیمناست ها پس از هر دو گزارش خود در سال 2015 و 2018 افزایش برخی مسائل رفت و نادیده گرفته شده است. بریتیش, ژیمناستیک یکی از تعدادی از سازمان های مستقل تحت تحقیقات به رفتار و سوء استفاده مربیگری اتهامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net