وجود دارد در حال حاضر تنها یک کشور در آمریکا است که در Coronavirus

وجود دارد در حال حاضر فقط یک کشور در سراسر آمریکا است که هیچ تایید موارد جدید کروناویروس. سنت کیتس و نویس است و تنها کشور در آمریکای شمالی و جنوبی است که گزارش COVID-19.

تا مارس 24 و دو کشور دیگر در آمریکا—بلیز و دومینیکا—تا به حال هیچ موردی از این ویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) روزانه گزارش وضعیت.

در مارس 18, سنت کیتس و نویس نخست وزیر و وزیر امنیت ملی تیموتی هریس توییتی تایید کشور هنوز هم تا به حال هیچ مورد تأیید و که دولت “کار سخت به آن را نگه دارید در خلیج به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است.”

روز دوشنبه دولت صادر سختگیرانه تر محدودیت های مسافرتی. آن را به مردم گفت که از مناطق متاثر از coronavirus از جمله آمریکا و اروپا و چین به سفر به این جزیره است. “شما رد می شود مگر اینکه ورود یک مورد استثنایی برای ورود ساخته شده است” هریس گفت: در ملی آدرس.

دولت همچنین گفت: هر کسی پس از رسیدن در این کشور را مجبور به رفتن را از طریق یک “پیشرفته فرآیند غربالگری” برای COVID-19 “صرف نظر از [این] نقطه مبدا.” غیر اتباع خواهد بود معرض اجباری قرنطینه به مدت حداقل 14 روز در دولت سایت های که در آن آنها خواهد شد که سلامت خود را در یک بررسی روزانه یک بیانیه از سنت کیتس و نویس اطلاعات خدمات گفت.

در یک آدرس به ملت آخرین جمعه هریس گفت دولت او آماده شده بود برای این بیماری همه گیر از اوایل سال. “قوی ترین اقتصاد جهانی مانند ایالات متحده امریکا و چین و ژاپن هستند و نهفته بودن” او گفت:. “اما آن است که یک ماده در تضاد کامل است که با بیش از 170 کشور با آلوده coronavirus سنت کیتس و نویس, کوچکترین جهان اقتصاد است که هنوز به ثبت یک مورد تایید شده از COVID-19.”

او ادامه داد: “برای سال در حال حاضر ما برنامه ریزی شده است برای نگه داشتن مردم ما امن و به ظهور از ظهور این COVID-19 به عنوان یک قوی تر و امن تر و متحد تر کشور است. بر خلاف برخی از کشورها ما منتظر نیست برای این ویروس به آمار سواحل ما. ما کار کرده اند با کارشناسان و بررسی و تحلیل و استراتژیسازی استفاده از سناریوهای مختلف.”

هریس گفت: تاثیر بر بهداشت عمومی و ایمنی به حال مورد بررسی قرار گرفته است و که آنها اعتماد به نفس ملت بود “را به عنوان آماده به عنوان ما می تواند باشد.” او همچنین گفت که آنها بیشتر تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک و دستکش. “ما آماده سازی اولیه به معنای ما جلوتر از کشورهای مختلف در صف برای موارد ضروری که نیاز فوری به تولید.”

به عنوان سفر خود را از محدودیت هریس همچنین گفت: اجتماعی فاصله مهم بود برای متوقف کردن گسترش COVID-19. او گفت: رویدادهای ورزشی لغو شد در حالی که بازدید از زندانها بودند محدود می شود. دولت نیز محدود بازدید از مراکز مراقبت از سالمندان.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد پیگیری موارد ویروس (در زمان نوشتن) وجود دارد در حال حاضر بیش از 435,000 تایید موارد COVID-19. که در حدود 50,000 موارد بیشتر از آن را تایید کرده بود 24 ساعت زودتر.

در یک نشست خبری در روز دوشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: “این بیماری همه گیر شتاب گرفته است. در آن زمان 67 روز از اولین مورد گزارش شده برای رسیدن به 100,000 موارد و 11 ماه دوم 100,000 موارد و فقط چهار روز برای سومین 100,000 موارد است.”

موارد در ایالات متحده در حال افزایش سریع است. در روز سه شنبه اعلام شد آمریکا و اروپا اختصاص 85 درصد از موارد جدید با امریکا ساخت تا 40 درصد از کسانی که. پرسید که آیا ایالات متحده می تواند تبدیل شدن به بعدی مرکز شیوع بیماری که سخنگوی مارگارت هریس گفت: “ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده پس از آن که بالقوه است.”

st kitts and nevis
عکس سهام سنت کیتس و نویس. این تنها کشور در قاره آمریکا بدون یک مورد از COVID-19.
iStock

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de