بیش از یک دوجین داروسازی بزرگ و کوچکتر بیوتکنولوژی شرکت را آغاز کرده اند تلاش برای توسعه داروها و واکسن ها در مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

آخرین نقطه عطف آمد دوشنبه از جانسون و جانسون که در آن گفت: انتظار بشر از آزمایش تجربی coronavirus واکسن برای شروع در ماه سپتامبر با امید ساخت دارو در دسترس برای استفاده توسط در اوایل سال آینده. این شرکت گفت: از آن خواهد شد در دسترس نیست برای سود بر اساس.

آنها به همکاری با پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) و بهداشت و خدمات انسانی سازمان به شرکت سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار در واکسن تحقیق و توسعه و تست بالینی. به عنوان بخشی از آن J&J تابعه Janssen همچنین بنا به گزارش امضا 456 میلیون دلار معامله در هفته گذشته در با حداکثر سرعت دویدن برای یک واکسن با توجه به فوربس. Janssen نیز اهدا شد 150 میلیون دلار قرارداد برای توسعه یک داروی ضد ویروسی.

جانسون و جانسون اعلام کرد که انتظار آن واکسن در دسترس خواهد بود در سال 2021 می آید پس از بیوتکنولوژی شرکت مدرن تجویز اولین دوز واکسن به محاکمه بیمار در اوایل این ماه.

دیگر شرکت های درگیر در درمان یا واکسن فرایند شامل BioNTech SE و شرکت گزارش Gilead Sciences گلاکسو گرما بیولوژیک, Inovio داروسازی Novavax, Regeneron داروسازی Regeneron داروسازی Roche برگزاری سانوفی تاکدا شرکت دارویی و Vaxart, Marketwatch گزارش شده است.

companies working coronavirus treatment, vaccine
دکتر Rhonda فلورس به نظر می رسد در پروتئین نمونه ها در Novavax labs در راکویل مریلند در 20 مارس یکی از آزمایشگاه در حال توسعه یک واکسن برای coronavirus COVID-19.
عکس اندرو CABALLERO-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی

تا کنون تنها مدرن است که در کارآزمایی بالینی فاز یک واکسن در حالی که Regeneron و سانوفی روشه و علوم جلعاد در کارآزمایی بالینی فاز یک درمان است. سازمان بهداشت جهانی لیست های مدرن و مبتنی بر چین شرکت CanSino بیولوژیک همکاری با پکن و موسسه بیوتکنولوژی به عنوان تنها دو گروه با یک واکسن در کارآزمایی بالینی فاز.

DiaSorin مولکولی و QIAGEN دریافت بودجه فدرال برای توسعه coronavirus تست های تشخیصی است که ارائه نتایج در یک ساعت.

“شما در حال رفتن به جلسه بیش از ماه آینده یا بیشتر در مورد داروهای مختلف که در حال رفتن به رفتن به این کارآزمایی های کنترل شده تصادفی” دکتر Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص در موسسه ملی سلامت گفت: هفته گذشته در کاخ سفید است. “من احساس اعتماد به نفس—دانستن در مورد آنچه این ویروس است و آنچه ما می توانیم با آن—که ما باید نوعی از درمان است که حداقل بخشی از, اگر نه بسیار خوب حفاظت در جلوگیری از پیشرفت بیماری است.”

Fauci هشدار داده است که این امر به احتمال زیاد تا 18 ماه قبل از گسترده واکسن در دسترس خواهد بود در مقادیر انبوه برای مردم است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تمدید ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان مارس معنی اکثر کسب و کار ادامه خواهد داد توقیف این کشور در تلاش برای خفه کردن ویروس.

نمودار زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که تعدادی از تأييد رمان coronavirus موارد در سراسر جهان از دوشنبه در 8:45 صبح

number of worldwide coronavirus cases
این نمودار نشان می دهد که تعدادی از تأييد رمان coronavirus موارد در سراسر جهان از دوشنبه در 8:45 صبح
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im