این بیمه خدمات درمانی کارگران که درگذشت از coronavirus

خطرات روزانه گرفته شده توسط ارتش از پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان درمان coronavirus بیماران شده است کاملا نشان داده شده توسط تعداد فزاینده ای از مرگ و میر.

چند NHS کارگران در حال حاضر از دست داده و زندگی خود را پس از ابتلا به این بیماری از بیماران و این تعداد به احتمال زیاد افزایش می یابد.

افزایش شمارش می آید در میان نصب نگرانی از آزمایش بحران با وزرا تحت فشار به توضیح که بیمه خدمات درمانی کارگران به آزمایش می شود و به همین دلیل بریتانیا نشدم پشت کشورهای دیگر در تست.

دولت نیز تحت فشار برای سرعت بخشیدن به تامین تجهیزات حفاظتی و آدرس رو به رشد ترس است که کارکنان خط مقدم خطر هر دو ابتلا و گسترش coronavirus.

این ویران دختر یک پزشک که قبلا جان به احتمال زیاد صحبت کرد و برای همه بستگان عزادار زمانی که او گفت که او تا به حال ساخته شده است که نهایت فداکاری را برای بیماران خود را.

بیمه خدمات درمانی کارگران و میر شده است به عنوان “یک استارک یادآوری برای کل کشور است که همه ما باید این بحران را جدی بگیرند”.

در اینجا تلگراف می پردازد ادای احترام به پزشکان که فوت کرده اند و می گوید داستان های خود را.

شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان در مورد یک دوست یا خویشاوند شما از دست داده ؟ این که آیا آن را به پرداخت باج و یا به اشتراک گذاشتن یک داستان خنده دار در مورد زندگی خود را تلگراف می خواهد به شنیدن از شما. ما خواهد بود این برنامه شامل داستان های از دست رفته عزیزان به ما فرستاده شده توسط خوانندگان به یاد داشته باشید بسیاری از افرادی که متاسفانه جان خود را از دست به ویروس.

ارسال یک ایمیل با هر عکس شما می خواهم که شامل به [email protected]

مارس 4

گلن کربن, بهداشت و درمان, دستیار از برنت شمال غرب لندن

همکاران پرداخت ادای احترام به آقای کربین که مشغول به کار در پارک رویال مرکز سلامت روان برای سال های بسیاری از پیوستن به مدت کوتاهی پس از آن در سال 1995 افتتاح شد.

او بازنشسته شد و به دنبال به جلو به 60 سالگرد تولد بعد از این سال.

آقای کربین به تازگی بازگشت به کار به عنوان یک پزشک دستیار در هر دو مرحله حاد و خدمات توانبخشی.

همکارانش به او گفتند: “گلن بود بسیار دوست داشتنی و همکار خواهد بود و بشدت از دست رفته است. ما مراتب تسلیت خود را به خانواده, دوستان و عزیزان در این غم و زمان دشوار است.”

مارس 3

Areema Nasreen, Walsall مانور بیمارستان

Mrs Nasreem یک 36-سال-کارکنان قدیمی, پرستار, درگذشت در بیمارستان که در آن او کار می کرد برای 16 سال است.

مادر از سه زن که تا به حال هیچ زمینه مسائل بهداشتی توسعه یافته coronavirus علائم در مارس 13, در حالی که در مرخصی سالانه.

او تصور می شد به بسیج اما عود و مدت کوتاهی پس از نیمه شب در Walsall مانور بیمارستان در غرب میدلندز.

بهترین دوست او Rubi Aktar نوشت: در Facebook: قلب من شکسته است. او جنگیدند و جنگیدند اما خدا تصمیم گرفت تا او را. “او زیباترین ترین و واقعی فرد شما همیشه می تواند ملاقات او رفت بالا و فراتر از آن برای هر کس او را ملاقات کرد.

“من نمی توانم باور کنم که من را دید لبخند خود را دوباره. با حمایت شما انگیزه و الهام بخش من پرستار که من امروز هستم و من امیدوارم که من می توانم به شما افتخار Areema.

“شما تا به حال بسیار به زندگی برای من متاسفم شما نمی توانید به دیدن بچه های خود را رشد می کنند و من متاسفم که شما نمی توانید برای تکمیل کار خود را.”

خواهر Kazeema گفت: خانواده “دل شکسته” اما با تمجید از کارکنان بیمارستان که رفته بود “بالاتر و فراتر از آن” با توجه به BirminghamLive.

Mrs Nasreem واجد شرایط به عنوان یک پرستاران در ژانویه سال گذشته و تا به حال مشغول به کار در بیمارستان های حاد پزشکی واحد.

او نشان داد او امیدوار است برای تشویق بیشتر مردم از مسلمان پس زمینه به پرستاری و گفت: “من می خواهم به فکر می کنم که من می تواند الهام بخش دیگران است. من گریه هر روز صبح به خاطر من خیلی خوشحال هستم که من در نهایت متوجه من رویای تبدیل شدن به یک پرستار است.

“من می خواهم به فکر می کنم که من می تواند الهام بخش دیگران; به خصوص در جوامع مسلمان.”

مارس 2

Aimee O’rourke, ملکه الیزابت, ملکه مادر, بیمارستان, مرگت
Aimee O’rourke

مادر از سه Ms Rourke به عنوان یک “فرشته” که “پوشیدن NHS تاج برای همیشه” پس از از دست دادن زندگی خود را به کوروناویروس.

39-ساله, پرستار, درگذشت, که در آن او کار می کرد در زمان ملکه الیزابت ملکه مادر در بیمارستان (QEQM) در Margate, Kent.

دخترش مگان مورفی توصیف او به عنوان یک “فرشته”.

Ms Rourke پیوست QEQM حاد پزشکی واحد به عنوان یک پرستار واجد شرایط در سال 2017.

بخش مدیر جولی Gammon گفت: کل تیم بود ویران مرگ او.

“او مانند یک دلسوز و مهربان و او تا به حال واقعا خاص ارتباط با بیماران و همکاران” او گفت:.

“پرستاری چیزی بود که او همیشه می خواستم برای انجام, اگر چه او به آن نسبتا دیر پس از افزایش دختران او است.

“او در زمان برخی از زمان برای مراقبت از مادر او و پس از او بود که مبتلا به سرطان تشخیص داده و او را مصمم به بازگشت و به مادر او افتخار می کنم.”

زمانی که Ms Rourke اول وارد بیمارستان با Covid-19 علائم او را برای رئیس او.

Ms Gammon افزود: “این یک افتخار باشد تا بتواند با او و به ارائه برخی از آسایش و من خیلی خوشحالم که من قادر به انجام این کار است.”

Ms Rourke دختر, مگان مورفی نوشت: در Facebook: “نگاه کنید همه زندگی شما پس از نگاه و تمام خانواده شما آرامش زمانی که بیماران در گذشت.

“شما فرشته و شما خود را می پوشند NHS تاج تا ابد.

“من می تواند در تمام طول روز و چیزهای زیادی برای گفتن اما من باید قوی!! شب شب مومیایی.”

مارس 31

Dr آلفا Sa’adu, Whittington بیمارستان
نیجریه -, متولد,,,, Dr آلفا Saadu بازنشسته زیر پر زرق و برق از 40 سال در حرفه پزشکی در سال 2017, اما انجام کار پاره وقت در ملکه ویکتوریا بیمارستان یادبود در Welwyn, Hertfordshire

Dr Saadu, 68, چهارم شد طبیب به مرگ از coronavirus در انگلستان دو هفته پس از انقباض آن است.

Dr Saadu خانواده – همسر و دو پسر – گفت: او آنقدر مصمم به درمان بیماران پس از بازنشسته شد که او در انجام کار پاره وقت.

“پدرم یک زندگی افسانه” پسرش دنی گفت. “تا زمانی که او مریض شدم او هنوز هم مشغول به کار پاره وقت صرفه جویی مردم است.

“او بسیار پرشور که مراقبت در مورد صرفه جویی مردم است. به محض این که شما به او صحبت کرد در مورد پزشکی صورت خواهد نور تا.”

Dr Saadu در اصل از نیجریه مشغول به کار برای بیمه خدمات درمانی برای 40 سال در بیمارستان در سراسر لندن, پله به عنوان مدیر پزشکی شاهزاده الکساندرا بیمارستان NHS Trust در سال 2016.

مارس 29

توماس هارویبالا Clapton
توماس هاروی چپ درگذشت پس از عقد قرارداد coronavirus. خانواده او معتقدند او هنوز زنده باشد امروز اگر او تا به حال داده شده است و مناسب تجهیزات حفاظتی


اعتبار: اخبار آسمان

آقای Harvey, بهداشت روانی در Goodmayes بیمارستان در شمال شرق لندن در گذشت در یکشنبه 29 مارس پس از عقد قرارداد Covid-19 از یک بیمار بیمارستان.

دختر خود Tamira هاروی گفت: پدر او “اجازه” توسط دولت که او مسئول مرگ او به علت عدم وجود تجهیزات حفاظتی او داده شد در حالی که درمان بیماران است.

“پدر من بود و قطعا اجازه دهید پایین. من احساس نمی کنم که آنها [بیمه خدمات درمانی کارکنان] امن هستند در این لحظه فکر نمی کنم که آنها فکر می کنم که آنها امن” او گفت: ITV News.

“دولت می توانست مانع این کار است. اگر آنها سرمایه گذاری پول به تجهیزات حفاظتی برای پرستاران, چرا که آنها واقعا در خط مقدم و قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در هر روز است.”

آقای هاروی بود که پدر از هفت و مشغول به کار به عنوان یک پرستار در بیمه خدمات درمانی برای 20 سال است.

مارس 28

Amged ال-Hawrani, Glenfield, بیمارستان, Leicester
Dr Amged ال-Hawrani

Dr Amged ال-Hawrani, 55, یک گوش و حلق و بینی متخصص مشغول به کار در بیمارستان برتون و سوم بود که پزشک به مرگ از coronavirus در انگلستان است.

خانواده اش پرداخت ادای احترام به “محبت و بسیار دوست داشتنی, شوهر, مادر, پدر, برادر و دوست”.

آقای ال – Hawrani تا به حال دیده نشده و هر نفر یک شماره از هفته و دریافت شده درمان در بخش مراقبت های ویژه.

پسرش اشرف گفت: “بسیاری از پدر من در زمان اختصاص داده شده بود نسبت به خانواده اش و بقیه که زمان اختصاص داده شده بود نسبت به حرفه خود.

“او به من آموخت اهمیت احترام و برابری. او همچنین با تاکید بر اهمیت نیست به نگرانی در مورد چیزهایی که نمی توانم کنترل, که او نمایش داده می شود به من راست تا پایان عمر خود را.

“او نه به دنبال ستایش و تایید دیگران او راضی بود با مشاهده اثرات مثبت اقدامات خود و رفاه خانواده خود را.

“من فوق العاده افتخار می گویند که برای 18 سال از زندگی من Amged ال-Hawrani پدر من.”

مارس 25

دکتر حبیب زیدی, Southend بیمارستان
دکتر حبیب زیدی, GP, درگذشت Southend بیمارستان

دکتر زیدی خانواده GP است که تصور می شود برای اولین بار در بریتانیا کشته شده اند توسط coronavirus. 76 سال از Leigh-on-Sea, Essex, درگذشت در بخش مراقبت های ویژه فقط تا 24 ساعت پس از بیمار گرفته است.

دختر, دکتر سارا زیدی نیز یک پزشک عمومی گفت: دانش که coronavirus گرفته بود او را “بیش از حد به خرس.”

او افزود: “این انعکاسی از خود گذشتگی. او یک حرفه ای نگرش به خدمات است.”

دکتر زیدی بوده است خود منزوی در خانه و نه تا به حال دیده می شود بیماران برای یک هفته قبل از او درگذشت.

او و همسرش, دکتر طلعت زیدی و 70 و هر دو مدیریت شرکای ایستوود گروه عمل و خدمت کرده بود سه نسل از خانواده ها در این منطقه برای نزدیک به 50 سال است.

دختر خود افزود: “ما نمی توانیم سوگواری در راه طبیعی است. ما نمی تواند عادی تشییع جنازه.

“او در سمت چپ یک سوراخ خمیازه در قلب ما اما از دست دادن آن نیز احساس در درون جامعه است که او اختصاص داده شده تقریبا تمام عمر خود را به. ما در حال دعا برای ایمنی از همه در حال حاضر است.”

Dr Adil El TayarWest Middlesex University Hospital
Dr Adil El Tayar اولین کار NHS جراح به مرگ از coronavirus در بریتانیا

Dr ال Tayar مشهور پیوند عضو متخصص اولین کار NHS جراح به مرگ از coronavirus در بریتانیا.

او در فکر این است که قرارداد این بیماری در حالی که مشغول به کار در A&E گروه در شهرستان هرفورد بیمارستان که در آن او به طور داوطلبانه برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

سودان locum, 63 تا به حال هیچ ایده که بیمار او را درمان کرده بود coronavirus خانواده گفت.

Dr ال Tayar شده بود خود منزوی پس از توسعه علائم در اطراف اواسط ماه مارس و او در بیمارستان بستری شد در 20 مارس.

او آزمایش مثبت برای coronavirus و صرف روز نهایی خود را در بخش مراقبت های ویژه.

پسر عموی دکتر هشام ال Khidir یک نورفولک مشاور هشدار داد که پزشکان “اردک نشسته” و گفت بیشتر تست می تواند ذخیره کرده اند Dr ال Tayar زندگی.

“او واقعا می ترسم که او که قرار بود به آن را,” او گفت:. “این بیماری وحشتناک است و در حال رفتن به علت شکستگی برای بسیاری از خانواده ها برای سال آمده است.”

Dr ال Tayar حرفه ای را دیدم او را به کار در بیمارستان ها در سراسر جهان از جمله در عربستان سعودی سودان و دو لندن بزرگترین بیمارستان – St mary’s و سنت جورج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im