چندین ایالت در حال حاضر ارائه رایگان مراقبت از کودک به صورت اضطراری کارگران که در خط مقدم مبارزه با شیوع کروناویروس.

سه ایالت کلرادو در ایالت مینه سوتا و ورمونت—اعلام برنامه های جمعه به ارائه خدمات مراقبت از کودکان به ضروری پرسنل از جمله پزشکان و پرستاران و پلیس و آتش نشان و خواروبار کارگران است.

“این کاملا حیاتی است که در زمانی که ما نیاز ما اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران و کارکنان پشتیبانی بیشتر مردم نمی مجبور به ماندن در خانه به سادگی از آنجا که بچه خود را ندارد و جایی برای رفتن در طول روز” کلرادو فرماندار Jared پلیس در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

بسیاری از ایالات آمریکا اعلام کرد قصد دارد برای گسترش خدمات مراقبت از کودکان به خصوص برای کارگران اورژانس هر چند نه لزوما رایگان. در میشیگان و مریلند فرمانداران باید امضا سفارشات به ارائه تسکین موقت از برخی محدودیت های قانونی در مورد خدمات مراقبت از کودکان و به منظور تسهیل استفاده از برخی خواص برای آن دسته از خدمات است. اوهایو اجازه می دهد به زودی بیمارستان ها و کلیساها و سازمان های جوانان موجود و ارائه دهندگان مراقبت های روز به درخواست برای باز کردن کوتاه مدت مراکز مراقبت برای کودکان اضطراری کارگران است.

تعداد تایید coronavirus موارد در کشور بیش از 7000 با حداقل 97 مرگ و میر با توجه به آخرین اطلاعات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. شیوع اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان جهانی بهداشت و هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی را برای مبارزه با ویروس.

در میان همه گیر بیش از 40 متحده را تعطیل مدارس برای کمک به کاهش این ویروس گسترش یافته است. بسیاری از بسته شدن موقتی هستند اما برخی از ایالات مانند کالیفرنیا و کلرادو باید گفت که این امکان وجود دارد مدارس را بسته باقی می ماند از طریق پایان سال تحصیلی است.

در اینجا یک لیست از هر دولت خواهد شد که ارائه رایگان خدمات مهد کودک برای کارکنان اورژانس.

کلرادو

فرماندار پلیس در حال همکاری با مدارس موجود ارائه دهندگان مراقبت های روز و کلرادو وزارت خدمات انسانی برای ایجاد یک سیستم اضطراری مراقبت از کودک برای 80,000 اضطراری کارگران که کودکان زیر 8. این خدمات را پوشش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کارکنان و ماموران امنیت عمومی و حمایت از کارکنان به شدت در خطر جمعیت.

“مربیان پرداخت می شود افزایش نرخ است که به رسمیت می شناسد خود را به تلاش فوق العاده و تعهد به خدمت به جامعه ما در یک زمان نیاز” با توجه به سفارش.

مینه سوتا

فرماندار Tim Walz امضا منظور آموزش مدارس بسته به ادامه به ارائه مراقبت برای کودکان اضطراری کارگران که “بحرانی به پاسخ COVID-19.” که شامل اجرای قانون مقامات, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان و عمومی این نسخهها کار پرسنل.

تحت نظم “مدارس کارگردانی به ارائه مراقبت به حداقل منطقه-ثبت نام دانش آموزان در سن 12 و تحت چه کسانی هستند فرزندان کارکنان اورژانس. در ارائه این مراقبت های مدارس باید تمرین بهداشتی و اجتماعی فاصله بهترین شیوه است.”

ورمونت

دولت در حال توسعه یک طرح است که بازپرداخت خصوصی مراکز مراقبت از کودکان برای ارائه خدمات ضروری برای کارگران است. مدارس را نیز تبدیل به مراکز مراقبت روزانه اما تنها برای کودکان 6 ساله یا مسن تر. ضروری پرسنل خواهد بود که تحت پوشش عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی کارگران و کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان عدالت کیفری پرسنل بهداشت عمومی کارکنان مراقبت از کودکان کارگران و برخی از کارکنان دولت است.

“حتی به عنوان ما درخواست عمومی به گام به عقب برای کمک به کاهش سرعت گسترش این ویروس می خواهیم دیگران از جمله ما مربیان و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به گام و ارائه خدمات مهم بنابراین کسانی که در خط مقدم پاسخ ما می تواند همچنان به مراقبت از بیمار محافظت و مدیریت این تحول چالش” فرماندار فیل اسکات در بیانیه ای گفت.

واشنگتن

فرماندار جی Inslee و دفتر سرپرست آموزش عمومی خواسته اند مدارس به ارائه رایگان مراقبت از کودک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و پاسخ اضطراری. این درخواست پس از Inslee توقیف مدارس در دولت برای حداقل یک ماه.

“ما واقعا درخواست از مردم برای در نظر گرفتن مدارس به عنوان کودک مرکز مراقبت از رفت و آمد مکرر گذشته و ما می خواهیم به مطمئن شوید که اولویت این است که برای کارکنان مراقبت های بهداشتی” Inslee گفت. “از آنجا که ما به سادگی نمی تواند به پرستاران ترک بیمارستان هنگامی که تبدیل شدن آنها به deluged با بیماران را به مراقبت از کودک مراقبت از. همان چیزی که با اولین پاسخ دهندگان.”

child care services coronavirus
فرزندان برخی از پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه انتخاب کنید تا ناهار رایگان در کنمور مدرسه در آرلینگتون ویرجینیا در مارس 16 بعد از مدارس در این منطقه بسته به دلیل شیوع کروناویروس. بسیاری از ایالت ها در حال حاضر ارائه و گسترش خدمات مهد کودک برای کارکنان اورژانس مبارزه با این ویروس گسترش یافته است.
اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net