این رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا به سازمان دیده بان در سال 2020

چشم رای دهندگان ممکن است متمرکز سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, اما یک تعداد انگشت شماری از رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا به احتمال زیاد فقط به عنوان رقابتی گران و ستیز.

در حال حاضر در مجلس سنا متشکل از 53 جمهوری خواهان 45 دموکرات و دو مستقل که حزبی با دموکراتها. در سال 2020 چرخه انتخابات جمهوری خواهان باید برای دفاع از خیلی بیشتر خاک در اتاق خود را دموکراتیک هستند. از 36 کرسی برای grabs در نوامبر 23 برگزار می شود توسط خواهان.

به دست آوردن مجدد کنترل مجلسی دموکرات ها نیاز به تلنگر حداقل چهار صندلی است. هر چند اگر احتمالی دموکرات نامزد شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی این حزب تنها نیاز به پیروزی در سه کرسی سنا. معاون رئیس جمهور به عنوان رئیس سنا و بازیگران کراوات-شکستن آرا.

دموکرات ها را ساخته اند آن ماموریت خود را برای تبدیل شدن به حزب اکثریت در مجلس سنا. رهبران حزب مانند مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر را متهم به هستهای تبدیل اتاق بالایی در قانونگذاری “قبرستان.”

در اینجا برخی از رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا که در حال شکل دادن به رقابتی ترین و گران قیمت از سال 2020 چرخه انتخابات.

آلاباما

دموکرات داگ جونز یکی از آسیب پذیر ترین سناتورها برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر. او به کنگره در پیروزی بیش رسوایی زده جمهوریخواه Roy Moore در سال 2017 ویژه انتخابات در یک کشور که رفت به ناروا تقریبا 30 درصد در سال 2016.

این زمان در اطراف, جونز است به احتمال زیاد به یک حریف سخت تر. وجود کدام یک از کاندیداهای اصلی در حال اجرا به او را در انتخابات عمومی از جمله دادستان کل سابق جف جلسات و سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville. که اولیه به تعویق افتاده است تا ماه ژوئیه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آلاباما اخبار روزانه نظرسنجی از اواسط ماه فوریه نشان داد یک مسابقه در میان حزب جمهوری خواه مدعی است. اما این بررسی نشان داد که هر سه را شکست جونز در سر-به-سر matchup.

آریزونا

خواه وقت مارتا McSally است رو به سختی انتخاب مجدد به عنوان تلاش آریزونا می شود به طور فزاینده ای بنفش دولت است. McSally از دست او اولین سنا پیشنهاد در سال 2018 به دموکرات Kyrsten Sinema اما بعدها به خدمت در کنگره توسط فرماندار mlb برای پر کردن صندلی خالی مرحوم سناتور جان مک کین.

او را به چالش کشیده سابق فضانورد مارک کلی. کلی برای اولین بار است نامزد سیاسی است اما چشمگیر رزومه و عظیم جمع آوری کمک های مردمی عملیات. در سال 2019 او مطرح شده پول بیش از هر کاندیدای سنا از جمله میچ مک کانل raking در $20.2 میلیون.

یک Monmouth University نظرسنجی از رای دهندگان ثبت نام انجام شده در اواسط ماه مارس نشان داد کلی 6 امتیاز جلوتر از McSally.

کلرادو

خواه وقت کوری گاردنر بسیار منفور در دولت که Sabato کریستال توپ حزبی انتخابات پیش بینی, به تازگی منتقل رتبه خود را از کلرادو نژاد از یک “toss-up” به “خم دموکراتیک است.” سوئیچ آمد و پس از یک ماه فوریه استراتژی جهانی گروه نظرسنجی در بر داشت که 48 درصد از دولت رای دهندگان از سایتهای گاردنر در حالی که فقط 37 درصد تایید شده از او.

گاردنر است به احتمال زیاد به چهره دموکرات shive در ماه نوامبر. Hickenlooper فرماندار سابق صدمین سالگرد دولت, تصمیم برای ورود به مجلس سنا نژاد پس از ناموفق پیشنهاد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. اما گاردنر پیش رو در جذب سرمایه, شروع سال با $7.8 میلیون در مقایسه با Hickenlooper را $3.2 میلیون نفر است.

most competitive senate races 2020
این کنگره در تاریخ 27 مارس در واشنگتن است. از 36 کرسی سنا برای grabs در نوامبر 23 برگزار می شود توسط خواهان.
الکس Edelman/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آیووا

دموکرات ها را به خوبی در آیووا در سال 2018 midterm چرخه انتخابات به عنوان آنها بدبختانه دو کرسی مجلس. در حال حاضر هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات مشاهده GOP سناتور جونی ارنست به عنوان یک آسیب پذیر نامزد این انتخابات چرخه.

دموکرات ها را رای به خود را انتخاب کنید رقیب در ژوئن 2, اما به نظر می رسد مانند بازرگان ترزا سبز می تواند حزب نامزد. سبز شد و تایید شده توسط سناتوری دموکرات کمیته کمپین.

دموکراتیک گروه اکثریت سنا تایید شده اعلام کرد که 13 میلیون دلار برای خرید سقوط به حمایت از نامزد خود و رهبری مجلس سنا صندوق متعلق به حدود 12 میلیون دلار در تبلیغات اعتبار برای حمایت از ارنست.

کنتاکی

میچ مک کانل شده است که نظرسنجی به عنوان یکی از محبوب حداقل سناتور در کشور می تواند چهره خود را در سخت ترین مجدد انتخابات در بیش از یک دهه.

دو نظرسنجی انجام شده در ماه ژانویه نشان داد که مجلس سنا نژاد در کنتاکی بود و شایسته پیروزی برای سابق دریایی خلبان جنگی امی مک گراث فعلی از فرمانداران دولت دموکراتیک اولیه. در یک نظرسنجی دو نامزد بودند و دیگر نشان داد که مک کانل تا تنها 3 درصد است.

این رقابت سنای انتظار می رود که به یکی از گران ترین در سال 2020 چرخه انتخابات. McGrath مطرح شده است و حدود 17 میلیون و 9 میلیون دلار پول نقد در دست. مک کانل دارای 11 میلیون دلار در دست و به احتمال زیاد دریافت حمایت قابل توجهی از جمهوری اهدا می کنند.

مین

سوزان کالینز است که در مبارزه برای پنجمین دوره اما می تواند تا حد زیادی به چالش کشیده شده توسط او به احتمال زیاد دموکراتیک حریف سارا Gideon. دموکراتیک گروه اکثریت سنا فوق العاده PAC است که هزینه های کمتر از 10 میلیون دلار در حمایت از Gideon پیش از انتخابات.

یک نظرسنجی اخیر انجام شده توسط Colby College در ماه فوریه نشان داد کالینز فرار او Gideon توسط 1 درصد است. این بررسی نشان داد که 42 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که برای رای دادن کالینز در حالی که 43 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها را برای رای دادن به Gideon.

کارولینای شمالی

خواه وقت تهم Tillis خواهد سر به سر در مقابل کال کانینگهام که برنده دولت دموکراتیک اولیه در ماه مارس با 57 درصد آرا. دموکرات ها برنده بزرگ در سال 2018 midterms نشان می دهد که به طور سنتی محافظه کار دولت تبدیل شده است کمتر قابل اعتماد ،

نظرسنجی ها نشان می دهد در یک مسابقه بین Tillis و امریکا ، یک دانشگاه کارولینای شرق نظرسنجی انجام شده در ماه فوریه نشان داد Tillis با 2 نقطه سرب بیش از امریکا ، یک NBC News/Marist نظرسنجی به حال کانینگهام آینده 5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de