این افراد تحت درمان سارس ابولا و آنفولانزای خوکی: آنچه که توصیه های خود را در ضرب و شتم coronavirus?

تلگراف | No comments

به عنوان اروپا در تلاش برای مهار Covid-19 برخی از کشور های پیشرو در سلامت و علم کارشناسان منعکس قبلی شیوع آنها شاهد در خط مقدم و درس است که می تواند به جلوگیری از گسترش آن.

سارس: دکتر سیمون Mardel, ابع

من یک پزشک با سازمان جهانی بهداشت که ویروس سارس کشف شد و در سال 2003. من در حال حاضر درگیر شده است در شیوع بیماری های قبلی مانند ابولا ماربورگ و Lassa تب (در سیرالئون جنگ داخلی در سال 1997) و متمرکز شده بود چگونه برای بهبود درمان اما در همان زمان متوقف کردن گسترش عفونت در مراقبت های بهداشتی.

بهداشت حرفه ای در خط مقدم از جمله شیوع بیماری. در طول سال بسیاری از همکاران به پایان رسید تا پیمانکاری بیماری اغلب با عواقب غم انگیز. SARS – مانند ابولا – پخش شد از طریق امکانات بهداشتی. من واقعا نگران پتانسیل Covid-19 به انجام همان.

در طول شیوع شدید کارکنان مجبور به کار در شرایط دشوار و می تواند در از دست گامهای اساسی حمایت می کند. من به یاد داشته باشید یک پرستار من یک بار دیدم گریه به او دست دستکشهایش ریخته در یک ابولا ward هایی برای یک دوست او تا به حال برای مراقبت در آخرین ساعت زندگی; و یا یک دکتر که انجام شده یک مشکل روش یک پرستار با تب Lassa در dimly روشن ازدحام بخش با هیچ bin به فروشگاه پزشکی خود را هدر ندهید.
موارد جدید از COVID-19 گونه از Coronavirus گزارش روزانه


اعتبار: لندن, اخبار, تصاویر, با مسئولیت محدود

به منظور مبارزه با این بیماری ما نیز باید به دنبال استانداردهای کنترل عفونت است که قرار است به درخواست به هر بیمار در مراقبت های بهداشتی – من فکر می کنم این خواهد بود که بزرگترین تهدید برای انگلستان در طول این شیوع.

این شامل به اصطلاح ” احتياطات استاندارد که شامل اجتناب از تماس با بيماران مایعات بدن جلوگیری از گسترش مایعات و یا قطرات و پیوستن به استانداردهای سختگیرانه پاکیزگی از تجهیزات و اتاق. چنین اقداماتی ممکن است صدای ساده و جهانی به توافق رسیدند اما به طور منظم نادیده گرفته شده توسط مشغول کارکنان (از جمله بریتانیا).

به عنوان یک نتیجه از سارس مناسب کنترل عفونت اقدامات لگد در به طور موثر تر در این کشورها که از دست رفته کارکنان. امثال هنگ کنگ و سنگاپور و کانادا بودند به عنوان داشتن “سوخته توسط سارس” و تصویب استانداردهای جدید در پاسخ.

چالش در حال حاضر است که برای انگلستان به پیاده سازی استانداردهای به سرعت در سراسر هر شعبه بهداشت و درمان. در غیر این صورت چه کسی می داند چه ممکن است احتمالی تاثیر Covid-19?

آنفولانزای خوکی (H1N1): Sandra Mounier-جک دانشیار در سیاست های بهداشتی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری

در طول H1N1 شیوع من یک محقق با تمرکز بر آمادگی همه گیر. من تا به حال تماس بوده و توسط مجلس اعیان به مشارکت در یک تحقیق در مورد آمادگی در پی آنفولانزای مرغی شد و کار به عنوان یک متخصص و مشاور به دفتر هیئت دولت. سپس در وسط پرس و جو H1N1 اتفاق افتاده است.

اولین نفر در مارس سال 2009 در مکزیک است. به نظر می رسید شديد در آغاز با به طور بالقوه تعداد مرگ و میر است اما بسیار به سرعت آن کاملا مشهود بیماری بود به عنوان شدید به عنوان در ابتدا می ترسید.

این ویروس در گردش بسیار به سرعت در انگلستان اما ثابت می شود بسیار خفیف تا مهار واقعا لازم است. همچنین همه می دانستند یک واکسن خواهد آمد همراه کاملا به سرعت و در عین حال ما تا به حال ضد virals برای محدود کردن تاثیر است.
ساندرا Mounier-جک مربی ارشد سیاستگذاری سلامت در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری

با کروناویروس نداریم که سلاح. یکی دیگر از نگرانی های است که H1N1 آغاز شده در ماه آوریل در پایان فصل آنفولانزا است که واقعا کمک کرد تا پاسخ. آن است که هنوز ثابت نشده که آیا درجه حرارت گرمتر خواهد شد و بر گسترش coronavirus – بسیاری از ما هنوز هم نمی دانم.

در نهایت H1N1 منجر به حدود 460 مرگ و میر در انگلیس اما به نظر می رسید به خصوص بر کودکان و زنان باردار است. تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری شد و در واقع بسیار کوچک اما حتی پس از آن قرار دادن بیمارستان های تحت فشار. در یک نقطه و در هر اطفال بحرانی تخت مراقبت در استفاده از.

با coronavirus جمعیت آسیب دیده متفاوت است با نرخ مرگ و میر بالا در میان بیش از 80s و نیاز به مراقبت های ویژه فضاهای.

وجود دارد خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش در اطراف بیمارستان ها و مراقبت از خانه ها دیگر نگران نباشید. H1N1 شیوع تأکید ما نیاز به انعطاف پذیر در پاسخ ما – و قطعا coronavirus تست خواهد شد که یک بار بیشتر.

ابولا: دکتر الیور Johnson, کالج کینگ لندن

در سال 2014 من مشغول به کار بود در اصلی بیمارستان آموزشی در فریتاون سیرالئون رهبری یک تیم کوچک از کالج کینگ لندن کار به تقویت نظام سلامت است. ابولا آغاز شده بود در طول مرز در گینه و اولین خاطرات من دانستن وقوع بود و به سمت ما و تفکر ما چگونه خواهید برای دریافت آماده شده است ؟

در اوایل ماه از وقوع تقریبا همه کارکنان که مبتلا به ابولا در بیمارستان درگذشت. یک صورت باقی می ماند که در ذهن من بود یک پرستار جوان به نام دارد Serry که ما حمایت برای بهبود مراقبت های اضطراری. یک روز من او را دیدم رفته در صندلی خود را با یک لعاب زرد به چشم او که با ما آمده بود به رسمیت شناختن عنوان ” ابولا چشم است.

من به یاد داشته باشید قرار دادن او در آمبولانس اواخر روز شنبه. ما هر دو می دانستند که او تقریبا قطعا خواهم مرد و این که من وداع احتمالا آخرین کلمات او را همیشه شنیدن – او نمی دهند. من هنوز خالی از سکنه شده توسط دانش است که ما تا به حال موفق به محافظت از او.
دکتر الیور جانسون


اعتبار: مایکل داف

در روزهای اولیه از شیوع مقامات فکر می کردم بهترین کاری برای انجام به بی اهمیت جلوه دادن همه چیز. آن را سخت به تصور کنید که غیر قابل تصور است و این میل ذاتی نیست به نگرانی در مردم است. خوب است برای چند هفته اما پس از آن زمانی که این ویروس می آید شما نمی زمینه گذاشته شد.

من با انگلستان زمان افسر ارشد پزشکی کریس شوخ در طول شیوع و رویکرد او با coronavirus از صادق بودن و اصرار مردم برای دریافت آماده شده است که قطعا راه رفتن است.

اما به عنوان با ابولا در حال حاضر در حال حاضر خیلی دیر به دریافت به طور کامل آماده شده است. اولین خط دفاعی در هر شیوع قوی سیستم بهداشت و درمان و بیمه خدمات درمانی با کمبود بودجه روبرو شده است برای بیش از حد طولانی هل دادن آن را به نقطه شکستن.

این ایده که هر کشور می تواند به طور ناگهانی پیدا کردن بیشتر پزشکان و یا بخش های یک شبه است خیالی – کسانی که همه چیز را به زمان و سرمایه گذاری برای ساخت.

ما قصد داریم برای مقابله با این واقعیت است که وجود دارد بسیاری از ناشناختهها با کوروناویروس.

نیازهای عمومی به اطلاع داده می شود – وجود دارد نمی تواند قطع ارتباط بین جوامع و کارشناسان بهداشت عمومی. ما نیاز به سازمان و تبدیل شدن به بخشی از پاسخ به مراقبت از همسایگان ما و مراقبت به گسترش اطلاعات غلط و یا خبر جعلی. همه ما نیاز به گام تا.

MERS: David Heymann استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری

من رئیس بهداشت عمومی انگلستان (PHE) در سال 2012 هنگامی که یک مرد که به تازگی در لندن وارد خاورمیانه شد و به بیمارستان منتقل شدید عفونت دستگاه تنفسی است. PHE آیا توالی ژنتیکی در ویروس ها و همسان آن را به یک شبیه عفونت و توالی ژنتیکی است که تا به حال گزارش شده است به یک بحث عمومی فروم چند هفته قبلا توسط یک مصری, دکتر, کار در عربستان سعودی است.

آن ثابت می شود در بریتانیا اولین مورد از سندرم تنفسی خاورمیانه – یک بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس MERS اعتقاد بر این است که برای آلوده کردن شتر که سپس گسترش آن به انسان است.
دیوید Heymann


اعتبار: ZUMA Press, Inc. / Alamy عکس سهام

بیمار جدا شد بلافاصله در سنت توماس ” در بیمارستان و بدون انتقال بیشتر رخ داده است. از سال 2012 وجود داشته است پنج مورد از ابتال به بیماری مرس را تایید کرد در انگلستان و آنها را باعث شیوع بیماری. در طول همین دوره نزدیک به 1500 نفر مشکوک به عفونت مورد آزمایش قرار گرفتند در انگلستان آزمایشگاه.

این PHE تجربه آن را نشان می دهد اهمیت قوی کنترل عفونت در بیمارستان و در حالی که کشورهای دیگر مانند کره جنوبی دچار بزرگ شیوع بیماری MERS که زیر استاندارد کنترل عفونت شیوه های رخ داده در امکانات بهداشتی است.

با همه در حال ظهور عفونت نگرانی وجود دارد اما دو است که به خصوص ایستادگی هستند که سلامت کارگران را در معرض خطر عفونت است و همه انسان ها حساس هستند چرا که آنها را تجربه نکرده عفونت قبلی است که توسعه آنتی بادی حفاظت.

محاکمه همه گیر: دکتر هانا سرخ

هفته گذشته اولین مورد از یک بیمار آلوده شدن با Covid-19 در انگلستان کشف شد و در اشتید کوچک رفت و آمد شهر, درست کردن A3. آن را به من به خصوص وهم آور twist of fate: دو سال پیش اشتید بود در قلب دیگر همه گیر این بار داستانی یک من و یک تیم از کارشناسان ایجاد شده به عنوان بخشی از یک مستند تجربی.

این ایده ساده بود. با استفاده از یک تازه ساخته شده برنامه ما خواهد ‘آلوده’ مردم خوب اشتید و سپس پیگیری از جایی که آنها رفت و آنها که با تعامل بیش از این دوره از یک روز به ما اجازه می دهد برای مشاهده و چگونه به سرعت یک برنامه به طور بالقوه مرگبار ویروس گسترش می یابد.

در آن زمان من به یاد داشته باشید گفت: این امر می تواند یک مورد “که اگر” بریتانیا ضربه مرگبار بیماری همه گیر. آیا Covid-19 است که همه گیر باقی مانده است دیده شود اما یافته های ما در سال 2018 شد قطعا گفتن.
دکتر هانا سرخ


اعتبار: پل ویلکینسون

ما شاهد وجود دارد برخی از مکان های که در آن انتقال است به احتمال زیاد به رخ می دهد مانند ایستگاه های قطار, پزشکی, مراکز و خیابان های بالا. ما فوق العاده-پخش’ در واقع یک کارگر در یک فروشگاه سخت افزار.

این یافته ها نیست کاملا تعجب آور نیست اما این مدل نیز نشان داد که چگونه به سادگی سرایت می تواند آهسته به خصوص با شستن دست. آن است که اصلی ترین قطعه از مشاوره به حال صادر شده در این لحظه یک دلیل

این اطلاعات به ما گفت پس: ما شبیه سازی پیش بینی کرد که تعداد افرادی که ما را گرفتار ‘ویروس’ در 100 روز می تواند به کاهش از 42 میلیون به 21 میلیون – اما تنها اگر مردم شسته دست خود را فوق العاده پنج تا 10 بار در روز.

مال ما بود ” فقط ” یک مدل داده, البته, اما این یافته ها در حال حاضر استفاده می شود برای کمک به سازمان وظیفه برخورد با Covid-19. ما می دانستیم که آن مفید خواهد بود; من کاملا فکر می کنم از آن خواهد شد تا به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>