این میلیاردرهای آمریکا دیدم ثروت خود را افزایش می دهد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید گزارش می گوید

رمان coronavirus همه گیر ضربه اقتصاد آمریکا با مدعیان با شکوه از 30 میلیون در شش هفته گذشته. غنی همچنان به غنی تر است.

یک گزارش منتشر شده توسط موسسه مطالعات سیاست (IPS) یک اتاق فکر مستقر در واشنگتن دی سی نشان داد که میلیاردر ثروت نه تنها از پرتاب ریباند اقتصادی تصادفات بلکه سود در زمان عدم قطعیت است.

تجزیه و تحلیل داده ها از بلومبرگ و فوربس مستقل میلیاردر شاخص های “میلیاردر ثروت باد اورده 2020” گزارش گفت: جمعی ثروت میلیاردرهای آمریکا به تقویت دلار 282 میلیارد در اوج این مستند از 18 مارس تا آوریل 10.

پس از یک کاهش در مجموع ثروت از 2019 تا 2020 حذف از $3.111 تریلیون دلار 2.974 تریلیون توسط مارس 10 “ثروت خود را به حال رسید به $3.229 تریلیون دلار فراتر 2019 سطح.”

این گزارش تصریح کرد: پس از بحران اقتصادی سال 2008: ثروت میلیاردر تمایل به دوباره بجای اول برگشتن از سقوط بازار و به طور معمول در یک سرعت سریع تر از بقیه از اقتصاد است.

اما برخی از میلیاردرهای انجام بیش از دوباره بجای اول برگشتن. هشت میلیاردرهای دیده اند دستاوردهای بیش از 1 میلیارد دلار در این سال با توجه به IPS است.

در بالای لیست آمازون جف بزوس که ثروت رشد کرده است $25 میلیارد دلار در این سال به عنوان از آوریل 15. هیچ کس بهره مند است از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مقدار به عنوان مدیر عامل شرکت جهان دومین خرده فروش. آمازون تسلط بر کسب و کار تجارت الکترونیک است دارای عقاید تقاضا برای انبار کارگران که در اعتراض شرکت خط مشی ایمنی و سلامت به خصوص در طول بحران.

“بسته شدن صدها هزار نفر از کسب و کارهای کوچک است که به آمازون از این فرصت برای افزایش سهم بازار خود را به تقویت جایگاه آن در زنجیره تامین و افزایش بیشتر قیمت گذاری قدرت بیش از مصرف کنندگان” IPS گزارش گفت:.

Jeff Bezos IAF
جف بزوس صحبت می کند در 70 فضانوردان بین المللی کنگره در واشنگتن در اکتبر 22, 2019.
مندل فا نگن/AFP

ایلان ماسک تسلا و SpaceX نیز سود در طول همه گیر با افزایش ثروت 5 میلیارد دلار. پس از شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio توییتی برای مشک کمک به پر کردن این شهر فاصله در تجهیزات پزشکی SpaceX همکاری با Medtronic, یک شرکت تجهیزات پزشکی, به افزایش تولید هواکش و تسلا شروع به کار بر روی نمونه های اولیه از قطعات خودرو استفاده می شود.

زوم بنیانگذار اریک یوان آمد چهارم در این فهرست پس از بزوس,’ همسر سابق مکنزی که صاحب 4 درصد سهام خود در آمازون است. این ویدئو کنفرانس پلت فرم رسید در محبوبیت به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند تبدیل شدن به میزبان کار جلسات دانشگاه سخنرانی ها و جمع های خانوادگی. عراقی گزارش گفت: بیشتر مردم با استفاده از زوم در اولین ماه از سال 2020 نسبت به همه 2019. تا $2.58 میلیارد یوان شرکت نیز به تازگی با آن مواجه موشکافی خود را برای حفظ حریم خصوصی و مشکلات امنیتی.

دیگر میلیاردرهای در این لیست عبارتند از: استیو بالمر, صاحب لس آنجلس کلیپرز و Rocco Commisso بنیانگذار Mediacom ارتباطات است.

در سه دهه گذشته میلیاردر ثروت در آمریکا افزایش یافت 1,130 درصد است. این تعداد بیش از 200 برابر رشد آمریکا از ميانه ثروت بیش از مدت مشابه.

در همان زمان, مالیات بر تعهدات آمریکا میلیاردرهای منقبض شده است. این گزارش ادعا کرد که این کاهش 79 درصد بین سالهای 1980 تا 2008.

تعدادی از میلیاردرهای آمریکا از رشد 66 در سال 1990 به 615 در سال 2020 با جمعی ثروت در مجموع $2.947 تریلیون این سال است.

به عنوان اختلاف در ثروت به رشد خود ادامه IPS توصیه می شود ایجاد یک بیماری همه گیر احتکار نظارت کمیته ای برای نظارت بر بسته محرک و موسسه بیش از حد سود و مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im