آنها را از دست داده T20 نهایی به استرالیا – اما با حرکت از سمت راست به هند می تواند تسلط کریکت زنان برای سال آمده

تلگراف | No comments

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

On لرزه ای یک روز برای بازی, استرالیا, تجربه به ميدان آمد و در برابر یک جوان تیم هند.

روز یکشنبه مسابقه در ملبورن بود یک طرفه اما هند از حضور در فینال باقی می ماند مهم برای جهانی بازی. هند شده است به عنوان یک غول خفته از کریکت زنان; ثروت و قدرت در هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند با جمعیت بیش از یک میلیارد و biopics ساخته شده از بزرگترین بازیکنان در عین حال عقب حرفه ای از استرالیا و انگلستان و به ندرت ساخت جام جهانی.

ظاهر خود را در این نمونه ممتاز ویژه نمایش پربازدیدترین بازی در تاریخ کریکت زنان باید در حال حاضر ارائه بیشتر انگیزه برای سرمایه گذاری داخلی در سن-سطح گروه به مهار نوجوان استعداد وجود دارد که در کشور و ارائه آنها را با استاندارد کریکت بهتر است که آنها را آماده برای این برخوردهای بین المللی در آینده است.

BCCI پول. دریافت ساختار داخلی مناسب و هند می تواند تسلط برای سال. در بالای سطح تمام عیار زنان هندی لیگ برتر اتفاق خواهد افتاد. سوال این است که. هند در حال حاضر ساخته شده نهایی از دو گذشته سه رویدادهای جهانی از دست دادن هر دو. ظاهر خود را در 50 بیش از فینال جام جهانی از سال 2017 – پربیننده ترین زنان رویداد ورزشی در هند تا کنون در آن زمان عمل کرده و به عنوان اولین عمده بیداری برای زنان کریکت در کشور است.

نوجوان Shafali Verma یکی از کریکت جهان را درخشان ترین استعدادهای

اعتبار:
AP Photo/ریک Rycroft

With بالا, هندی, بازیکنان بی نهایت بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده آن باعث زنان T20 نمایشگاه مسابقه که برگزار شد در طول سال 2018 مردان IPL شامل ستاره بین المللی در کنار ملی و محلی بازیکنان.

زنان T20 چالش آن را به عنوان شناخته شده است افزود: یک تیم در سال در سال, به این معنی که در این فصل چهار تیم را در رقابت در لیگ بازی کردن در هفته است. آن است که معقول نرخ رشد با توجه به فقدان عمق در نیمه حرفه ای داخلی مجموعه. که خیلی اذعان شده توسط سابق هند کاپیتان پیامبر راج و سابق کاسه Jhulan Goswami, در میان دیگران.

هند 2018-19 داخلی فصل دیدم بیشتر تیم در مسابقات و بازی های بهتر هزینه های معرفی شده از همیشه قبل از وجود دارد بی حوصلگی برای حرفه ای تر و قوی تر برنامه برای تحت-16s به ویژه در نهایت حمایت از یک هدف از هشت نخبگان T20 تیم است که می تواند حق را می توان نام زنان IPL.

پس از آن تا سال 2017 نهایی سابق هند کاپیتان Anjum چوپرا گفت: آن را امری ضروری برای هند به پیروزی نهایی جهان. بیانیه ای که هنوز هم حلقه واقعی تا حد زیادی.

منازت یک کشور بزرگ اجتماعی اختلاف با اشتیاق موفقیت از آن قهرمانان و قهرمانان است. شکوه و عظمت بزرگترین کاتالیزور برای پیشرفت است. به همین دلیل است که مردان پیروزی در افتتاحیه جهانی T20 سال 2007 بود بنابراین مهم آینده فقط به عنوان BCCI اعلام کرده بود ظهور IPL. تا آن نقطه نگرش هند اطفال و عمومی خود را نسبت به قالب کرده بود به نظر می رسید ولرم; با اولین جایزه از سال 1983 به نظر می رسید به تغییر یک شبه.

به درک که چقدر این بازی آمده است هر چند می تواند فکر می کنم به تنها زمان دیگر هند و استرالیا زنان ملاقات در یک فینال جام جهانی.

آن 50-بیش edition در آفریقای جنوبی در سال 2005 و در جام جهانی گذشته, سازمان های بین المللی کریکت زنان شورای قبل از ICC در زمان بیش از در حال اجرا از زنان بازی. نیمه نهایی و نهایی شد و تلویزیونی توسط Supersport اما یک خاطره شخصی از پوشش نهایی در Centurion است که از بازیکنان – کاملا تازه – پوشش برای سرودهای برابر گستره پوشیده از چمن سبز بانک. دانش سطحی از تماشاگران بود کم گسترش یافته است.

Sourav Ganguly, کاپیتان هند تیم مردان در زمان ارسال, زنان موفق, پیام ترغیب آنها به انجام آنچه مردان نمی تواند زمانی که آنها ملاقات استرالیا در سال 2003 نهایی جام جهانی در آفریقای جنوبی در خاک است. پانزده سال در Ganguly شد پیام تیم بار دیگر و این بار از طریق توییتر و به عنوان رئیس جمهور BCCI بیان داشتند “ساخته شده در کشور افتخار می کنم”.

غول خوابیده اند اما از آن زمان در هند زنان به افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>