‘آنها می خواستند به ما چشم دیدن. من اقامت در هتل’ می گوید: برای اولین بار خارجی رسمی وارد ووهان

یین-اعظم Chuang تایوان منطقه ای فرمانده بیماری های عفونی پیشگیری و درمان شبکه است که تصور می شود اولین خارجی رسمی به وارد ووهان زمانی که بحران آغاز شد. او به طور انحصاری به تلگراف در مورد آنچه که او را دیدم وجود دارد آشکار تنش بین مقامات محلی در ووهان چین و ملی دولت بیش از ماهیت این ویروس برای اولین بار. پاسخ ویرایش شده برای فضا است.

چرا شما به ووهان?

در پایان سال گذشته ما اطلاعات را از رسانه های اجتماعی در مورد یک پنومونی آتیپیک در چین است. و دیگر افراد این نوع از اطلاعات است. ما یک مقدار زیادی از ارتباط با پزشکان بازدید وجود دارد. تبادل بین دو طرف [تایوان] تنگه بسیار باز و مکرر بنابراین ما می توانید شنیدن برخی از چیزهایی که از پزشکی و همکاران ما با دریافت اطلاعات از رسانه های اجتماعی..من [دیدم] اطلاعات در مورد شهر ووهان دولت در تلاش برای بیماران جمع آوری اطلاعات. آنها مورد نیاز خود را به بیمارستان ها و پزشکان به گزارش همه موارد به مقامات بهداشتی. که در مهر کاغذ. بنابراین دولت ما و CDC گفت: ما نیاز به پیدا کردن آن است که آیا درست است یا نه.

آنچه در این مقاله می گویند ؟

هر کس نیاز به جمع آوری چگونه بسیاری از موارد وجود دارد از پنومونی آتیپیک.

می تواند به شما به یاد داشته باشید که تاریخ در آن است ؟

دسامبر 31.

که به شما اجازه برای رفتن به ووهان در ژانویه است ؟

چین یک مرکز در حال ظهور بیماری های عفونی بنابراین وقتی ما چیزی عجیب و غریب ما همیشه سعی کنید برای دریافت اطلاعات واقعی. به عنوان به زودی به عنوان ما شنیده می شود به خصوص بعد از این دولت شهرستان, انتشار, ما تشکیل یک CDC نیروی کار. توافق همه ما نیاز به ارسال خود ما کارشناسان به چین برای پیدا کردن حقیقت.

تایوانی CDC یک درخواست به چینی بهداشتی اقتدار در ژانویه 6.. من مطلع شد در ژانویه 11. من به یاد داشته باشید که روز بسیار واضح است چرا که انتخابات ریاست جمهوری تایوان در روز است. حدود 6 بعد از ظهر من یک تماس تلفنی از مدیر کل تایوان CDC بود که ما اجازه رفتن به ووهان. ما به پرواز در آمد دارد شب بعد به صورت یک جلسه در ژانویه 13 و 14 صبح و بعد از ظهر در ووهان.

چه کسی شما را ملاقات کرد ؟

ووهان شهرستان و استان هوبی مقامات بهداشتی و همچنین کسی که از دولت مرکزی اقتدار بهداشت در پکن.

وجود دارد فقط دو نفر از ما. به عنوان به زودی به عنوان ما وارد آنها به ما گفت که ما یک جلسه با مقامات چینی همراه با نمایندگان هنگ کنگ و ماکائو است. در مجموع ده کارشناسان.

هر کسی از ما و یا چه کسی ؟

هیچ.

شما اولین کارشناسان خارجی به آنجا بروم ؟

من مطمئن نیستم.

شد شما گرفته شده به هر بيمارستان?

بله دومین روز از نشست – بیمارستان بود که تعیین شده برای درمان پنومونی آتیپیک موارد که در آن زمان Jin یین قهوهای مایل به زرد.

چه آنها شما نشان می دهد ؟

در طول [برای اولین بار] جلسه آنها فقط ارائه اطلاعات به صورت شفاهی به جای استفاده از powerpoints ما تنها می تواند گوش کنید و سعی کنید به آن را بنویسید. وجود دارد یک یا دو کلیک کنید در مورد سی تی اسکن از بیماران. وجود ده یا 20 سی تی اسکن در یک پاورپوینت. که تنها به ما نشان داد که آنها با استفاده از سی تی اسکن برای تشخیص بیماران.

آنچه آنها به شما بگویم ؟

آنها گفت که 41 نفر در آن زمان – 28 از 41 همراه بودند با Huanan غذاهای دریایی بازار است. زمانی که من گفت که من نیاز به رفتن به ووهان, من می دانستم که واضح است آنچه که من مسئولیت [برای پیدا کردن]: علائم بیمار – تب ؟ سرفه? نحوه تشخیص آن, درمان آن چه پیش آگهی و اینکه آیا وجود دارد هر گونه عوارض جانبی? آن علت چه بود و آن coronavirus مانند. و از همه مهمتر نحوه انتقال. ما بسیار مشتاق به پیدا کردن که چگونه در این مورد آن است که انتقال آنها چگونه این بیماری ؟ این همه من می خواستم به دانم. ما سعی کردیم به حفاری بیشتر و بیشتر در مورد این. بازدید از هنگ کنگ و تایوان و ماکائو خواسته بسیاری از سوالات.

آیا شما پاسخ ؟

البته آنها در تلاش برای پاسخ به سوالات ما, اما پاسخ نمی شد که برای من روشن….آیا انسان به انسان انتقال? آنها به ذکر است که وجود دارد در دو خوشه از 41 نفر. اولین خانواده خوشه درگیر سه نفر از اعضای خانواده اما هر سه نفر در ارتباط با Huanan غذاهای دریایی بازار – بنابراین هیچ اطلاعات اضافی از این خوشه. دیگر خانواده های خوشه ای بسیار مهم بود چرا که آن درگیر شوهر و همسرش. شوهر مشغول به کار در Huanan غذاهای دریایی بازار اما متاسفانه همسر خود را تا حدودی معلول بنابراین امکان از آلوده شدن به طور مستقیم از این بازار بسیار کم بود. این بدان معنی است که وجود دارد تنها دو فرصت – او این بیماری را از شوهرش و یا احتمال دوم او این بیماری از چیزی است که شوهر او به ارمغان آورد به خانه. این تنها دو فرصت بنابراین ما تلاش بسیار سخت برای پرسیدن سوالات بیشتر از زوایای مختلف.

در ابتدا مجری که او نیز رئیس جلسه سعی در انکار انتقال انسان به انسان است اما در نهایت این فرد از دولت مرکزی اقتدار بهداشت گفت: ‘چرا به نتیجه است ؟ در حال حاضر نتیجه این است که محدود انتقال انسان به انسان را نمی توان حذف شدند.’ برای من که اطلاعات بسیار مهم است.

من فکر می کنم او [پکن رسمی] متقاعد شده بود حداقل این بود که وجود دارد محدود انتقال انسان به انسان. که من مشاهده است. او از لحاظ جسمی او را متوقف کرد [رئیس].

آن را به نظر می رسد به عنوان اگر مقامات و ووهان هوبئی ترس به اعتراف وجود دارد انتقال انسان به انسان و یا که آنها نمی خواهند به آن اعتراف?

آن را بسیار سخت برای من برای پاسخ به این سوال. من نمی دانم که چه نوع از اطلاعات آنها بود.

هنگامی که شما شنیده پذیرش در مورد انتقال انسان به انسان چه بود رفتن را از طریق ذهن خود را ؟

آن را تنها حس مشترک است.

چه شد شما فکر کردن در مورد چه اتفاقی می افتد ؟

بعدی واکنش بزرگ چگونه ؟ چگونه بسیاری از بیماران درگیر است ؟ چگونه بسیاری از موارد در حال حاضر ؟

آنها به هر نشانه ای?

من نمی بپرسید بیشتر از آن. آنها در حال حاضر گفت که محدود انتقال انسان به انسان را نمی توان حذف شدند اما در ذهن من است که به معنای انتقال انسان به انسان کاملا. من فکر نمی کنم وجود دارد که تنها 41 نفر بر اساس تجربه گذشته.

آیا شما فکر می کنم آنها معتقد بودند تنها 41 موارد ؟

من فکر می کنم برخی از آنها معتقد بودند تنها 41 نفر زیرا اگر مسئولیت خود را پایین تر است و سپس اطلاعات خود را نیز بسیار محدود است. اما من فکر دولت مرکزی باید کنترل بیشتری از این وضعیت است. اما این که من فقط حدس می زنم. من نمی دانم دولت خود وضعیت من هیچ اظهار نظر در آن است.

آنها به هر نشانه ای در مورد که در آن ویروس شده ؟ آنها می دانند که اگر آن آغاز شده بود در بازار آغاز شده و یا در هر نقطه دیگری است ؟

هنگ کنگ متخصص خواسته بسیاری از سوالات در مورد بازی گوشت. رئیس صرف مقدار زیادی از زمان گفت: مردم از ووهان نمی خواهم به خوردن گوشت بازی یا حیوانات وحشی و همچنین گفت که آنها ممنوع Huanan غذاهای دریایی در بازار در تاریخ 1 ژانویه در نیمه شب. در اطراف این زمان آنها ممنوع, غذاهای دریایی, بازار آنها گفت: آنها هیچ بازی گوشت بدون حیوانات وحشی.

آیا آنها باید دیگری?

هیچ.

آنها نمی ذکر است این آزمایشگاه است ؟

هیچ. ما همچنین تلاش برای به دست آوردن اطلاعات در 13 [دیگر] موارد است که می تواند بسیار مهم پذیرش گرفتن. ما سعی در پیدا کردن آنچه رخ داده به کسانی که 13 نفر. اگر من آنها من می خواهم سعی کنید به ایجاد یک لیست از اپیدمیولوژی قبل از شروع بیماری یک یا دو هفته. آنها چه بودند در تماس با آنها کجا رفتن ؟ که اطلاعات بسیار مهم است. این یک نوع بررسی اپیدمیولوژیک. اما هیچ اطلاعات که در آن زمان. آنها نمی در حال حاضر چیزی بیشتر در این زمینه است.

چه شما در پیدا کردن در بیمارستان روز بعد ؟

در دومین روز ملاقات ما پزشکان و کادر پزشکی به بحث در مورد اطلاعات بیمار و درمان است.

شما داده می شود PPE?

ما فقط رفت به اتاق جلسه. ما نمی به اصطلاح “کثیف منطقه” بیمار منطقه است.

آنچه پزشکان به شما بگویم ؟

کادر پزشکی تنها وجود دارد برای پاسخ به سوالات عمومی مانند چگونه شما درمان بیمار است ؟ آیا شما استفاده از استروئیدها ؟

آیا آنها به شما بگویم هر چیزی در مورد این بیماری چگونه از آن منتقل شد و یا چگونه گسترده آنها فکر می کردند این بود ؟

هیچ. آنها گفتند تنها 41 موارد علائم تب و سرفه. اما در آن مرحله اولیه.

شد این 41 نفر جدی است ؟

آنها نمی گویند که اما من حدس می زنم که در آن زمان در این موارد آسان نیست برای آنها به تشخیص است.

اما این 41 نفر بودند در بیمارستان است ؟

بله. من فکر می کنم آنها تنها کسانی موارد پذیرفته نیست-بیماران.

این باید جدی موارد اگر آنها در بیمارستان ؟

بله. شاید تنها در موارد شدید.

آیا پزشکان با صدای نگران و یا نگران این مورد جدید بیماری ؟

هیچ. اگر شما می دانید چینی ها فکر نمی کنم آنها ابراز احساسات خود را.

علمی یا فکری آنها نگران آنچه که آنها را دیدم ؟

من احساس نمی کنم که. شما می دانید که در پزشکی به ما می گویند این نوع از بیماری است که بسیار جالب است. اما آنها از موارد نگران کننده. در نهایت در آخرین مرحله من گفت که برای این دیدار هدف ما در تلاش بود برای پیدا کردن وجود دارد که آیا انتقال انسان به انسان.

آیا پزشکان بر این باورند که انتقال انسان به انسان بود اتفاق می افتد ؟

ما نمی پرسند پزشک مسئول بیماران که آیا آن را انتقال انسان به انسان. ما واقعا نمی زمان به ما اجازه می دهد به صحبت می کنند و یکی یکی با پزشکان فردی. ما تا به حال یک بحث گروهی.

شما با توجه به دسترسی و اطلاعات است که شما مورد نیاز است ؟

اگر از من بپرسید که چگونه بسیاری از موارد شما باید انجام دهید? آیا شما فکر می کنم شما می توانید یک پاسخ است ؟ که بستگی دارد به آنچه که آنها می خواهم به شما بگویم یا نه. من حتی نمی پرسیدن این نوع سوالات.

آنچه شما یاد بگیرند که از بیمارستان ؟

من یاد گرفتم که این یک وضعیت بد. که از آن آسان است برای آنها را به اعتراف محدود انتقال انسان به انسان. برای من کاملا وجود دارد انتقال انسان به انسان.

آیا پزشکان اطلاعات متفاوت در هر راه از مقامات بهداشت’ اطلاعات ؟

پزشکان نیز در بهداشت عمومی به طوری که آنها ممکن است دو موقعیت.

آنها به شما همان پیام ؟

بله.

چگونه شد که درمان بیمار ،

آنها تلاش کردند تا به ضد virals. یک نوع از HIV و مواد مخدر است. و آنها همچنین با استفاده از استروئید.

بودند هر گونه مقامات صحبت کردن در مورد نیاز به قرنطینه ووهان برای جلوگیری از گسترش یابد ؟

هیچ کس گفت که. آنها تنها گفت که جین یین قهوهای مایل به زرد در بیمارستان بود و به اصطلاح کثیف منطقه. مردم اجازه نداشتند به آن – تنها کارکنان پزشکی. اما ما در مورد صحبت نمی قرنطینه.

اگر وجود دارد یک منطقه که تنها کادر پزشکی اجازه داده شد در داخل آنها باید فرض انتقال انسان به انسان?

برای من که حس مشترک است. من لازم نیست به آنها را بپرسید که آیا بیمار منزوی? که برای مطمئن.

به طوری که آنها در حال حاضر جدا شده و شما مجاز به آنها را ببینید ؟

راست.

آنها می گویند زمانی که آنها به حال اول خود را به حال موارد ؟

از انتشار بعد از آن ما می دانیم که آنها برای اولین بار مورد بسیار زود است.

در دسامبر 31, هوبئی استان مرکزی و دولت از کارشناسان مشاوره در ووهان. این بدان معناست که یک مورد وجود دارد قبل از آن.

یک مورد وجود دارد در 23 دسامبر 2019 – آنها گفتند که در طول ارائه شفاهی. این مورد بود که 61 سال سن و فوت در 9 ژانویه. او تا به حال یک شکم, تومور کبد, سیروز, تب, و سپس بعد از آن تنگی نفس و منتقل شد به بیمارستان. آزمایشات نشان داد عفونت قفسه سینه.

چه چیز دیگری آنها می گویند در مورد خانواده خوشه از شوهر ،

ما واقعا سخت تلاش کرده به حفاری بیشتر اما آنها چیزی گفت.

آیا شما احساس است که شما در زمین صفر از جهانی همه گیر? و یا شما هنوز هم مطمئن نیستید در مورد آنچه که اتفاق می افتد ؟

من همیشه سعی کردم برای اقامت در هتل, دیگر از جلسات خارج از آنجا که من نمی دانم که چگونه خطرناک آن در خارج از هتل. آنها در تلاش برای متقاعد کردن ما به جایی برای گشت و گذار اما ما همیشه می گفت هیچ.

شما شگفت زده چقدر بد همه گیر تبدیل شده است ؟

بله فراتر از تخیل من است.

آن را احساس شد که این می تواند جدی باشد اما نه از این نسبت ؟

بله زمانی که من آنجا بودم البته من می دانستم که من باید آن را به طور جدی اما در آن زمان هیچ کس با پوشیدن ماسک هیچ یک از الکل استفاده اسپری.

اگر این پکن رسمی بود گفت: ما نمی توانیم رد انسان به انسان انتقال چقدر شما فکر می کنید دولت مرکزی دانست و در مورد این که چگونه به طور جدی آنها در نظر گرفتن آن ؟

من نمی دانم.

او از وزارت بهداشت و یا CDC?

ملی کمیسیون بهداشت.

هنگامی که شما بازگشت به تایوان چه توصیه هایی را به شما را ؟

به زودی ما فرود آمد CDC فرستاده مردم به استقبال ما در فرودگاه ما را مستقیما به مدیر کل به دلیل صبح روز بعد او گزارش خود برتر است. دولت ما در زمان آن بسیار جدی است.

شما چی پیشنهاد می کنید ؟ چه نکات کلیدی که به شما ابلاغ?

ما تایید انتقال انسان به انسان. من حدس می زنم برتر ما در حال حاضر می دانستم که. آنها فقط می خواستم به می دانم که اگر آن را بیشتر بتن می باشد. آنها می خواستند ما را به تایید این.

چگونه شد و یافته های خود را در تایوان است ؟

صبح روز بعد ما تا به حال یک کارشناس نیروی کار جلسه و در بعد از ظهر ما تا به حال یک کنفرانس مطبوعاتی به انتشار اطلاعات است.

این زمانی که شما شروع به سخت تر کنترل مرز?

تایوان CDC آغاز شده از مرز کنترل خیلی زود و پس از آن که آنها سعی کردم به آن را سختگیرانه تر گام به گام.

در تایوان دولت را به خوبی انجام داد. پس از سارس ما تمرین و تمرین اغلب برای آینده شیوع. شما می دانید قبل از این که ما تا به حال H1N1 H5N7, H7N9 H5N1 و همچنین بسیاری از بیماری های عفونی. ما نیز در مواجهه با برخی درست بوده اما این است که بسیار جدی است.

در پایان روز ما نیاز به یک واکسن موثر ما نیاز به داروهای موثر اما قبل از آن تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که ماسک صورت و بهداشت سعی در کاهش تحرک و مير و عفونت هستند. ما نیاز به تغییر شیوه زندگی ما.

آیا مقامات چینی به این تصور که آنها در حال آماده شدن برای چیزی بزرگتر ؟

گفتند یک عبارت چینی…’وقتی بهار می آید و گل باز است’ پس از این شیوع ما می توانیم یک جلسه در ووهان یا تایپه در مورد این بیماری همه گیر. بنابراین من فکر می کنم حتی به آنها فکر نمی کنم این خیلی بد بود. اما من نمی دانم. بنابراین بدیهی است که آنها امیدوار بودند که آنها می تواند به کنترل شیوع, اما من نمی دانم اگر آن را درست است یا نه.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر