Think شما نمی نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی برای 2018/19? شاید آن زمان به دو برابر چک.

حدود 750,000 مالیات دهندگان دست Jan 31 مهلت هر سال اغلب به سادگی از آنجا که آنها بی اطلاع هستند و آنها نیاز به یک فایل بازگشت. این تصور غلط رایج است که پر کردن همیشه منجر به پرداخت مالیات اضافی – گاهی اوقات آن می تواند باعث مالیاتی نقش برجسته و بازپرداخت.

شما ادعا برای خود سهم بازنشستگی?

کاهش مالیات در دسترس است در حقوق بازنشستگی سهم خود را در بالاترین نرخ مالیات بر درآمد. بالاتر اضافی یا نرخ مالیات دهندگان می تواند ادعا اضافی 20pc و 25pc کاهش مالیات بود اگر آنها را در یک شبکه پرداخت و یا حقوق و دستمزد-قربانی بازنشستگی تنظیم از طریق کارفرمای خود اما به جای آن را به طور مستقیم سهم حقوق بازنشستگی.

سرمایه گذاری را به سرمایه گذاری در طرح های

سرمایه گذاری در طرح های, به عنوان مثال شرکت سرمایه گذاری طرح دانه سرمایه گذاری طرح سرمایه گذاری و سرمایه تراست پیشنهاد با ارزش مالیات بر درآمد و مالیات بر سود سرمایه کمک به شما را تشویق به سرمایه گذاری. اگر شما را ساخته اند واجد شرایط سرمایه گذاری را به این طرح شما ادعا می کنند باید مالیات بر درآمد امداد در اظهارنامه مالیاتی خود را برای سال است که در آن سهام صادر شده برای شما.

در برخی شرایط شما همچنین می توانید انتخاب برای حمل کمک های عقب برای سال مالیاتی که می تواند مفید مالیاتی در نظر. مشاوره مالی مستقل باید به دنبال اگر این مربوط به شما.

آیا شما هر گونه سرمایه ضرر ؟

منf شما هر گونه ضرر و زیان سرمایه, شما باید برای اولین بار تنظیم آنها را در برابر هر گونه سود در همان سال مالیاتی حتی اگر سود خود را تحت پوشش معافیت سالانه – این به این معنی شما ممکن است خود را هدر معافیت سالانه. اگر پس از انجام این کار, شما هنوز هم باید ضرر و زیان باقی مانده شما باید اجازه دهید HMRC می دانم که در اظهارنامه مالیاتی خود را به طوری که شما می توانید حمل باقی مانده زیان سرمایه رو به جلو تنها ضرر و زیان شده اند که ‘ادعا کرد که” در این راه می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل دستاوردهای یک سال بعد.

آیا شما به فروش قابل توجهی شارژ دارایی است ؟

منf شما هنوز ثبت نام برای خود ارزیابی و خود را در کل سود کمتر از معافیت سالانه (£11,700 برای 2018/19) شما هنوز هم نیاز به گزارش آنها را در یک اظهارنامه مالیاتی اگر مجموع درآمد حاصل از فروش بیش از £46,800. این مهم است که توجه داشته باشید که این آستانه مربوط به درآمد حاصل بنابراین حتی اگر شما هیچ سود و یا حتی از دست دادن, شما هنوز هم باید برای ارائه اظهارنامه مالیاتی.

حداکثر رساندن خود را به خیریه هدیه

اگر شما را ساخته اند یک هدیه به موسسه خیریه تحت, هدیه, کمک دولت به نرخ پایه مالیات کمک به خیریه. بالاتر و بیشتر نرخ مالیات دهندگان می تواند ادعا امداد در تفاوت بین آنها بالا نرخ مالیات (40pc یا 45pc) و نرخ پایه (20pc) در اهدای.

منf شما باید نه گفت HMRC در مورد هدیه خود را قبل از شما می توانید ارائه اظهارنامه مالیاتی به ادعای امداد. همچنین, اگر شما, هدیه, کمک های اولیه, کمک های مالی قبل از Jan 31, منتخب, برای آنها به درمان به عنوان ساخته شده در 2018/19 سال مالیاتی برای سرعت بخشیدن به کاهش مالیات. سپس شما می توانید هزینه را به یکی دیگر از هدیه.

وجود دارد بسیاری از اضافی دلایل به اظهارنامه مالیاتی. اگر شما مطمئن نیستید که آیا شما نیاز به بازدید از HMRC ابزار برای راهنمایی بیشتر.

سحر ثبت نام یک شریک در حل اختلاف مالیاتی در حسابداری و مشاوره کسب و کار شرکت BDO.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su