سوم یخ بازداشت شدگان می میرد از coronavirus

یک مهاجر مکزیکی درگذشت در ایالات متحده مهاجرت و گمرک بازداشت بیش از آخر هفته پس از عقد قرارداد coronavirusبا توجه به آژانس. این سومین شناخته شده یخ بازداشت شدگان مرگ مربوط به ویروس.

Onoval Perez-Montufa 51 ساله مهاجر از مکزیک درگذشت, بعد از ظهر یکشنبه در جنوب فلوریدا بیمارستان جایی که او در بیمارستان بستری شده بود پس از ژوئیه 1. یخ گفت: او منتقل شد و در آنجا پس از او گزارش مشکل تنفس در حالی که در Glades شهرستان مرکز بازداشت یک مرکز در فلوریدا, فلوریدا توسط کلانتر محلی و استفاده از یخ برای نگهداری مهاجران در آن به دنبال اخراج. پرز-Montufa آزمایش مثبت برای coronavirus در جولای 2, با توجه به یخ.

بیش از 3,180 مهاجران باید آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که در یخ حضانت با توجه به آژانس آخرین آمار. حداقل 949 تن از بازداشت شدگان که تست مثبت باقی می ماند بازداشت شده اند و در انزوا قرار داده شده و یا تحت نظارت هستند. برخی تبعید شده و یا منتشر شده است.

پرز-Montufa وارد یخ بازداشت در ماه گذشته پس از سپری کردن 12 سال از 20 سال حبس ناشی از 2008 کوکائین اعتقاد. او در زندان فدرال در مرکز پزشکی فدرال در ایالت ماساچوست که دارای زندانیان که نیاز به تخصصی پزشکی و مراقبت های روانی. با وجود درخواست های یخ نیست شناسایی هر گونه مسائل مربوط به سلامت Perez-Montufa ممکن است تا به حال.

یخ گفت: آن مطلع Perez-Montufa خانواده از مرگ و همچنین مکزیک کنسولی مقامات دفتر بازرس کل در وزارت امنیت داخلی و اداره خود را از مسئولیت حرفه ای بدست آورد.

این سازمان در بیانیه ای گفت که روز شنبه Perez-Montufa بود موضوع را به “اجباری بازداشت” یک ماده در قانون مهاجرت است که به طور کلی نیاز به بازداشتگاه های اداره مهاجرت غیر شهروندان حتی دارندگان کارت سبز بودند که محکوم به جرایم خاص. آژانس را حفظ کرده است و در طول همه گیر است که بازداشت شدگان در این دسته هستند واجد شرایط برای انتشار و حتی در صورتی که شرایط پزشکی که محل آنها در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید یا مرگ اگر آنها قرارداد coronavirus.

در ماه مه یخ گزارش داد که دو تن از مهاجران در آن بازداشت کارلوس Escobar Mejía و سانتیاگو Baten-Oxlag درگذشت از COVID-19 عوارض. دیگر بازداشت شدگان در بیمارستان بستری شده است در طول همه گیر اما آژانس است و نه عموم افشا چگونه بسیاری از.

در شهادت قبل از کنگره در روز دوشنبه چهار تا از بزرگترین یخ بازداشت پیمانکاران — GEO گروه CoreCivic, LaSalle, اصلاحات و مدیریت و آموزش شرکت — نشان داد که بیش از 880 از کارکنان آن باید آزمایش مثبت برای coronavirus تا کنون. حداقل 45 مستقیم یخ کارکنان در بازداشتگاه نیز آزمایش مثبت با توجه به آژانس شمارش.

یخ بارها اعلام کرده است که از آن گرفته شده است اقدامات لازم برای حفاظت از مهاجران بازداشت شدگان کارکنان و پیمانکاران از عفونت است. این آژانس با اشاره به این واقعیت است که تعدادی از بازداشت شدگان کاهش یافته است و از بیش از 38,000 در اواسط ماه مارس به کمتر از 23,000 همانطور که از اوایل ماه جولای.

بسیاری از این افت می توان به مقیاس بازگشت به کشور بازداشت و بسیار کم تعداد افرادی که از گمرک و حفاظت مرزی مقامات که به سرعت در حال اخراج اکثر مهاجران و پناه جویان از مرز جنوبی. یخ نیز اخراج دهها هزار نفر از زندانیان در طول همه گیر; که برخی از آزمایش مثبت برای coronavirus پس از ورود به کشورهای خود.

یخ منتشر شد بیش از 900 در خطر بازداشت شدگان طی یک بررسی داخلی به پایان رسید که در, ممکن است, و گفته است که همچنان به انجام این کار در یک “مورد به مورد” پایه و اساس.

با پرز-Montufa مرگ 14 مهاجر به فوت در یخ بازداشت در طول سال مالی 2020 آغاز شده است که در ماه اکتبر 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im