سوم شخص متهم بیش از سلاح سرد مرگ از بیمه خدمات درمانی کارگر دیوید گمه

تلگراف | No comments

سوم شخص بوده است به اتهام قتل یک بیمه خدمات درمانی کارگر بود که گفته تعقیب و چاقو هشت بار پس از ترک خانه خود را به خرید بروید.

Vagnei Colubali, 22 متهم شد در روز شنبه بیش از مرگ و بازاریابی فارغ التحصیل دیوید گمه, 24 بود که حمله در خارج از خانه خود در شرق لندن در تاریخ 26 آوریل در حالی که او با تلفن به دوست دختر خود را.

آقای Colubali نیز به اتهام توطئه به علت شدید آسیب بدنی با قصد در برابر یکی دیگر از مرد ناشناس که او نیز به اتهام تهدید با چاقو اسکاتلندیارد گفت.

آقای Colubali دستگیر شد و در روز جمعه در کمبریج بود remanded در بازداشت به نظر می رسد قبل از تامس دادستانی دادگاه روز دوشنبه نیروی اضافه شده است.

آقای گمه که مشغول به کار برای بیمه خدمات درمانی در تامین و تدارکات و مادر که یک پرستار کشته شد تنها چند روز قبل از او به دلیل حضور در مراسم تشییع جنازه پدر خود که فوت پس از عقد قرارداد Covid-19.

یک معاينات به علت مرگ به عنوان زخم چاقو به قفسه سینه و شکم است.

محمد Jalloh 18, استراتفورد, Newham و 16-year-old boy, از Telford, Shropshire, به نظر می رسد در قدیمی بیلی توسط videolink به اتهام قتل در مارس 6.

آنها همچنین متهم به توطئه به علت شدید آسیب بدنی با قصد در ارتباط با اتهام حادثه در مدت کوتاهی قبل از آقای گمه داشت با چاقو زخم در فراماسون ها جاده در Newham.

قاضی آنتونی لئونارد QC تنظیم یک درخواست شنوایی برای جولای 22 و بازگردانده شدند متهمان را بازداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>