سی و پنج درصد از آمریکایی ها مایل به بازدید از کسب و کارهای محلی در یک ماه اگر آنها بازگشایی با روز یادبود: نظرسنجی

نیوزویک | No comments

عنوان مطلب متحده شروع به سهولت coronavirus مستند محدودیت تنها 35 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها راحت خواهد بود بازدید از کسب و کارهای محلی در کمتر از یک ماه اگر آنها بازگشایی, روز یادبود, بر اساس یک نظرسنجی جدید انجام شده توسط Bankrate.

بیست و دو درصد گفت: آنها می شود راحت بازدید از کسب و کارهای محلی در عرض یک هفته اگر آنها بازگشایی و یا قبل از روز یادبود 14 درصد گفت: آنها می شود راحت بین یک هفته و کمتر از یک ماه 19 درصد گفت یک ماه به کمتر از سه ماه 11 درصد گفت: سه ماه تا کمتر از شش ماه 7 درصد گفت: شش ماه تا کمتر از یک سال و 3 درصد گفت یک سال یا بیشتر طول بکشد.

این نظرسنجی که به بررسی 1,341 بزرگسالان ایالات متحده ممکن است از 5 تا 6 نیز یافت می شود که 13 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها احساس نمی راحت بازدید از محلی بازگشایی کسب و کار تا زمانی که یک واکسن در دسترس است و یا ویروس موجود است.

این نظرسنجی را یافته آمده است که به تعدادی از کشورها شروع به استراحت مستند محدودیت و بازگشایی اقتصاد خود را. تقریبا هر دولت به جز میشیگان, New York, New Jersey, ماساچوست و کانکتیکات اجازه داده است برخی از غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی ایالت در حالی که همچنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

با وجود reopenings در بسیاری از ایالات این کشور تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش است. با توجه به مارس 15 اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز, ردیاب, ایالات متحده به بیش از 1.4 میلیون نفر و حداقل 86,228 مرگ و میر.

Coronavirus in U.S.
جمع آوری مردم در خارج به تازگی بازگشایی رستوران در شهر نیویورک سوهو منطقه در مارس 14.
Alexi روزنفلد/گتی

صحبت از این نظرسنجی را یافته علامت Hamrick, Bankrate ارشد تحلیلگر اقتصادی گفت: نیوزویک “من فکر می کنم که وجود دارد یک مقدار عادلانه از مصرف کننده احتیاط در شواهد در این مورد که به اصطلاح به شکل V بازیابی شده است به عنوان کاهش محدودیت تداوم داشته باشند. و این نشان می دهد که شدت رکود اقتصادی نخواهد بود بلافاصله توبه پذیر و یا به عنوان به زودی به عنوان همه ما می مانند.”

علاوه بر این نظرسنجی نشان داد که اکثر آمریکایی ها 55 درصد گفت: آنها فکر می کنم کسب و کارهای محلی در حال بازگشایی بیش از حد به زودی در حالی که 9 درصد گفت: آنها فکر می کنند آن است که خیلی دیر شده و 23 درصد گفت: زمان است که فقط در مورد حق است.

“من فکر می کنم مردم و گوش دادن به علم کارشناسان چه کسانی هستند, هشدار می داد که تنها درمان واقعی برای این واکسن خود را” Hamrick گفت: صحبت کردن در مورد نظرسنجی پاسخ دهندگان گفت که کسب و کار بودند بازگشایی بیش از حد به زودی.

از نظر حزب سیاسی وابستگی 75 درصد از دموکرات ها گفت: آنها فکر می کنم کسب و کار در حال بازگشایی بیش از حد به زودی در مقایسه با 35 درصد از جمهوری خواهان.

یکی دیگر از نظرسنجی انجام شده توسط اکونومیست/YouGov از 29 آوریل تا 30 در بر داشت نتایج مشابه با تنها 20 درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده فکر کردن اقتصاد باید بازگشایی آوریل و یا ممکن است در حالی که 37 درصد گفت: ماه ژوئن یا جولای و 16 درصد گفت: ماه آگوست یا سپتامبر.

به دنبال در دراز مدت تاثیر اقتصادی این ویروس شیوع Hamrick پیشنهاد کرد که در حالی که یک واکسن ممکن است شامل عفونت های آن را نمی خواهد “درمان ویرانی اقتصادی است که در حال حاضر رخ داده است.”

“آنچه ما تماس دائم ثروت تخریب” Hamrick اضافه شده است. “برای مثال پروازهای هواپیمایی که گرفته شده است را نمی توان جایگزین بازدیدکننده داشته است به دیزنی جهان برادوی و وگاس نمی شود و همه چیز را که piggybacks در آن نمی شود. و با تمام آن چیزهایی است که جایگزین [وجود دارد] از دست دادن درآمد برای کسب و کار و کارگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>