‘این یک موز جمهوری’: محلی کمیسر فرنگی در فلوریدا شهردار متهم از بی مهارت COVID-19 پاسخ

نیوزویک | No comments


Lake Worth Beach
کمیسر عمری هاردی دوم از سمت چپ می گوید: او بارها و بارها خواسته برای یک جلسه اضطراری به منظور رسیدگی به سوال در مورد تخصیص قدرت در طول شیوع اما که مدیر رد درخواست خود را. در نهایت یک جلسه برگزار شد پنج شنبه شب قبل از آن به طور ناگهانی موکول در طول kerfuffle.
تصویر

یک عضو کمیسیون شهرستان لیک ورث, ساحل, فلوریدا excoriated شهردار این شهرستان و شهرستان manager برای آنچه که او تلقی شد و یک شکست برای پاسخ موثر به COVID-19 شیوع.

“این یک موز جمهوری چیزی است که شما در حال تبدیل این محل به را با به اصطلاح رهبری” کمیسر عمری هاردی فریاد زد شهردار Pam Triolo در جلسه کمیسیون شهرستان در روز پنج شنبه. “ما باید به صحبت کردن در مورد این آخرین هفته است. ما قطع مردم آب و برق این هفته و ساخته شده آنها را پرداخت چه شده است می تواند گذشته خود را بررسی کنید تا ما به نوبه خود بر روی چراغ در یک بهداشت جهانی همه گیر!”

روز شنبه اختلاف خاموش محلی قدرت مبارزه است که به نظر می رسد به riven شهر دولت ناشی از یک سری از ایرادات هاردی مطرح کرده بود در مورد این هیئت از قدرت در طول COVID-19 اضطراری است.

پالم بیچ پست های قبلی گزارش شده در یک ایمیل که فرستاده شد به Triolo و کمیسیون های شهرستان مدیر مایکل و Nbsp است که منصوب شده توسط کمیسیون به منظور “روشن و تاکید مجدد بر” اقتدار خود را به “ایجاد و پیاده سازی تغییرات موقت” به حکومت تصمیم گیری.

“من قدرت را به طور موقت تغییر و تنظیم عملیات به ویژه در مواقع اضطراری” و Nbsp نوشت: با توجه به این پست.

هاردی بود شکایت کرده و Nbsp را نقش مدیریتی در طول بحران به خصوص آنجا که او گفت: دریاچه ارزش ساحل واقع در سواحل مرکزی پالم بیچ کانتی است و نه به طور رسمی اعلام کرد اضطراری. در پاسخ به یک آدرس ویدیویی Triolo تحویل تخمگذاری شهرستان اضطراری مدیریت پروتکل هاردی اعتراض خواستار آن “تبلیغ.”

“تقریبا همه چیز در این فیلم است یا نادرست یا گمراه کننده” او در توییتر نوشت. “آنچه در این سند هر چه قدرت این شهرستان مدیر و بالاتر از قدرت او در حال حاضر این شهر باید اعلام اضطراری قبل از مدیریت اضطراری طرح و مطالب آن مرتبط هستند.”

Triolo گفت که “در شرایطی مانند این” آن را به طور سنتی به شهرستان مدیر به گام و مدیریت بحران در حالی که کمیسیون و شهردار یک بازی بیشتر نقش کمک کننده. اما هاردی گفت: این ادعا هیچ قانونی بر اساس.

هاردی گفت: او بارها و بارها خواسته برای یک جلسه اضطراری به منظور رسیدگی به سوال در مورد تخصیص قدرت در طول شیوع اما که مدیر رد درخواست خود را. در نهایت یک جلسه برگزار شد پنج شنبه شب قبل از آن به طور ناگهانی موکول در طول kerfuffle.

نه هاردی Triolo و نه Nbsp پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. پس از فوران ویروسی رفت و هاردی در دفاع از رفتار خود در توییتر تایید کرد که او “نباید از دست داد [خود] سرد ،

به تازگی به عنوان چهارشنبه و پارک ها و ساحل و در مرکز شهر در منطقه دریاچه ارزش ساحل باز مانده است. اطلاع از شهرستان توصیه ساکنان به “همه احتیاط” در اطراف افراد دیگر.

هاردی شده است آشکارا انتقادی از Bornstein برای نگه داشتن سواحل باز و نه اعمال محدودیت بر ظرفیت در کافه ها و رستوران ها. او نیز کشیده شده و با توجه به ده ها تن از خانواده هایی که خود نرم افزار خاموش در طول شیوع بیماری است. بسیاری از این انتقادات بودند مضاعف در جلسه روز پنجشنبه.

در شنبه Bornstein گردش یک اخطار در مورد گزارش از مشتریان ابزار بودن قطع عدم پرداخت صورتحساب خود را.

“در طول COVID-19 بحران شهرستان لیک ورث ساحل است نه قطع خدمات آب و برق برای هر ابزار حساب در کل ابزار خدمات منطقه” Bornstein نوشت.

او اذعان کرد که “وجود دارد مشتریان خدمات که به طور موقت به حالت تعلیق در طول دوره گذار پیش از آن در هفته قبل از تعلیق شد به طور کامل اجرا شده است.” اما او اضافه کرد که “بسیاری” از آنها تماس گرفته شهر شدند و “وصل بلافاصله” با بازپرداخت هر هزینه ها و اتهامات عنوان شده علیه.

تنها پس از فرماندار فلوریدا ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی بسته شدن سواحل و بسیاری از ناهار خوردن در رستوران در پالم بیچ شهرستان را لیک ورث ساحل آن اعلام خواهد شروع به نزدیک کردن دسترسی به ساحل که هاردی گفت: دریافت حدود 2,800 بازدید روزانه.

پالم بیچ شهرستان در حال حاضر دارای 34 تایید موارد COVID-19 به گفته دکتر آلینا آلونسو, مدیر شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>