‘این یک محل با یک ستاره معلق در هوا بیش از آن’ – رستوران Hjem به ارمغان می آورد بسیار معروف جنسیت آشپزخانه به سبک Northumberland

تلگراف | No comments

منt یک پازل است که برای همه دلخواهی آن صفات – جمعیت-رایگان سواحل کلاچ از قلعه های منحصر به فرد میراث رومی – Northumberland بنابراین فاقد نکته قابل توجه مکانها برای غذا خوردن. پس از همه, فوری آن (و خیلی کوچکتر) همسایه, Cumbria دارای هشت ستاره میچلین. درست است Northumberland است خوش تیپ بارها انجام بزرگ مواد غذایی – پر مسافرخانه در Hedley در تپه می گویند و یا خداوند کرو اسلحه در Blanchland – و برخی از canny ماهی اماکن قدیمی قایق خانه در راهوار بودن – اما جایی که تبدیل آشپزی شماره گیری نمایید. تا زمانی که…

در عادی ایجاد کرد – گاراژ, کلیسا, سالن روستا – به همان اندازه با blunt به نام “دیوار” می ایستد تنومند ایجاد کرد مسافرخانه. این هادریان یک قرن 17 مربیگری مسافرخانه شده است محبوب در یک شب توقف برای واکر برای سال – هادریان حماسه پروژه ساختمان یک مایل دور – اما در حال حاضر آن را نیز جذب کنجکاو شام از سراسر کشور است.

در حالی که واکر گام در داخل و به نوبه خود حق را به banquette-و-تارتان-فرش نوار این foodie زائران به نوبه خود به سمت چپ به لغزش پشت پرده خاکستری به یک واحه از اسکاندیناوی سرد است. در اینجا خوردن آنها کاملأ پیچیده گردد ظروف کوچک مانند پنیر croustade با مخمر کف و دودی ماهی قزل آلا کوچک یا هویج èñ یک برش از طریق با رازیانه و صدر با گلبرگ گل لادن یا ترب کوهی بستنی nestled در زیر یک دیسک از caramelised اپل. هیچ جادوگری یا tricksy, ارائه, فقط حیرت انگیز ترکیبی از پاک کردن طعم که در آن بسیاری از مواد تشکیل دهنده منابع از چشم انداز محلی. پس از یک دوجین یا بیشتر دوره های آموزشی – همراه با شراب عمدتا فرانسوی, بسیاری از پوست-تماس با ما – شام رفتن طبقه بالا به رختخواب. به انجمن خوش آمدید رستوران Hjem!

در رستوران Hjem foodie زائران لغزش پشت پرده خاکستری به یک واحه از اسکاندیناوی سرد

• دیویس و بروک نقد و بررسی – رستوران جدید اضافه نمایی به تاریخ Claridge را

از ایستاده شروع تابستان گذشته این 24-پوشش رستوران (تلفظ “yem”) در حال حاضر به طور کامل رزرو شده سه ماه پیش رو است. آشپز است که تا حد زیادی ناشناخته – مگر اینکه شما یک foodie, anorak با specialism در اسکاندیناوی رستوران تیم – اما رسیدن به این 27 ساله سوئدی نام: Alex Nietosvuori.

الکس ورود در Northumberland, در حالی که یک rollicking سفر از فرصت و استعداد است و نه دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. متولد در لاندسکرونا در نزدیکی شهر مالمو, Alex نمی درخشش در مدرسه (او خیالی تبدیل شدن به یک شکارچی اما فاقد مدارک) به دست آورده و پول جیب در یک کافه محلی آشپزخانه. در خروج از مدرسه – و این بود که او سکته مغزی شانس و موقعیت او فرود آمد دو هفته کار با chef Daniel برلین که eponymous رستوران (در حال حاضر با دو ستاره میچلین) بود نه تنها بلکه همچنین ساخت امواج در اسکاندیناوی سبک پخت و پز.

“من هرگز دیده می شود هر کسی طبخ مانند او قبل از; چگونه منظم چگونه او در ترکیب طعم چقدر سخت کوش” به یاد می آورد الکس. دانیل فرستاده او را به مدت شش ماه به گرافت در (Michelin) Operakällaren در استکهلم قبل از گرفتن او را به عنوان یک آشپز است. “او به من آموخت همه من می دانم که من بسیار خوش شانس را به او را ملاقات نمود.”

رستوران در حال حاضر به طور کامل رزرو شده سه ماه پیش رو

• 50 foodie باقی می ماند: بهترین بارها با اتاق در انگلستان

الکس نقل مکان کرد به Bror در کپنهاگ (مجموعه ای ex-Noma سرآشپزها) تبدیل شدن سر آشپز قبل از حرکت در اطراف رستوران در شیلی نروژ (سه-میچلین ستاره Maaemo) و لندن (تام Anglesea را به خنده قلب). در Bror او متحد Thompson, یک, Northumberland دختر (و در حال حاضر شما می بینید داستان ساخت حس) که روشن بود از یک حرفه ای در روانشناسی رشد به مدیریت رستوران. “در طول مدرسه و دانشگاه و من مشغول به کار در مهمان نوازی و متوجه شدم این بود که در آن شور و شوق من دراز می گوید:” بسیار کارآمد و تندرست-با-انرژی متحد.

در انگلستان در لندن خارش برای باز کردن جای خود را شروع به رشد می کنند و به عنوان شانس آن را داشته Ally پدر (چند در اوصاف کشیش بر اساس نزدیکی Hexham در Northumberland) شنیده Hadrian تا به حال یک مالک جدید که در به در دنبال کسی برای احیای آن عملیات. سریع به جلو به ژانویه 2019. معامله انجام شد و جفت شروع به تبدیل underused اتاق صبحانه به Hjem (که خوشبختانه به معنی “خانه” در هر دو زبان سوئدی و Northumbrian) تمام رنگ پریده جنگل midcentury مبلمان در معرض نور لامپ و براق-جراحی کاري که نشسته مانند یک مرحله به سالن از جداول.

برای الکس, Northumberland, آب و هوا و چشم انداز شبیه به کسانی که از سوئد – او بلافاصله رفت و جستجوگری در اولین سفر خود را به متحد را به خانواده و تولید آشنایی. هر دو زدم با شور و شوق از تامین کنندگان محلی. “ما در بر داشت سخت کار مردم انجام چیزهای جالب و واقعا اعتقاد خود محصول می گوید:” متحد. “من می توانید ببینید چگونه این منطقه را تغییر داده بود از آنجا که من می خواهم به سمت چپ – بسیار بلند پروازانه تر.”

آشپز الکس Nietosvuori را هدایت سرود است که به نگه داشتن غذاهای ساده

• بهترین هتل ها در Northumberland

بره و مرغ از مزارع پنج دقیقه دور گوشت گاو نه خیلی زیاد بیشتر سیب زمینی از مرز در حالی که میوه و سبزیجات و گل های خوراکی از یک متخصص رشد دیواره باغ. این رستوران دارای یک سقف کوچک باغ از گیاهان و سبزیجات و همچنین برنامه ریزی برای توسعه بخشی از مجاور میدان.

الکس هدایت سرود است که به نگه داشتن غذاهای ساده – ترین تنها دو یا سه مواد تشکیل دهنده اصلی و بزرگ بروید و بر روی طعم و مزه. بنابراین ظریف بره tartare خواهد بود همراه با jammy caramelised پیاز کبابی قارچ صدف مجموعه در برابر تانگ از کلم قمری و منجمد سوزن کاج در حالی که اذوقه و نوشابه قهوه ای-کره داران شناور در دهان. آنها حتی به خود سخت کار کردن گندم (محلی عرضه) به نان است که گسترش با تخم مرغ-زرده تخم مرغ-زرد کره (از دیگر محلی مزرعه), افزایش این جزء اصلی ترکیب به چیزی نزدیک به گناه وجد.

با وجود شدت و سخت طبیعت از مواد غذایی Hjem جو است و نه با ارزش. در مقابل این خوش مشرب و آرام – کمی bonkers لیست پخش (از prog-rock به وب از طریق Bryan Ferry) کمک می کند – با یکی از سه سرآشپزها معمولی آوردن ظروف به جدول خود را و متحد مرتب سازی, کارد و چنگال, پاکسازی و جذاب در گفتگوی بورسی با شام. هنگامی که شما در نهایت ترک – مبارک به جای پر – تمام تیم می آید به خداحافظی; به عنوان اگر شما در حال ترک و نه با نشاط ،

با وجود این سخت طبیعت از مواد غذایی Hjem جو است و نه با ارزش

در حالی که مواد غذایی استثنایی است, انتظار نداریم که لوکس اتاق خواب. 11 اتاق در حال سبک و ساده و با هدف واکر مایل یک شب خوب استراحت: بسیار راحت و تخت بسیاری از آب داغ حداقل سر و صدا و مبلمان. بهترین دیدگاه جنوبی بیش از Tyne دره (به عنوان Hjem) که فقط بلیط برای دریافت شما از رختخواب در صبح است. (Alex در حال حاضر و در حال انتظار برای شما طبخ صبحانه خود تخم مرغ نیمرو فقط این سمت بهشت است.)

وجود دارد در حال پیاده روی از درب جلو در امتداد دیوار هادریان در حالی که یک درایو 15 دقیقه ای غرب به جراحی Rigg – عبور از روم قلعه Chesters و Housesteads – به ارمغان می آورد شما را به یکی از دیدنی ترین بخش است. در اینجا شما همچنین نزدیک به Vindolanda قریب به اتفاق روم frontier سایت که در آن باستان شناسان نشان داد سنگهای قیمتی از جمله یک افسر فرمانده اقامت با گرم حمام به عنوان به خوبی به عنوان Vindolanda قرص فوق العاده ای دست نویس نامه ها و اسناد.

است Hjem ارزش سفر? برای اطمینان حاصل کنید. متحد و الکس رد کرده اند عذاب طلبی خود را در لندن دوستان زمانی که آنها شنیده ام در مورد این جفت ارز را در نظر دارد. در حالی که آنها بیش از حد متوسط به صحبت کردن استعدادهای خود (به جای اعتبار دادن به خود را فوق العاده کنندگان و یک مفهوم کلی است که “منطقه آماده بود برای آن”) شما می توانید احساس این است که یک محل با یک ستاره معلق در هوا بیش از آن.
 
رستوران Hjem دیوار Hexham, Northumberland NE46 4EE (01434 681232). مزه منو £85; شراب پرواز £60. دو اتاق از £90, B&B (hadrianhotel.co.انگلستان).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>