‘این یک بیدارباش’: ایدز مربوط به مرگ و میر می تواند افزایش یابد با یک و نیم میلیون نفر به دلیل coronavirus

تلگراف | No comments

یک و نیم میلیون نفر می میرند از بیماری های مرتبط با ایدز به عنوان یک نتیجه از بهداشت و درمان اختلالات ناشی از کوروناویروس.

یک مدل سازی مطالعه از سازمان بهداشت جهانی و برنامه ایدز سازمان ملل تخمین زده است که می تواند وجود داشته باشد 500,000 اضافی مرگ و میر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در شش ماه. که تنظیم ساعت به بیش از یک دهه در نظر گرفتن مجموع به سطح 2008.

در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در سال 2018 حدود 25.7 میلیون نفر از مردم با اچ آی وی زندگی و 64 درصد از کسانی که مصرف ضد رترو ویروسی (ARV) درمانی است. در حال حاضر با خدمات بهداشت و درمان ضعف به دلیل همه گیر و بسیاری از HIV کلینیک بسته و یا قادر به تامین ARVs بیماران در معرض خطر هستند از دست رفته در درمان است.

این اختلال می تواند منجر به 40 درصد افزایش در مرگ و میر بیش از پنج سال آینده با توجه به مدل سازی.

این آخرین مطالعه یکی از تعدادی از هشدار در مورد تاثیر پاسخ به کروناویروس در برخی از آسیب پذیر ترین افراد در این سیاره است. هفته گذشته یکی از دولت های علمی مشاوران هشدار داد که به عنوان به عنوان منابع منحرف هستند برای مقابله با Covid-19 ایدز سل و مالاریا می تواند دیدن یک تجدید حیات در حالی که نرخ فقر نیز می تواند افزایش یابد.

“این چشم انداز وحشتناک از یک و نیم میلیون نفر در آفریقا در حال مرگ از بیماری های مرتبط با ایدز است مانند پله دوباره به تاریخ” گفت: Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که.

“ما باید این را بخوانید به عنوان یک شوکی به کشورها برای شناسایی راه هایی برای حفظ سلامت حیاتی خدمات است.”

Dr Tedros ستایش اقدامات انجام شده توسط برخی از کشورها برای محافظت از مردم با اچ آی وی زندگی مانند اطمینان مردم می توانند جمع آوری فله بسته های درمان و خود-تست کیت. او گفت که این اقدامات را برای از بین بردن فشار در خدمات بهداشت و سلامت نیروی کار است.

“ما همچنین باید اطمینان حاصل شود که جهانی منابع آزمون و درمان در ادامه به جریان به کشورهایی که به آنها نیاز دارید,”,,,, Dr Tedros گفت.
یک داوطلب هدایت دو مرد نسبت به یک چادر پزشکی که در آن آنها خواهد شد تست شده برای Covid-19 و همچنین اچ آی وی و سل


اعتبار: جروم تاخیر /AP

دسترسی به کاندوم, کاهش پایبندی به مشاوره و تعلیق از HIV تست شد همه در نظر گرفته شود که ارزیابی تاثیر که coronavirus می تواند در منطقه است.

هنگامی که افراد مبتلا به HIV به طور منظم خود را درمان خود بار ویروسی قطره به یک سطح غیر قابل کشف.

این را نگه می دارد آنها را سالم و جلوگیری از آنها را از انتقال بیماری به دیگران. اما اگر بیمار نتواند درمان – حتی اگر تنها برای مدتی کوتاه – خود را بار ویروسی را افزایش می دهد, آنها عبور می تواند بیماری را به دیگران و در نهایت می تواند بمیرد.

این تحقیق تخمین زده است که مختل خدمات نیز می تواند معکوس سود ساخته شده در جلوگیری از مادر به فرزند انتقال HIV.

در حالی که جدید عفونت اچ آی وی در میان کودکان در این منطقه کاهش یافته است 43 درصد از سال 2010 خدمات برش فقط برای شش ماه می توانید ببینید کودک عفونت افزایش 37 درصد در موزامبیک 78 درصد در مالاوی 78 درصد در زیمبابوه و 104 درصد در اوگاندا.

چه کسی و UNAIDS کشور خواست به اقدام برای اطمینان از تداوم HIV پیشگیری و درمان خدمات. آنها توصیه می شود جلوگيري از زنجیره تامین و تضمین کسانی که دریافت درمان می تواند همچنان به انجام این کار.

Photojournalism, مدیر اجرایی برنامه ایدز سازمان ملل گفت: “Covid-19 همه گیر نباید بهانه ای برای منحرف کردن سرمایه گذاری از HIV. “

او افزود: “ما نمی توانیم نشستن و اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از مردم بسیاری از آنها جوان برای مردن نیازی مرگ و میر. من مصرانه از دولت به اطمینان حاصل شود که هر مرد ، زن و کودک با اچ آی وی زندگی می شود به طور منظم منابع از درمان ضد رترو ویروسی – چیزی است که به معنای واقعی کلمه یک نجات دهنده زندگی.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>