این کشتی اقیانوس هند کروز است همه چیز در مورد استقبال hakuna matata

تلگراف | No comments

اگر آن را نمی ممکن است به کروز در حال حاضر زمانی که مسافران قادر به سوار شدن به کشتی دوباره آن را به خوبی می تواند ساده سفرهای است که تمرکز بر زیبایی های طبیعی و فرهنگ – مثل این کروز از بنادر اقیانوس هند – که فقط تونیک مستند

منt را نه یک عطر را فراموش کرده ام شما در عجله بسر می رسانید. در اینجا من nibbling یک قطعه از jackfruit – وگان عنصر du jour – در جزیره Kwale در مجمعالجزایر زنگبار. رسیده نشده, میوه متمایز دارد و نه بوی ناخوشایند اگر چه ما راهنمای مطمئن باشید ما آن را “سلیقه مانند آناناس و انبه.”

ما تا به حال میره به معی Bay منطقه حفاظت بر سنتی لنج قایق گردد آفریقایی از چوب ماهون. جرعه جرعه از نارگیل تازه ما متوقف به لوله تنفس در شفاف اقیانوس هند با یک مدرسه گروهبان عمده ماهی مارول در تشکل های مرجانی و طفره رفتن از یک پیشامد دوش باران.

پا غرق شدن به مخمل نرم و شن و ماسه ساحل ما ناهار کباب شامل فقط گرفتار کبابی و میگو و کالاماری دمپایی خرچنگ و انتخاب جزیره میوه ها و خوراک های قطعه قطعه و خدمت در جدول از جمله دانه از جزایر’ باستان درخت بائوباب و عصرانه – که مسلما طعم بهتر از آن بوی.

اما تند اسنک کنار آن شیرین نارنگی و انبه و میوه شور که ارائه شده بیشتر آشنایی به tastebuds.

تازه و غذاهای دریایی یکی دیگر از برجسته unsuprisingly توجه بسیاری از زنگبار 1.8 میلیون جمعیت کار در اقیانوس است. آسمانی انداز و بی خیال پرنیان یا”hakuna matata‘به عنوان آنها می گویند در زبان سواحیلی به اضافه کروز فریبندگی.

وجود دارد برخی از جدی زیبایی های طبیعی در Kwale

اعتبار:
Djordje Markovic

زنگبار, همچنین شناخته شده به عنوان ادویه در جزیره با توجه به میراث خود و موقعیت خود را به عنوان یک بندر تجاری برای ادویه جات ترشی جات بود فقط یکی از متوقف می شود در این اقیانوس هند کروز.

بسیاری از کشتی های بازدید از این طرف قاره بنابراین شما نمی خواهد مبارزه برای فضا با دیگران در بنادر خود را از تماس و overtourism نیست یک موضوع است. در واقع شما به مراتب بیشتر احتمال دارد به نقطه دلفین یا نهنگ از هتل های شناور.

متوسط Azamara تلاش ظرفیت 690 مسافر و آرام و غیر رسمی است که بسیاری از مهمانان به وضوح درک, از جمله, از خود راضی مسافران مانند من به عنوان من هرگز احساس بی دست و پا و دوستان جدید ساخته شده است به سرعت. شما می توانید آنچه شما می خواهم زمانی که دوست دارید و به غیر از Azamaras’ مشهور سفید با مضمون شب وجود دارد هیچ رسمی شب به لباس تا برای.

مواد غذایی خوب و متنوع و وجود دارد همیشه گلوتن و قند گزینه های در دسترس است. به عنوان کسی که نمی, نوشیدن, چای یا قهوه, من قدردانی آب تازه و چرب ایستگاه در صبحانه پیدا کردن مقدار زیادی از سالم دروغ زنجبیل عکس و سم زدایی آب است.

Azamara تلاش در دریا

در حالی که کابین نیست بزرگ ترین آنها هوشمندانه برنامه ریزی شده و باید همه چیز را یک نفر می تواند نیاز از جمله پورت USB با تخت روپوش و دمپایی نامحدود بطری آب و یک حمام با نور شب.

همانطور که برای کارکنان آنها احتمالا برخی از ارد را در دریا – همیشه مفید و لبخند آنها خود را نگه دارید شیشه ای صدر در زمان و دست سرد flannels و آب سرد استخر.

اما این کروز بود همه در مورد مقصد وجود دارد و برخی از سنگهای واقعی در سفرنامه. همراه با گشت و گذار برنامه, مهمانان نیز باید از این فرصت به ترک کشتی برای یک شبه زمین تورهای اقامت در هر چیزی از لوکس لژ به بوتیک کاروانهایی.

اگر استثنایی سواحل بی پایان و آفتاب در حال بالا فهرست اولویت خود را این ممکن است ایده آل خود قایقرانی. چند روز قبل از من با تجربه یک زندگی واقعی ‘بدون فیلتر مورد نیاز’ جزیره در سیشل – Cote d’or ساحل در Praslin ویژگی های شکر سفید شن و ماسه و معتدل لاجوردی دریا آبی است که شما را دیده اند در تبلیغات بی شمار و Instagram خوردها. بالا نکته: به اوایل و شما باید انتخاب کنید از آفتاب و لکه های به عنوان به خوبی به عنوان بهترین فرصت های عکس.

اما البته که خیلی بیشتر از خورشید, دریا و ماسه به درک در این کروز. زمان من در زنگبار شامل کشف یونسکو-ذکر شده سواحیلی تجاری شهر سنگ شهر با آن حک شده درگاه فرو ریختن سنگ مرجان خانه های باستانی, مربع, بازار-سبک مغازه ها و حتی جیوه خانه و موزه که افتخارات کوئین فردی مرکوری خواننده گروه بود که در اینجا به دنیا آمد و در سال 1946.

‘بدون فیلتر مورد نیاز’, Cote d’or ساحل در Praslin

اعتبار:
ISTOCK

در مقایسه با کشور همسایه آفریقای جنوبی, بسیاری از کشتی های کروز در حال حاضر در حال بازدید از ماپوتو, موزامبیک پایتخت بنابراین هنگامی که یک کشتی در بندر این یک معامله بسیار بزرگ. این مستعمره سابق پرتغال شده است یک کشور مستقل از سال 1975 و دوری توسط overdevelopment.

در حالی که ما از زمان به اکتشاف شهرستان در عمق در ماپوتو ایستگاه راه آهن مرکزی ساخته شده در سال 1910 و در میان زیبا ترین در جهان ما فرار از گرما به نمونه فقط پخته شده pasteis د ناتا (به پرتغالی تارت) شسته محلی آبجو در اصل كاشي پلت فرم کافه.

همراه با فرهنگ و خط ساحلی کروز نیز غنی از ماهیت آن ارائه – در اقیانوس و همچنین در ساحل. وجود دارد برخی از لحظات هیجان انگیز در دریا ما روز با مناظر از جمله یک غلاف از دلفین ها شکستن سطح آب چهار نهنگ و زیبا و در عین حال نه وهم آور خورشید هاله ایجاد شده توسط بلورهای یخ تشکیل در جوی سیروس ابرها.

در باغ گیاه شناسی ملی در ویکتوریا پایتخت Mahé در مجمع الجزایر سیشل من می خواهم در پناه تحت عظیم الجثه coco de mer درخت در حالی که گرم متناوب قطرات باران منعکس کردن پوست من.

با رطوبت اوج در 87 درصد در تغییر ژانویه روز منطقه بود اثبات یک چالش و پا کردن یک پرواز مستقیم از لندن چند ساعت قبل نبود کمک می کند.

یک کلیسا در پلنا منطقه از ماپوتو پایتخت موزامبیک

اعتبار:
istock

اما چه بهتر برای طرد تاخیر جت از کوچک جنگلی, حمام کردن? من تحت فشار قرار دادند. هنگامی که باران متوقف شد و آفتاب ظاهر من به سمت غول Aldabra لاک پشت محوطه به تماشای آنها chowing و ambling در اطراف مانند ماقبل تاریخ تنبل.

در میان عجیب و غریب گیاهان و جانوران صدها پرواز حشرات و سنجاقک – بزرگتر و جسورانه تر از من تا کنون دیده ام قبل از رقصید manically بیش لیلی پد در تحریک جو است.

بیشتر پایین ساحل در خلیج ریچاردز بخشی از KwaZulu-Natal استان به شمال دوربان حیات وحش بسته حتی بزرگتر پانچ با فرصت برای دیدن پنج بزرگ در تعدادی از ذخایر بازی.

در 4500 هکتار Zulu نیاله ذخیره بازی و صفری الج ما شروع به پریدن کرد به باز کردن وسایل نقلیه 4×4 و ضربه در سراسر زمین ناهموار با ما راهنمای Moosa در چرخ.

در راه به خصوصي رزرو به ما آموخته است که ریچاردز خلیج دچار یک خشکسالی در سال 2019 که به معنای بسیاری از حیوانات تا به حال در کنار آب و یا پوشش گیاهی و جمعیت کاهش یافته است. خوشبختانه باران سرانجام این رودخانه پر شده و این حیوانات شروع به رشد دوباره.

بیش از دو ساعت ما لذت می برد بسیاری از رؤیت – یک خیره از گورخرها (بله واقعا) در یک سفر از saucer-eyed زرافه تراورس پوشش گیاهی, فیل آفریقایی, آب بوفالو چنان غرق در خود را بسیار خود را waterhole گل ‘اسپا’ ارضی ایمپالا و یک کرگدن سفید به نظر می رسید که به مراتب بیشتر علاقه مند در ته شب غذا از اجازه دادن به ما منتقل می کند.

“او برنده” اعلام موسی کوبیدن جیپ به معکوس به عنوان گرسنه کرگدن به وضوح به حال هیچ وجه قصد حرکت سنگین خود را قاب کردن مسیر. قطعی hakuna matata لحظه اگر تا کنون وجود داشت.

12-شب آفریقای جنوبی ویژه سفر در Azamara هزینه های سفر از £1872 به ازای هر نفر (به استثنای پروازهای) خروج ژانویه 6, 2021; azamara.co.انگلستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>