پوشش داستان:در میگرن
در حدود یک در هفت نفر زندگی می کنند با آنچه به عنوان رتبه دوم-ناتوان کننده ترین بیماری ها در این سیاره درست پس از کمر درد: میگرن. هر چند علل نامشخص میگرن جدی بیماری عصبی است که اغلب در خانواده اجرا می شود. اما این بیماری است که اغلب جدی گرفته شود, در بخشی به دلیل سردرد و حساسیت به نور و صدا, تهوع, سرگیجه, و یک میزبان از دیگر علائم تاثیر سه بار به عنوان بسیاری از زنان به عنوان مردان. خبرنگار سوزان اسپنسر مذاکرات با پزشکان دست و پنجه نرم کردن با درمان میگرن (و کمبود میگرن محققان) و سینسیناتی هنرمند که میگرن سند چشم انداز را تبدیل به کلیدی برای هنر او.

برای اطلاعات بیشتر:

      
سالنامه:
اسپرانتو
      

air-supply-graham-russell-and-russell-hitchcock-620.jpg
گراهام راسل و راسل هیچکاک از تامین هوا انجام در تور است. ایسنا

موسیقی: Air Supply
تامین هوا اواز یا موسیقی دو نفری از استرالیا که هرگز رفته و دور شده است و تکمیل آنها عاشقانه pop ballad ترکیب برای بیش از چهار دهه است. خبرنگار نانسی Giles صحبت با راسل هیچکاک و گراهام راسل در مورد عدم خود را از نفس و این نوازندگان هدیه برای عشق از هیچ چیز در تمام.

شما می توانید جریان هوا تامین آلبوم “گمشده در عشق تجربه” با کلیک کردن بر روی قراردادن در سایت در زیر (Free Spotify ثبت نام مورد نیاز به شنیدن آهنگ های کامل):

برای اطلاعات بیشتر:

      
مواد غذایی:
شکلات
ایمان Salie گزارش.

moulin-rogue-in-paris-620.jpg
مولن Rogue کاباره در پاریس افتتاح شد درهای خود را در ماه اکتبر سال 1889. ایسنا

سرگرمی: مولن روژ
مولن روژ معروف کاباره با یک آسیاب بادی که باز در Montmartre بخش از پاریس 130 سال پیش است که هنوز هم رسم جمعیت به آن نشان می دهد دیدنی های کر خط بی انتها رقصنده. و آن را در حال حاضر الهام بخش برای یک ضربه برادوی موسیقی. خبرنگار آلینا چو بازديد افسانه نقطه عطفی است که الهام گرفته از هنرمندان و نویسندگان (و حتی پیشنهاد ازدواج) و مذاکرات خود را با مدیر هنری و رقصنده همراه با تونی برنده جایزه مجموعه طراح های جدید برادوی نشان می دهد “مولن روژ: موسیقی.”

برای اطلاعات بیشتر:

      
هارتمن:
TBA
      

harrison-ford-interview-620.jpg
در مصاحبه با “CBS یکشنبه صبح” ستاره “” جنگ ستارگان و ایندیانا جونز فرانچایز می گوید صدور صورت حساب های بالا مهم نیست دیگر. ایسنا

فیلم: هریسون فورد
هریسون فورد مندرج برخی از ماندگار ترین شخصیت تا به حال قرار دادن بر روی فیلم به عنوان بخشی از “جنگ ستارگان” و ایندیانا جونز franchises. در آخرین فیلم نقش او را سوار بر یکی از پایدار ترین قصه از بهترین دوست انسان تا کنون نوشته شده: جک لندن “تماس از وحشی.” خبرنگار لی کوان نشستم با اسکار-نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد به صحبت کردن در مورد انجام مخالف یک CGI سگ; بازگشت به شخصیت ایندیانا جونز برای یکی دیگر از ماجراجویی آینده و صحبت کردن به عنوان یک مدافع برای حفاظت از محیط زیست در میان دیگر پرشور باعث می شود.

پیش نمایش: هریسون فورد: “من نمی باید به حوزه های دیگر”

برای تماشای تریلر برای “تماس از وحشی” بر روی ویدئو پلیر زیر کلیک کنید. این فیلم باز می شود در تئاتر مارس 21.

تماس از وحشی | تریلر رسمی | 20th Century استودیوتوسط قرن 20 Studiosدر
YouTube

برای اطلاعات بیشتر:

auschwitz-survivors-mark-75th-anniversary-of-liberaiton-of-camp-620.jpg
بازماندگان آشویتس بازگشت و به مناسبت سالگرد 75 از اتحاد جماهیر شوروی ارتش آزادی اردوگاه مرگ در 27 ژانویه 1945. ایسنا

تاریخ: آشویتس, 75 سال پس از آزادی
در ماه گذشته حدود 200 بازماندگان اردوگاه کار اجباری آشویتس بازگشت به سایت که در آن 1.1 میلیون نفر به قتل رسیدند یهودیان قطب اسرای جنگی شوروی کولی و دیگران. خود مراسم به مناسبت سالگرد 75 از آزادی آنها شد و ادای احترام به زندگی و زاری برای مردگان. حفظ آشویتس شده است ماموریت میلیاردر رونالد لادر که اولین بازدید در سال 1987 در حالی که او سفیر آمریکا در اتریش. به عنوان رئیس آشویتس-برکناو یادبود بنیاد و رئیس کنگره جهانی یهودیان. Lauder کمک کرد افزایش 40 میلیون دلار برای باز کردن یک حفاظت آزمایشگاه در آشویتس به طوری که اشیاء گفتن داستان نسل کشی را شاهد طولانی پس از بازماندگان آشویتس رفته است. خبرنگار مارتا Teichner گزارش.

برای اطلاعات بیشتر:

       
تاریخ:
ید و شم
قطع به اورشلیم دامنه کوه قابل توجه است مدرن یادبود به گذشته غیر قابل تصور. بخش موزه و بخش بایگانی ید و شم فروشگاه ها و اسناد و مدارک و آثار مکشوفه از هولوکاست داستان از میلیون ها نفر از قربانیان و شهادت بازماندگان که از دست اعضای خانواده و عزیزان. ست Doane گزارش تلاش های انجام شده توسط کارکنان موزه و داوطلبان برای شناسایی میلیون نفر از, روح از دست رفته به نازی ها’ نسل کشی است.

برای اطلاعات بیشتر:

      
عبور:
TBA

Election 2020 Bernie Sanders
هواداران تشویق نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., در یک کمپین تجمع در میلفورد, N. H. 4 فوریه سال 2020 است. مریم Altaffer/AP

تفسیر: شارلوت تغییر در رای دهندگان حمایت از “سوسیالیسم”
مجله تایم خبرنگار می گوید مترقی نامزدها مانند الیزابت وارن و برنی ساندرز در حال هل دادن برای پیشرفت در زمینه هایی مانند مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک و نابرابری درآمد که نسل های قدیمی تر ممکن است برابر با کمونیسم. بنابراین آنچه که دقیقا در یک label?

برای اطلاعات بیشتر:

       
طبیعت:
TBA
     
     

وب سایت اختصاصی:

maasai-giraffe-family-marcy-starnes-620.jpg
یک خانواده از Maasi زرافه در Maasi مارا حفظ ملی کنیا.

طبیعت نزدیک: زرافه یک غیر محتمل ترین حیوانات
خود را به طور کلی تشریح یک مطالعه در superlatives: بلندترین زمینی حیوانات بر روی زمین با گردن است که شش پا و پاهای قوی برای کمک به حمایت از وزن تا 3000 پوند

       
تقویم:
هفته فوریه 17 – به زودی!
“صبح یکشنبه” طول می کشد یک نگاه در برخی از حوادث قابل توجه از هفته پیش رو است. Jane Pauley گزارش.

       
پنج:
هنر و حوادث در سراسر ایالات متحده آمریکا (14 فوریه) – به زودی!
اتمام “صبح یکشنبه” لیست رویدادهای این هفته آینده.
                           


این برنده جایزه امی “CBS یکشنبه صبح” پخش است در فردا یکشنبه شروع 9:00 a. m. ET. تهیه کننده اجرایی است که برامدگی لبه طبقات سنگ Morrison.

DVR هشدار! پیدا کردن زمانی که “صبح یکشنبه” airs در شهر شما

“صبح یکشنبه” نیز در جریان O’DONNELL شروع 9:30 p. m. و و در 1 p. m. ET. شما همچنین می توانید تماشای یک برنامه تکراری پخش از “صبح یکشنبه” در کابل کانال پاپ تلویزیون آغاز و در 12:30 p. m. ET./9:30 a. m. PT.

قسمت کامل از “صبح یکشنبه” در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا در CBSNews.com, CBS.com CBS و دسترسی به همه از جمله از طریق Apple TV, Android TV, Roku, Chromecast, آمازون FireTV/FireTV چوب و ایکس باکس.

دنبال کنید با ما در توییتر (@CBSSunday), Facebook, Instagram (#CBSSundayMorning) و در cbssundaymorning.com.

شما همچنین می توانید دانلود رایگان “صبح یکشنبه” پادکست های صوتی در iTunes و در بازی.آن. در حال حاضر شما هرگز از دست ترومپت!


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su