این هفته در “صبح یکشنبه” (26 جولای)

میزبان: Jane Pauley

Murder Hornets
مرده غول های آسیایی هورنت عکس است در یک آزمایشگاه در المپیا بشویید. Quinlyn Baine/واشنگتن وزارت کشاورزی از طریق AP

پوشش داستان: تهاجم! تهدید از غول های آسیایی اورلئانز
آنها می توانند به رشد به عنوان بزرگ به عنوان دو و نیم اینچ و می تواند کشتار یک مستعمره از هزاران زنبور عسل در عرض چند ساعت. و خود را نیش ؟ این یکی از دردناک ترین شناخته شده برای بشر است. وسپا mandarinia, دوبله توسط نیویورک تایمز به عنوان “قتل اورلئانز” آیا ملت آخرین گونه های مهاجم و خبرنگار لوقا Burbank گفتگو با متخصص حشره شناس و زنبورداران در مورد تهدیدات این حشرات را در برخواهد داشت و آنچه که انجام می شود به نگه داشتن آنها را از ایجاد خود را در ایالات متحده است.

برای اطلاعات بیشتر:

        
سیاست:
دولت از اتحادیه ما در طول COVID-19
1968 یک سال بود که دیدم امریکا آزمایش بیش از مسائل مربوط به مسابقه و جنگ. در سال 2020 این کشور در حال آزمایش است بیش از مسائل مربوط به نژاد و همه گیر. “صبح یکشنبه” مشارکت کننده ارشد تد Koppel مذاکرات با اشاره به چهره های سیاسی و نویسندگان – وزیر امور خارجه سابق کالین پاول سناتور تام دشل و برنده جایزه پولیتزر نویسندگان کاتلین پارکر و آنا Quindlen – در مورد دولت اختلال; خطرات ناشی از Twitterverse; و رهبری مورد نیاز برای متحد کردن این ایالات متحده است.

برای اطلاعات بیشتر:

       
MILEPOST:
TBD
     

danny-meyer-interview-620.jpg
رستوران دنی مایر. ایسنا

کسب و کار: دنی مایر
دنی مایر یکی از شهر نیویورک موفق ترین و با نفوذ رستوران. در اواسط ماه مارس او بسته تمام 20 از رستوران خود را گذاشته و تقریبا 2,100 کارکنان. مایر و خود را بالا اجرایی تراشه وید رئیس اتحادیه میدان, گروه هتلداری بگویید خبرنگار مارتا Teichner چگونه آنها برنامه ریزی برای بازسازی کسب و کار خود را – و چگونه کل رستوران صنعت باید تکامل – به منظور زنده ماندن نه تنها همه گیر اما یک تغییر اقتصاد و تغییر سلیقه.

برای اطلاعات بیشتر:

APTOPIX Racial Injustice Portland
فدرال ماموران با استفاده از مواد شیمیایی محرک و کنترل جمعیت مهمات برای متفرق کردن Black Lives Matter معترضان در خارج از علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در چهار شنبه 22 ژوئیه سال 2020 در پرتلند سنگ. نوح برگر/AP

تظاهرات: بر روی زمین در پورتلند
در علاوه بر این به استفاده از گاز اشک آور شده است وجود دارد بیش از یک بوی سیاست در هوا به عنوان مردان مسلح در استتار را پر کرده اند خیابان پورتلند, اورگان, تنظیم کردن یک بیماری همه گیر از سردرگمی و خشم. ایسنا امنیت ملی خبرنگار David Martin به نظر می رسد به وزارت امنیت داخلی را عوامل گشت مرزی (که معمولا پس از قاچاقچیان مواد مخدر در امتداد جنوب غربی مرز) که مقابله و بازداشت معترضین. فعلی و سابق دولتی بحث در مورد آنچه که برخی از نگرانی به عنوان یک “rogue نیروی پلیس.”

برای اطلاعات بیشتر:

      
عبور:
TBD
      

social-distancing-in-restroom-620.jpg
اجرای اجتماعی فاصله در یک دستشویی. ایسنا

شکستن: دستشویی
به عنوان COVID می شود ثابت از زندگی جدید فکر است که نمی شود به دیگری ثابت – مختلف – و چه اجتماعی را حفظ فاصله در خصوصی ترین اماکن عمومی است. ریچارد شلسینگر ،

برای اطلاعات بیشتر:

jimmy-buffett-sings-620.jpg
“Margaritaville” خواننده و ترانه سرا Jimmy Buffett. ایسنا

موسیقی: Jimmy Buffett: “همه نیاز به یک کمی نفس”
این “Margaritaville” خواننده که ارائه شده در تابستان soundtrack دهه و که یک آلبوم جدید از (“زندگی در سمت تلنگر”) است لغو سالانه خود را تور تابستان به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. اما با وجود این دور اخبار و توقیف کنسرت, صحنه, Jimmy Buffett یکی به نوبه خود لیمو را به شربت ابلیمو با انجام آنلاین کنسرت برای اولین پاسخ دهندگان. خبرنگار تریسی اسمیت میکشد تا با این خواننده در مورد ساخت موسیقی است که با چالش از زمان.

شما می توانید جریان Jimmy Buffett آخرین آلبوم “زندگی در سمت تلنگر” با کلیک کردن بر روی قراردادن در سایت در زیر (Free Spotify ثبت نام مورد نیاز به شنیدن آهنگ های کامل):

برای اطلاعات بیشتر:

      
تفسیر:
Jim Gaffigan: ما هنوز در مارس مناسب است ؟
تقویم ممکن است ادعا می کنند آن را در ژوئیه اما کمدین نیست آن را خرید.

برای اطلاعات بیشتر:

       
زندگی
بدون آب
عمل ساده از شستن دست شد اولین خط دفاعی در برابر گسترش coronavirus. اما میلیون ها نفر از آمریکایی ها مجبور به زندگی می کنند از طریق این بیماری همه گیر با ایمن آب در حال اجرا و یا حتی لوله کشی در خانه های خود. خبرنگار لی کوان به بررسی زندگی قرن 21st آمریکایی ها با دسترسی آسان به آب است.

همچنین نگاه کنید به:

  • از 2015: نوجو آب بانوی
در نوجو آب بانوی 08:25

برای اطلاعات بیشتر:

        
کتاب:
نیویورک تایمز لیست پرفروش
“صبح یکشنبه” recaps این هفته پرفروشترین داستانی و غیر داستانی عنوان حسن نیت ارائه میدهد از نیویورک تایمز.

برای اطلاعات بیشتر:

       
بین خطوط:
The New Yorker Cartoons
برای برخی از 95 سال کاریکاتور در مجله نیویورکر دستگیر کرده اند روح خود را بار. در این زمان از این قاعده مستثنی است. “صبح یکشنبه” ارائه اخیر انتخاب شدند.

برای اطلاعات بیشتر:

       
طبیعت:
قورباغه ها در کیتنزویل, Md.

          
وب سایت اختصاصی:

        
“صبح یکشنبه” MATINEE:
به زودی!
     


این برنده جایزه امی “CBS یکشنبه صبح” پخش است در فردا یکشنبه شروع 9:00 a. m. ET. تهیه کننده اجرایی است که برامدگی لبه طبقات سنگ Morrison.

DVR هشدار! پیدا کردن زمانی که “صبح یکشنبه” airs در شهر شما

“صبح یکشنبه” نیز در جریان O’DONNELL شروع 9:00 p. m. و و دوباره در ساعت 11:30 a. m. ET و پخش می در CBS همه دسترسی آغاز و در 9 a. m. ET.

قسمت کامل از “صبح یکشنبه” در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا در CBSNews.com, CBS.com CBS و دسترسی به همه از جمله از طریق Apple TV, Android TV, Roku, Chromecast, آمازون FireTV/FireTV چوب و ایکس باکس.

دنبال کنید با ما در توییتر (@CBSSunday), Facebook, Instagram (#CBSSundayMorning) و در cbssundaymorning.com.

شما همچنین می توانید دانلود رایگان “صبح یکشنبه” پادکست های صوتی در iTunes و در بازی.آن. در حال حاضر شما هرگز از دست ترومپت!


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net