این هفته در “صبح یکشنبه” (21 ژوئن)

میزبان: Jane Pauley

سرفصل: پشت در مبارزات انتخاباتی تهمت را رد COVID تست (تصویری)
در Tulsa, Okla., رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت و به مبارزات انتخاباتی روز شنبه برای اولین بار از این کشور تعطیل با توجه به کوروناویروس. صحبت کردن با کوچکتر از پیش بینی جمعیت به دنبال او به آتش تا پایگاه خود را با حمله به “جعلی” اخبار در مورد COVID-19 و سرزنش تست برای افزایش در ایالات متحده موارد است. عمر Villafranca گزارش.

       
پوشش داستان:
اندرو کومو فرماندار
فرماندار نیویورک اندرو کومو که فعالانه مواجه شیوع کروناویروس در دولت انجام شده است برخی از سیاسی جوجیتسو – درخواست از مردم برای انجام سخت چیزها و قربانی به دلیل همه گیر و محبوب تر شدن در این فرآیند است. “صبح یکشنبه” میزبان Jane Pauley نشسته با کومو به بحث در مورد پیشرو نیویورک تا-کنون-تلاش موفق به “صاف منحنی”; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت COVID-19 پاسخ; زندگی در قرنطینه با دختران خود و آینده سیاسی خود.

پیش نمایش: اندرو کومو: دولت فدرال باید “خود” بحران همه گیر

برای اطلاعات بیشتر:

compton-cowboys-a-620.jpg
عضو کامپتون کابوی ها در لس آنجلس است. ایسنا

میراث: سیاه کابوی
پس از جنگ داخلی سیاه کابوی ها نقش کلیدی در حل و فصل غرب و میراث خود را مفتخر است با آمریکایی آفریقایی کابوی ها و بازار مال فروشان سواران امروز. “CBS This Morning: روز شنبه” شرکت میزبان Michelle Miller صحبت با اعضای کامپتون کابوی ها در لس آنجلس گروهی از سواران که به خیابان های مرکزی جنوبی سوار بر اسب و با شرکت کنندگان در این لایحه Pickett دعوتی بازار مال فروشان به نام معروف آمریکایی آفریقایی غرب وحشی نشان می دهد ،

برای اطلاعات بیشتر:

       

هارتمن: نامه به پدر
بازگشت در سال 2011 بری Lampke مخفیانه نصب صندوق پستی در جنگل از Geprags پارک در Hinesburg ورمونت به طور خاص برای سپرده های پست الکترونیکی به معنای برای پدران بلند رفته است. کلمه کردم و همیشه از غریبه ها به اشتراک گذاشته اند صدها نفر از پیام های عشق به پدران از دست رفته. استیو هارتمن ،

chateau-de-nails-customers-jpg.jpg
جینا کائو استقبال مشتریان به او ناخن سالن Chateau de ناخن در Alpharetta, Ga. ایسنا

کسب و کار: کسب و کارهای کوچک مشکلات بزرگ
اقتصاددانان برآورد بیش از 100 ، 000 کسب و کارهای کوچک در حال حاضر بسته به طور دائم از COVID-19 همه گیر آغاز شد. دیگران رو سرسام آور زیان و در حال مبارزه برای زنده ماندن. “صبح یکشنبه” ویژه نویسندگان تد Koppel مذاکرات با صاحبان کسب و کار کوچک و مستقل اپراتورها در مورد فشارهای آنها روبرو هستند.

برای اطلاعات بیشتر:

yusuf-cat-stevens-sings-a.jpg
خواننده یوسف اسلام که قبلا شناخته شده به عنوان Cat Stevens. ایسنا

موسیقی: یوسف revisits songs of Cat Stevens
با هر نام یوسف اسلام یک افسانه است. مردی که آمد به شهرت به عنوان Cat Stevens به زودی نسخه جدید, آلبوم مجموعه ای از آهنگ های او معروف ساخته شده یک و نیم قرن پیش است و در حال حاضر دوباره ضبط شده با این دیدگاه که 50 سال از زندگی می تواند به ارمغان بیاورد. خبرنگار تریسی اسمیت گفتگو با یوسف در مورد ضبط “چای برای Tillerman 2” از جمله خود دونفری با خود جوان تر خود را برای آهنگ “پدر و پسر.”

به تماشای موزیک ویدئو جدید از یوسف rerecording از “جایی که کودکان بازی می کنند ؟” کلیک کنید در این ویدئو پلیر زیر:

یوسف / Cat Stevens – جایی که کودکان بازی می کنند ؟ توسط YusufVEVOدر
YouTube

برای اطلاعات بیشتر:

        
عبور:
TBD

        
یکشنبه مشخصات:
تیم کوک
تیم کوک بوده است مدیر عامل شرکت اپل برای نزدیک به یک دهه در حال حاضر به اندازه کافی بلند برای نقل مکان از سایه شرکت بنیانگذار شرکت. اما طبخ هنوز هم حمل بر سه دهه اپل سنت: در سراسر جهان خود را در کنفرانس توسعه دهندگان که از فردا شروع می شود. این یکی از اپل خیمه حوادث, اما آنچه را که سنت مانند نگاه در سن اجتماعی فاصله به عنوان WWDC می رود-آنلاین ؟ “60 دقیقه” خبرنگار جان Dickerson مذاکرات با طبخ در مورد تغییرات اجتماعی, اجتماعی مسئولیت و عدم قطعیت است.

پیش نمایش: مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک “فوق العاده سپاسگزار” برای تصمیم دادگاه عالی حفاظت از جامعه کارگران

برای اطلاعات بیشتر:

       
تفسیر:
Jim Gaffigan بر آنچه پدران می خواهید برای روز پدر
این کمدین که زندگی در قرنطینه به مدت سه ماه با بچه های خود به برخی از افکار در مورد آنچه را ایده آل و روز پدر در این سال است.

همچنین نگاه کنید به:

       
برای اطلاعات بیشتر:

       
عدالت:
پلیس اصلاحات
خواسته های فروشی تغییرات در پلیس است که ممکن است غیر قابل تصور به نظر می رسید فقط چند هفته پیش باید گرفت پس از مرگ در بازداشت پلیس, از جورج فلوید در مینیاپولیس و به دنبال موارد دیگر از سیاه مردانی که جان در دست افسران پلیس. خبرنگار جف Pegues گزارش دیرینه تنش بین سیاه و سفید و آبی و آنچه که به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در واقع به معنی.

برای اطلاعات بیشتر:

  • Black Lives Matter
  • “زمانی که آنها با شما تماس تروریستی یک زندگی موضوع خاطرات” توسط Patrisse خان-Cullors و آشا Bandele (St. martin’s Press) در گالینگور تجارت شومیز کتاب الکترونیکی و فرمت های صوتی از طریق آمازون در دسترس است
  • دکتر گری پاتر مدرسه دادگستری مطالعات دانشگاه کنتاکی شرقی, Richmond, Ky.
  • CAHOOTS (بحران کمک کمک کردن در خیابان) یوجین سنگ.

      
تفسیر:
جرالد Bostock در SCOTUS کار تبعیض حاکم
شاکی در یکی از LGBTQ تبعیض موارد تصمیم این هفته توسط دیوان عالی کشور صحبت می کند در مورد پیام های ارسال شده توسط SCOTUS با توجه به حفاظت از حقوق مدنی از کارگران است.

      
طبیعت:
جغد شاخدار بزرگ
        

وب سایت اختصاصی:

       
عبور:
داستان Juneteenth (تصویری)
این هفته شاهد 155 مکان سالگرد Juneteenth به مناسبت روز که اتحادیه عمده General Gordon گرنجر اعلام کرد به مردم تگزاس در 19 ژوئن 1865 که “همه بردگان آزاد هستند” پایان برده داری در امریکا است. اما این امر نه به معنای پایان ظلم و ستم. Jane Pauley گزارش.

ryan-bakerink-protester-620.jpg
رایان Bakerink

لکه های خورشیدی: عکاس Ryan Bakerink شیکاگو 2020 کپسول زمان | سازمان دیده بان ویدئو
یک پروژه به سند تمام 77 از محله های شهر را تبدیل به چیزی کاملا غیر منتظره با توجه به کروناویروس همه گیر و زندگی ماده تظاهرات

      
“صبح یکشنبه” MATINEE:
“شیکاگو: قرنطینه Edition” (به زودی!)
       


این برنده جایزه امی “CBS یکشنبه صبح” پخش است در فردا یکشنبه شروع 9:00 a. m. ET. تهیه کننده اجرایی است که برامدگی لبه طبقات سنگ Morrison.

DVR هشدار! پیدا کردن زمانی که “صبح یکشنبه” airs در شهر شما

“صبح یکشنبه” نیز در جریان O’DONNELL شروع 9:00 p. m. و و دوباره در ساعت 11:30 a. m. ET و پخش می در CBS همه دسترسی آغاز و در 9 a. m. ET.

قسمت کامل از “صبح یکشنبه” در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا در CBSNews.com, CBS.com CBS و دسترسی به همه از جمله از طریق Apple TV, Android TV, Roku, Chromecast, آمازون FireTV/FireTV چوب و ایکس باکس.

دنبال کنید با ما در توییتر (@CBSSunday), Facebook, Instagram (#CBSSundayMorning) و در cbssundaymorning.com.

شما همچنین می توانید دانلود رایگان “صبح یکشنبه” پادکست های صوتی در iTunes و در بازی.آن. در حال حاضر شما هرگز از دست ترومپت!


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net