راهپیمایی و تجمع به صورت سیاه و سفید ترانس زندگی در بروکلین

هزاران نفر شرکت کننده در تجمع و راهپیمایی سکوت به صورت سیاه و سفید ترانس زندگی در بروکلین یکشنبه. سازمان از بروکلین آزادی رویداد می گویند که آنها بر این باورند پلیس اسکنر تخمین زده است که 15000 نفر را در لباس سفید نشان داده است.

این رویداد توسط گروه از جمله بامیه پروژه فراهم می کند که وعده های غذایی برای, سیاه, ترانس مردم و مارشا P. Johnson, موسسه, نام, سیاه, ترانس فعال بود که یکی از چهره های برجسته در Stonewall قیام سال 1969.

این تجمع آغاز شد و در مقابل موزه بروکلین و شامل سخنرانی از نویسنده و فعال Raquel ویلیس و همچنین خانواده Layleen Polanco.

Protesters Gather In Brooklyn For Black Trans Lives Matter Rally
NEW YORK, NY – ژوئن 14: معترضان مارس با شعارهای پرچم نشانه و لباس سفید در حمایت از سیاه و سفید ترانس زندگی ماده در 14 ژوئن 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است. ادامه اعتراضات در سراسر این کشور در پی مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. مایکل شریف جونیور / گتی ایماژ

27-year-old ترانس زن پیدا شد العملی در یک شب جزیره سلول زندان در اوایل این ماه در حالی که در سلول انفرادی.

خانواده او را وکیل اشاره کرد که Polanco تا به حال یک اختلال تشنج و مشکلات بهداشت و سلامت دیگر و در بیمارستان بستری شده بود هفته قبل با توجه به آسوشیتد پرس. “Layleen هرگز شده است باید به سمت چپ به تنهایی در یک سلول به مرگ” وکیل گفت.

گروه اصلاح کمیسر سینتیا Brann وعده داده شده یک تحقیق کامل به Polanco مرگ است.

پس از سخنرانی تجمع را برانگیخت شروع راهپیمایی با لباس زیر زنان در مقابل تظاهرات.

این رویداد برگزار شد روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است که در عقب اوباما-دوران مراقبت های بهداشتی حمایت برای افرادی که تغییر جنسیت. حکومت اعلام کرد جمعه, تاثیر تغییر جنسیت بیماران توانایی مبارزه با تبعیض توسط پزشکان و تجهیزات پزشکی و بیمه بهداشت و درمان ارائه دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de