هزاران نفر در طوفان سواحل کالیفرنیا در اعتراض به تعطیلی

هزاران نفر از معترضان رفتند به هانتینگتون بیچ در اعتراض به کروناویروس مستندات در روز پس از بسته شدن اجباری از اورنج کانتی سواحل است. خشمگین مجبور تعطیلی معترضان نادیده اجتماعی فاصله دستورالعمل و خواستار سواحل بود بازگشایی شد.

جمعیت به خیابان ها ریختند جمعه — بسیاری از چهره بدون ماسک — پشتیبان گیری از ترافیک برای حداقل یک مایل در امتداد ساحل اقیانوس آرام بزرگراه آسوشیتد پرس گزارش. “آزادی ضروری است” “گشت و گذار جرم نیست” و “Newsom است kook” خواندن برخی از نشانه های خود را که همچنین به نام برای بازگشایی همه کسب و کار.

Protest To Reopen California Businesses, Beaches, And Parks Held In Huntington Beach
معترضان جمع آوری در یک تظاهرات در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در تاریخ 1 مه سال 2020 است. Apu گومز / گتی ایماژ

آخر هفته گذشته در کالیفرنیا ساخته شده اخبار ملی به عنوان یک برآورد 80,000 مردم جمع شده در ساحل نیوپورت و هانتینگتون بیچ در طول heatwave. نارنجی شهرستان تنها شهرستان در منطقه که در آن سواحل باقی مانده باز به عنوان شهرستانهای شمالی و جنوبی قبلا تعطیل فضاهای عمومی.

“این ویروس نیست نگاهی به تعطیلات آخر هفته خاموش” فرماندار گاوین Newsom گفت شنبه. “این ویروس رفتن نیست چون این یک روز آفتابی زیبا در اطراف ما بشکست.”

Protest To Reopen California Businesses, Beaches, And Parks Held In Huntington Beach
معترضان جمع آوری در یک تظاهرات در مه 01, 2020 در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. Apu گومز / گتی ایماژ

در روز پنج شنبه Newsom اعلام کرد این تصمیم به اورنج کانتی سواحل است. او دوباره تاکید کرد که “اکثریت” از کالیفرنیا به دنبال اقامت در خانه نظم و اجتماعی فاصله دستورالعمل اما گفت: “مسائل خاص” در برخی از سواحل “را مطرح زنگ زنگ.”

هانتینگتون بیچ, ساحل نیوپورت و دانا پوینت شوراهای شهر اقدام به چالش را تعطیل کرده بودند اما توسط یک قاضی در روز جمعه.

“هانتینگتون بیچ هرگز یکی به بیش از رول و این حکم از فرماندار گفت: شهرستان هانتینگتون بیچ وکیل مایکل دروازه. “ما در حال رفتن به مبارزه با سفارش بر اساس قانون اساسی. ما در حال مبارزه برای شهرستان. ما در حال مبارزه برای ما تصمیم گیران محلی که یک کار خوب انجام داده مدیریت این بحران است. ما نیز در حال مبارزه برای شهروندان هانتینگتون بیچ.”

“من اینجا هستم چون من می خواهم سالن ما باز” قاره تامی Avants گفت: CBS Los Angeles. “من فکر می کنم همه ضروری است.”

“این مستند نیاز به توقف” گفت: سرو ساکن رابین Itzler. “ما نیاز به باز کردن اقتصاد است. شما نمی تواند یک کشور را از همه پنهان شده در خانه.”

Protest To Reopen California Businesses, Beaches, And Parks Held In Huntington Beach
معترضان جمع آوری در یک تظاهرات در مه 01, 2020 در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. Apu گومز / گتی ایماژ

“ما در حال گشت و گذار در شهر” هانتینگتون بیچ شهردار Lyn Semeta گفت. “ما یک شهر ساحلی. ما سواحل بسیار برای ما مهم است.”

معترضان همچنین با حضور در دولت و کنگره آمریکا در ساکرامنتو به تقاضا برای بازگشت به کار, تکان دادن نشانه هایی است که گفت: “دفاع از آزادی” و شعار “ما-A” AP گزارش. یک هواپیمای کوچک نمایش داده می شود یک بنر با تصویر Newsom و عبارت “خود پایان دهند.”

Newsom گفت: پنج شنبه که تعطیل نیست “یک کیفرخواست از افرادی که می خواهید برای رفتن به ساحل” اما به جای بیان خود را صادقانه تمایل به نگه داشتن ساکنان امن است. همانطور که از صبح شنبه در ایالت کالیفرنیا تایید بیش از 50000 coronavirus موارد بیش از 24,000 که در لس آنجلس با توجه به آن در بخش بهداشت و درمان. دولت تعداد کشته شدگان است 2,073.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر