هزاران نفر به مسترد برای لغو رزرو به عنوان Sykes کلبه تعطیلات تغییرات سیاست

هزاران نفر را دریافت بازپرداخت برای لغو تعطیلات پس از یک کلبه اجازه می دهد تا شرکت معکوس سیاست خود را در زیر عمل از ناظر است.

رقابت و بازارهای سازمان (CMA) بررسی Sykes کلبه تعطیلات برای امتناع از ارائه کامل بازپرداخت نقدی به همه مشتریان خود را که رزرو لغو شد به دلیل Covid-19.

این شرکت در حال حاضر معکوس آن سیاست و ارائه خواهد شد تحت تاثیر قرار مشتریان بازپرداخت. این اصرار داشت که در حالی که آن را کار کرده بود با CMA “چرخ در حال حرکت” را قبل از بررسی است.

Andrea Coscelli از CMA گفت: “ما Covid-19 گروه ضربت دریافت کرده است هزاران نفر از شکایات در مورد اجاره تعطیلات, شرکت, بنابراین آن را خوب است برای دیدن ما عمل آوردن نتایج جستجو برای مصرف کنندگان است.

“Sykes دوم تعطیلات بزرگ اجازه می دهد تا شرکت خود را تغییر دهید COVID لغو سیاست با ارائه کامل بازپرداخت زیر CMA مداخله. ما انتظار داریم همه شرکت ها برای انجام این کار است.”

از CMA در حال حاضر متقاعد اجاره تعطیلات شرکت مادر Hoseasons و Cottages.com برای معکوس سیاست خود را.

Sykes متعهد به ارائه کامل بازپرداخت پول نقد برای کسانی که تعطیلات لغو شد و کسانی که در حال حاضر rebooked و تبدیل اعتبار کوپن به پول نقد در هنگام درخواست. آن را نیز به ارسال به روز رسانی منظم برای تنظیم.

سیاست اعمال خواهد شد تا 24 برندهای متعلق به Sykes از جمله خالص کلبه و Carbis خلیج تعطیلات.

گراهام _tenor مدیر اجرایی Sykes کلبه تعطیلات گفت: “چند ماه گذشته شده اند و برخی از پر استرس ترین برای گردشگران داخلی و بیشتر به چالش کشیدن برای بخش عوامل و اپراتورها.

“در حالی که اکثر مشتریان با شروع رزرو در طول زمان مستند دوره را با موفقیت بخواهند صفحاتی دوباره مرتب تعطیلات خود را به تاریخ بعد ما می دانیم که همه کسانی که قادر بوده اند و یا می خواستند. در طول ماه ژوئن بیش از 5 ، 000 مشتریان دریافت کرده اند هزینه کامل.”

این CMA دریافت کرده 5,500 شکایت در مورد محل اقامت تعطیلات و در آن گفت: Sykes ساخته شده uop یک “قابل توجهی” از این.

در حالی که چندین شرکت تغییر کرده سیاست های خود را در آن گفت: هنوز هم وجود دارد برخی از امتناع خود را از مشتریان بازپرداخت و که آنها “در معرض خطر بیشتر عمل”. این CMA قدرت گرفتن شرکت به دادگاه و می توان آنها را جریمه نقدی محکوم شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im