سه NGS باغ برای بازدید در ماه ژوئن

Gardens در حال حاضر باز در انگلستان در حمایت از ملی طرح باغ. در حال حاضر هیچ باغ در حال باز کردن در ولز. بازدید کنندگان باید قبل از رزرو بلیط در پیشبرد در وب سایت (ngs.org.انگلستان). بلیط برای تمام باغ باز کردن در تعطیلات آخر هفته در دسترس هستند از قبل دوشنبه.

Heathercombe, Manaton, Bovey تریسی, دوون TQ13 9XE

Heathercombe دوون

اعتبار:
NGS

تیاو محل مناسب برای پیاده روی مسالمت آمیز در محیط زیبا Heathercombe نهفته است پنهان دره با جریان جریان از طریق جنگل و برکه ها و دریاچه ارومیه و مسیرهای منتهی به آرامی از یک منطقه به دیگری. وجود دارد مقدار زیادی از نیمکت برای استراحت و در صحنه در این زمان از سال wildflower, علفزار ممکن است برخی از ارکیده در گل و وجود دارد بسیاری از جالب درختان. سگ در آگهی خوش آمدید. Heathercombe یکی از تعدادی از باغ های باز در دوون این هفته است.

باز Sun-Sun, 16 ژوئن – ژوئیه 5.

طاووس جاده اصلی Margaretting, Essex CM4 9HY

طاووس, Essex,

اعتبار:
NGS

Woodland پیاده انداز در سراسر دریاچه به یک کلاسیک معبد و مجموعه ای از دیوید آستین گل هستند فقط تعداد کمی از دلخوشیها در ارائه طاووس در اسکس روستای Margaretting. این معبد یکی از تعدادی از ساختمان های باغ که مرمت شده اند یافت می شود در طول پنج هکتار است. مضمون باغ اتاق با کنتراست بیشتر در مناطق باز که در آن حیات وحش یک اولویت است, به خصوص در مناطق جنگلی با ريز نمونه درخت و wildflower, علفزار.

Open خورشید ماه ژوئن 21.

سویفت, خانه, 9 Lyndale خیابان استوک اسقف بریستول

سویفت, خانه, بریستول

اعتبار:
NGS

Swift خانه شهر لذت بخش باغ با فراوانی از گیاهان گلدار هستند که به دقت برنامه ریزی شده برای ارائه یک توالی از لذت بردن از یک هفته به بعد. گیاهان معطر یک اولویت است تولید میوه و سبزیجات و تشویق از حیات وحش است. گونه های مختلف, آیا تودرتو و پرندگان و پروانه ها و یا دوزیستان در استخر پرورش داده می شوند و ثبت شده اما به عنوان خانه را به نام یک گونه دارای اولویت – سریع. به عنوان یک مادام العمر عاشق swifts این تنهایی را به من به باغ – به تحسین پرواز خود را و تماشای آنها را با استفاده از ویژه قرار می گیرد جعبه تودرتو.

باز خورشید ماه ژوئن 21.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر در تمام باغ دهانه یا به تماشای یک باغ مجازی بازدید از ویدئو دیدن ngs.org.انگلستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im