سه افسر متهم در جورج فلوید مرگ در حال حاضر به قید وثیقه

یکی از سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم در مرگ جورج فلوید از زندان آزاد شد در جولای 4 بعد از ارسال $750,000 اوراق قرضه. او در حال حاضر سوم از چهار افسران درگیر در Floyd مرگ که ایجاد شده است در حالی که در انتظار محاکمه است.

Tou Thao, 34 ارسال شده اوراق قرضه در اواخر صبح روز شنبه با توجه به Hennepin County jail سوابق. دو نفر دیگر از افسران سابق توماس خط و J. Alexander Kueng, شد, منتشر شده ماه گذشته در $750,000 اوراق قرضه.

هر سه ماموران با شمارش برای کمک و معاونت در جرم درجه دوم غیر عمدی قتل و همچنین به عنوان کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

تنها افسر که همچنان پشت میله های زندان است درک چوین, که, گرفتار در دوربین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به هشت ساعت در طول بازداشت در 25 ماه مه باعث فلوید به از دست دادن هوشیاری و بعد از آن می میرند. چوین شارژ با درجه دوم غیر عمدی قتل سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. او است که برگزار می شود در $1 میلیون دلار اوراق قرضه.

در این ویدئو Thao دیده می شود ایستاده و نگهداری پیاده دور به عنوان چوین خود را نگه می دارد زانو در Floyd گردن در حالی که فلوید التماس برای زندگی خود را و می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم.” تمام چهار افسران اخراج شدند قبل از شارژ بودن فلوید مرگ است.

تمام چهار افسر به نظر می رسد در یک شهرستان Hennepin دادگاه هفته گذشته است. Thao وکیل گفت که فایل از یک حرکت به حرکت محاکمه و نمایندگان برای تمام چهار افسر گفت: دوربین های تلویزیونی باید اجازه داده شود در دادگاه برای محاکمه.

چوین و Thao را در مجموعه ای به نظر می رسد در دادگاه در سپتامبر 11. دادگاه تنظیم شده است در ماه مارس سال 2021.

تصویری از فلوید مرگ مجموعه ای خاموش در سراسر جهان جنبش اعتراضی خواستار پلیس اصلاحات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de