سه pals طرح به قرنطینه با هم به مبارزه با تنهایی

سی بی اس آمریکا | No comments

اگر چه این شرایط در پشت آن در حال گریم سه سالمندان از انگلستان طرح برای تبدیل شدن به یک زندگی واقعی نسخه از “دختران طلایی” در میان coronavirus بیماری همه گیر. سه زن در 70s خود گفت که اگر آنها نیاز به جداسازی از آنها می خواهید به انجام آن را با هم.

دورین سوختگی کارول جرقه و داتی رابینسون شناخته شده هر یک از دیگر بیش از 40 سال, و تصمیم گرفت که آنها می خواستند برای تبدیل شدن به اتاقی به عنوان یک راه برای مبارزه با تنهایی در خود قرنطینه آنها به اخبار بی بی سی.

سه پالس (pals) در گفتگو با بی بی سی از جرقه زدن ، آنها شروع به چت تصویری giggling و تکان دادن در صبحانه خبرنگار Jayne McCubbin. “ما باید یک منبع شراب در” داتی شوخی.

screen-shot-2020-03-19-at-1-05-48-pm.png
سه زن را بلافاصله نشان داد شراب خود را. BBC

آنها توضیح داد که طرح خود را. “یک هفته در خانه خود ما را در انزواو هفت روز و پس از آن اگر ما هنوز هم مناسب و خوب ما تصمیم می گیرید کدام یک از ما می خواهم به زندگی می کنند در” دورین گفت.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

هر یک دارای یک خانه مشابه به طوری که آنها وزن که یکی از بهترین خواهد بود به ماندن در. یک یک باغ است که خواهد بود خوب برای ورزش. یکی نیس جلوی اتاق در صورت نیاز به فضا از یکدیگر است. “و من Netflix بکشد بنابراین ما می تواند دیده بان ‘تاج.’ بنابراین من فکر می کنم من برنده” دورین گفت.

تمام زنان از سالفورد انگلستان و بسیار نزدیک هستند. “فرزندان ما باید بین ازدواج و ما godparents نیست ما برای دیگر کودکان” داتی توضیح داد. “ما دیده ایم هر یک از دیگر از طریق طلاق و زیان. ما در تعطیلات با هم… ما پس از هر یک از دیگر.”

زنان بستری آنها انجام داد و بیداد — اما برای اکثر, آنها حمایت از یک دیگر. McCubbin گفت: بانوان او را “بزرگ مجازی آغوش” تا زمانی که آنها می توانید ملاقات در فرد است.

خود انزوا می تواند تبدیل به مشکل به خصوص برای افراد مسن که اغلب به تنهایی زندگی می کنند و بیشتر در معرض coronavirus.

خانه های پرستاری شده اند منع بازدید کنندگان به منظور جلوگیری از گسترش میکروب ها به بیماران مسن تر و بسیاری از افراد مسن و افرادی که به تنهایی زندگی می کنند تجربه کرده اند مشکل گرفتن غذا از شلوغ فروشگاه های مواد غذایی.

خوشبختانه داوطلبان باید کمک به افراد آسیب پذیر از دریافت منابع و بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی هستند حتی رزرو ساعت برای سالمندان خریداران بنابراین آنها نه در معرض جمعیت.

برای دیگر مسن آمریکایی که نمی تواند سرپا ایستادن کردن با دوستان خود را مانند این خانم دولت برای جامعه زندگی کرده است یک لیست از منابع از جمله نکات اجتماعی فاصله و اطلاعات برای افراد معلول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>