سه پنجه دایناسورها از اوایل دوره ژوراسیک نقل مکان کرد و مانند guineafowls دانشمندان

دایناسورها که زندگی حدود 200 میلیون سال پیش ممکن است نقل مکان کرد و در راه شبیه به guineafowls با وجود داشتن طولانی و عضلات دم و دانشمندان بر این باورند.

تحقیقات خود را بر اساس یک تجزیه و تحلیل از fossilised ردپای theropods یا سه پنجه دایناسورها از اوایل دوره ژوراسیک در کنار پا برداشت از helmeted guineafowls.

این دانشمندان بر این باورند که یافته های خود را منتشر شده در مجله Biology Letters ارائه می دهد یک راه جدید برای مطالعه باستان ردپای.

نویسنده مطالعه دکتر پیتر Falkingham ارشد, مدرس زیست شناسی مهره داران در دانشگاه جان مورز لیورپول گفت: “دایناسورها در حال حرکت بودند در راه شبیه به مدرن پرندگان حتی 200 میلیون سال پیش بسیاری از میلیون ها سال قبل از پرندگان تکامل یافته حتی اگر آنها کاملا متفاوت (عضلانی دم).”

آهنگ علامت های ساخته شده توسط سه پنجه گونه ترک برداشت عمیق به لایه سطحی که اغلب می تواند دشوار است برای دیدن.

بنابراین یک تیم از کارشناسان که شامل دانشمندان از دانشگاه جان مورز لیورپول و دانشگاه براون آمریکا و استفاده از اشعه ایکس برای مطالعه 3D حرکات guineafowl و پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد در زیر سطح.

Guineafowls بودند مورد استفاده در این مطالعه از آنجا که آنها در حال پرواز پرندگان و خود را با سه پنجه پا “شباهت کسانی که از دوپا غیر مرغی دایناسورها اجازه می دهد که قابل مشاهده حرکات مسئول کم عمق آهنگ های مورد مطالعه به طور مستقیم”.

تیم مشاهده guineafowls راه رفتن را از طریق انواع مختلفی از سطح بافت که شامل جامد گرانول شرکت و نیمه مایع گل اشکال.

آنها پا را از این پرندگان به طور مداوم حرکت می کند در یک “حلقه” الگوی عمیق تر در زمین است.

به عنوان پا غرق در زیر سطح و سپس خارج پنجه از سه اصلی, انگشتان پا ایجاد ورود و خروج مسیر در مکان های مختلف محققان گفتند.

کارشناسان و سپس مورد تجزیه و تحلیل fossilised آهنگ از نزدیک به 200 میلیون سال پیش است که به گفته دکتر Falkingham ممکن است ساخته شده توسط یک دایناسور مانند Compsognathus یا Coelophysis – کوچک theropods در مورد اندازه یک مرغ.

آنها دریافتند که دایناسور اسیر در فسیل ها به “حلقه حرکت” است که همسان guineafowls’.

کارشناسان بر این باورند که زمین خانه پرندگان مانند guineafowl ممکن است حفظ برخی از ویژگی های تکاملی خود را دایناسور از اجداد.

Dr Falkingham گفت: “شباهت حرکت و شباهت پا شکل (سه پنجه) در بین دایناسورها 200 میلیون سال پیش و پرندگان امروز به ما می گوید چگونه به موفق و همه کاره است که پا شده است تکاملی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de