سه کاخ سفید کارکنان در حال حاضر آزمایش مثبت برای Coronavirus از جمله تهمت نوکر دو پنس کارکنان

نیوزویک | No comments

سه نفر از اعضای کاخ سفید کارکنان در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19, مقامات کاخ سفید کرد.

جدید ترین کاخ سفید کارمند برای تست مثبت است معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. در اوایل این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی نیز آزمایش مثبت برای ویروس. اولین عضو از کارکنان کاخ سفید که تست مثبت برای COVID-19 همچنین یک عضو از پنس کارکنان تشخیص داده شد پس از مدت کوتاهی متحده شروع اجرای stay-at-home سفارشات در ماه مارس است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر آزمایش مثبت کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر هوگان Gidley گفت: نه تهمت و نه پنس تشخیص داده شده بود با وجود گزارش که برنده شده بود در تماس نزدیک با نوکر به تازگی به عنوان شنبه ،

“رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید پس از آزمایش منفی برای این ویروس و آنها باقی می ماند در سلامت بزرگ” Gidley گفت: در یک بیانیه رسمی پنج شنبه.

Trump and Pence
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظر می رسد در طول یک کنفرانس خبری در رمان coronavirus COVID-19 در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. از جمعه سه کاخ سفید اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله یک نوکر برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دو پنس کارکنان.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که او و دیگر مقامات کاخ سفید خواهد بود آزمایش COVID-19 روز بعد از خبر شکست که خود را نوکر حال آزمایش مثبت است. پنس را پاسخ نمی دهند به نیوزویک‘s درخواست برای نظر در زمان انتشار مورد اینکه آیا یا نه او را شامل می شود که در آزمایش روزانه.

تایید سوم عضو هیات تست مثبت آمد و مدت کوتاهی قبل از تهمت ملاقات با اعضای جمهوری خواه کنگره در کاخ سفید به بحث در مورد چگونه برای ادامه حرکت رو به جلو با این کشور coronavirus پاسخ. قبل از اینکه جلسه شروع McEnany خطاب به نگرانی های مطرح شده در مورد ایمنی از بازدید از کاخ سفید در زمانی که دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت است.

“ما باید در محل قرار داده رهنمودهایی که کارشناسان ما قرار داده رو به جلو برای حفظ این ساختمان امن, که بدان معنی است که تماس با ردیابی” McEnany گفت: در طول پنج شنبه جلسه. “همه توصیه می شود دستورالعمل های ما برای کسب و کار است که کارگران ضروری ما در حال حاضر قرار دادن در محل در اینجا در کاخ سفید است. آمریکا نیز بازگشایی با خیال راحت کاخ سفید است که در ادامه به کار با خیال راحت.”

پنس همچنین ادامه داد: با دستور جمعه بعد از اخبار خود را کارمند را مثبت تشخیص را شکست. به عنوان تهمت ملاقات با اعضای کنگره در واشنگتن, d. C., معاون رئیس جمهور, رهبری, به, آیووا, به بحث در مورد راه هایی که در آن جامعه کشاورزی بود دست زدن به همه گیر و اجرای شیوه های ایمنی در محل کار.

با وجود این رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را منفی نتایج آزمون در اوایل این هفته, هنوز هم وجود دارد برخی از عدم اطمینان در جامعه علمی در مورد زمانی که یک فرد می شود مسری پس از ابتلا به ویروس. با توجه به یک مطالعه اخیر توسط محققان در دانشکده پزشکی هاروارد یک بیمار ممکن است مسری دو تا سه روز قبل از شروع برگزاری نمایشگاه علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>