‘دور انداخته مانند زباله’: وضعیت اسفبار کارگران خارجی در بحران-آمار لبنان

آن بوده است و 16 روز پس از Aseem رها شده بود در کنار جاده با لبنان کارفرمایان با هیچ چیز در کنار لباس روی خود را به عقب.

20 سال اتیوپی, خدمتکار, یکی از ده ها تن که بیش از دو هفته گذشته خواب بوده اند در خیابان خارج از اتیوپی سفارت در بیروت ریخته وجود دارد توسط کارفرمایان خود را که دیگر نمی توانیم آنها را نگه دارید.

“من انداخته بود در کنار جاده مانند یک تکه از زباله است. من زباله چگونه می تواند او انجام این کار به من گفت:” Aseem که نشده است و برای پرداخت هفت ماه.

Aseem گفته شد که او در حال رفتن برای خرید با او “مادام” اما زمانی که او پا را از کارفرما او را در سوار کردن و بازگشت نیست. او تا به حال شده است در سمت چپ در نزدیکی سفارت اتیوپی پس از گسترش کلمه که 20 داخلی کارگران شده بود کاهش یافته و در آنجا توسط کارفرمایان خود را که نمی دانم چه چیز دیگری برای انجام این کار با آنها.

اتیوپی سفارت بسته درهای خود را به زنان و آنها را به سمت چپ به دفع کردن برای خود در خیابان ها برای زیر 15 شب.

لبنان با آن مواجه است بحران شدید اقتصادی در میان جهانی همه گیر و هفت ماه ضد دولتی جنبش اعتراضی. از اکتبر ارز دهکدهای از دست داد 70 درصد از ارزش خود را در قیمت بسیاری از کالاهای اساسی باید تقریبا سه برابر نرخ بیکاری سر به فلک کشیده است و مردم پس انداز خود را تبخیر.

طبقه متوسط است که در آستانه محو شدن به عنوان حرفه ای شیرجه رفتن فقر و کسانی که در حال حاضر به صورت ضعیف فقر. گرسنگی بلندی بیش از حد از کشور.

این نیروی کار ارزان ارائه مهاجر داخلی و کارگران بیشتر از اتیوپی بلکه از دیگر کشورهای آفریقایی و آسیایی در حال حاضر تبدیل به غیرقابل تحمل برای بسیاری از وسط و خانواده های طبقه کارگر است که مدت طولانی است که عادت کرده اند به زندگی می کنند ،

اولین گروه از 35 زنانی که رها شده بودند در سفارت گرفته شد به یک سازمان غیر دولتی اجرا پناهگاه هفته گذشته است. این کلمه در حال گسترش در بیروت و بیشتر و بیشتر زنان بودند کاهش یافته است در سفارت بود که به وضوح بسته به خواب سرد و سخت پیاده رو. در عرض دو روز دیگر 30 زنان جمع شده بودند در کنار جاده.

برای گروه دوم از زنان و فعالان crowdfunded هزینه های هتل اما در عرض چند روز بیشتر از زنان چپ در خارج از سفارت.

اتیوپی سفارت و سفیر را نادیده گرفته است درخواست برای نظرات, تلفن تماس بی پاسخ مانده و کنسولگری بسته است. آنلاین سفارت انجمن ها آب گرفتگی با لبنان کارفرمایان به دنبال مشاوره به نحوه مسئولانه فسخ قرارداد و یا سازماندهی بازگشت پرواز برای کارکنان خود را.
یک اتیوپی صدای کارگر sobs به عنوان او است منتظر با ده ها تن از دیگران


اعتبار: حسن عمار/AP

تاکسی آوردن بیشتر و بیشتر درمانده به سفارت هر روز. برخی از آنها به اندازه کافی خوش شانس داده می شود این زمان برای بسته بندی وسایل خود را قبل از آنها در حال ارسال به خیابان ها بدون هیچ گونه پناهگاه امن. بسیاری از آنها گفت: آنها نمی توانند حتی باید گذرنامه خود را به عقب به صورت مشترک کنترل و سوء استفاده توسط لبنان کارفرمایان.

“من می خواهم که او را ببخشند اگر او گفت: من اصلا به پول برای بلیط خود را, شما باید برای رفتن در خود است. من می توانستم برای در خواست کمک از خانواده من می کردم کار آزاد. انتظار نداشتم او را به من پرتاب در خیابان مانند زباله بدون گذرنامه و یا هر گونه لباس” گفت: Aseem.

برخی از کارفرمایان در حال بازگشت خدمتکاران به دفاتر اشتغال است که سازماندهی داخلی مهاجر کار. Abaeba شد بازگشت به کار توسط خود کارفرما که “نمی خواهم [او] دیگر” در روز پنج شنبه صبح.

“آنها به من رسید و من انداخت به خیابان. سپس آنها انداخت مقداری پول به من برای یک تاکسی به من گفت به سفارت. طبیعی است که آنها ضربه ما در دفتر.”

در سفارشی که اغلب تشبیه به بردگی مدرن, لبنان را بدنام Kafala سیستم روابط قانونی اقامت از یک مهاجر کارگر به کارفرمای خود ساخت آن را بسیار دشوار است برای آنها را به پایان قرارداد. این سیستم است که در محل در سراسر خاورمیانه تسهیل شایع سوء استفاده از جمله وخیم زندگی در شرایط عدم پرداخت در حال حاضر دستمزدهای پایین ، قاچاق و فیزیکی و سوء استفاده جنسی.

در آغاز آوریل پزشکان بدون مرز راه اندازی یک مهاجر کارگر خط تلفن در بیروت. از 52 سلامت روانی درخواست آنها باید بیش از گذشته 67 روز آنها را شناسایی 16 روانپزشکی موارد هفت که مجبور به بستری شدن روان. شش نفر از کسانی که در بیمارستان بستری بودند در میان زنان رها شده در خارج از سفارت اتیوپی.

“حداقل 40 درصد از تمام زنان که به نام ما برای مراقبت از سلامت روان شده بود قربانی جسمی یا سوء استفاده جنسی” گفت: اویتا Mouawad, حمایت مدیر در MSF را دورا پروژه.

“تکان دهنده سلامت روان وزارت امور خارجه است که ما در حال پیدا کردن کارگران مهاجر در انعکاسی است از تمام سختی آنها تا به حال برای رفتن به در زمان خود در لبنان است. این نمایش در حال حاضر به دلیل تنش اضافی که Covid و بحران اقتصادی است که با قرار دادن بر روی آنها. روان پریشی است که اغلب باعث ضربه و شوک و استرس شدید.”

با توجه به اطلاعاتی لبنان به طور متوسط دو خدمتکاران مرگ در هر هفته است. بسیاری از تلاش های ناموفق در فرار از سوء استفاده که شامل پریدن از بالکن در ساختمان های بلند و یا حکومت به خودکشی.

رو بیکاری یا حقوق خود را نکردن هزاران نفر از لبنان 250,000 کارگران مهاجر که در حال محافظت شده توسط هر گونه قوانین کار شده اند در تلاش برای دریافت عودت در ماه های اخیر با توجه به لبنان وخیم اقتصادی وضعیت.

برای آنها تلاش برای بدست آوردن خانه مالی نوار غیرممکن به بالا. با توجه به کنسولگری را در Facebook صفحه قیمت بلیط خواهد بود $680 علاوه بر هزینه برای 14 روز در قرنطینه به محض ورود در نرخ از $40 تا 100 دلار در هر شب است.

کارگران خانگی در لبنان را به عنوان کمی به عنوان $150 در هر ماه.

فقط چند کیلومتر پایین جاده در فیلیپین سفارت یک خدمتکار در زمان زندگی خود را در پایان ماه مه در حالی که مستقر در سفارت پناه. نگرانی مطرح شده بود تنها چند روز قبل از اینکه در مورد شرایط است که او و دیگر 25 خدمتکاران دیگر در انتظار بازگشت پرواز است ،

مقامات لبنانی در مورد سوال یک مرد در ماه آوریل که در تلاش برای فروش نیجریه داخلی کارگر بیش از Facebook – مشترک وقوع در دست دوم خرید و فروش شدند. در خارج از سفارت اتیوپی بیش از دو هفته گذشته مردم دیده شده است و تلاش برای “فروشگاه” ارزان خدمتکار در میان کسانی که رها شده اند. هر دو عمل مقدار به قاچاق انسان است.

روز پنج شنبه کارگران در سفارت اتیوپی حمل و نقل باقی مانده به رسمی اردوگاه پناهندگان. صحبت های تحت گمنامی او گفت که 35 زنان خواهد بود به اشتراک گذاری یک اتاق زندگی می کنند.

“بهتر است از خیابان” Aseem پیامک بعد از آن شب.

سفارت کارگران انتظار دارند بیشتر از زنان به حال خود رها شوند در آستان خود در روزهای آینده به لبنان بحران اقتصادی همچنان به مارپیچی خارج از کنترل است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de