Thunderbirds, فرشتگان آبی پلها را افتخار پزشکی کارگران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نیروی هوایی ایالات متحده را Thunderbirds و نیروی دریایی آبی فرشتگان خواهد بود انجام flyovers برای ابراز حمایت خود از مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در سراسر کشور طی هفته های آینده. او از اعلام در روزانه خود را در کاخ سفید coronavirus جلسه چهارشنبه.

“عملیات امریکا قوی بود این ایده از ما نظامی بزرگ مردان و زنان” آقای ترامپ گفت. “این Thunderbirds و فرشتگان آبی خدمه که می خواست برای نشان دادن حمایت آمریکا پزشکی کارگران که درست مثل اعضای نظامی در زمان جنگ به شدت در حال اجرا رو به جلو مبارزه است.”

“آن خواهی بود. من می خواهم برای دیدن آن را نشان می دهد. من آنها را چند بار و من نمی توانم به اندازه کافی از آنها را,” او اضافه شده است.

واشنگتن پست اولین گزارش داد که flyovers بودند که برنامه ریزی شده برای نیویورک, واشنگتن, بالتیمور, نیوآرک, ترنتون, فیلادلفیا, آتلانتا, هوستون, Austin و دالاس. ایسنا امنیت ملی خبرنگار دیوید مارتین تایید مشترک flyovers خواهد رخ می دهد در برخی از 30 شهرستانها از جمله آنهایی که ذکر شده در ارسال گزارش. تجلیل و قدردانی خواهد بود انجام شده به زودی پس از پنتاگون دریافت تایید از کاخ سفید مارتین گزارش شده است.

هر اسکادران هزینه حداقل 60 ، 000 دلار در هر ساعت به پرواز با توجه به پست. اما در مجموع می تواند اجرا بالاتر از پنتاگون می گوید CBS News, هزینه هر پرواز ساعت برای یک F-16 است که در حدود $20,000. وزارت دفاع گفت: با توجه به ایسنا که وجود خواهد داشت هیچ هزینه اضافی به مالیات دهندگان پس از پلها در حال حاضر در تیم های عملیاتی بودجه است.

آقای ترامپ همچنین گفت که او قصد دارد به حرکت به جلو با برنامه های سالانه جولای چهارمین جشن در نشنال مال در واشنگتن اما با کوچکتر جمعیت برای کمک به محافظت از تماشاگران. “سال گذشته یک موفقیت فوق العاده ای است و من می خواهم تصور کنید که می خواهیم آن را,” او گفت:. “امیدوارم من مدت می توانید استفاده کنید برای همیشه به عنوان یک موفقیت بزرگ است.”

بیش از آخر هفته پس از آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلی این Thunderbirds پرواز بر فراز بخش هایی از کلرادو به عنوان نشانه ای از قدردانی به کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و دیگر ضروری پرسنل در دولت است.

دانشگاه کلرادو در بیمارستان UCHealth پرستار کیم کلارک گفت: CBS Denver که او قدردانی ژست. “این به آن معنا و آن باعث می شود شما متوجه است که مردم واقعا مراقبت و دیدن آنچه که ما انجام می دهیم حتی اگر آنها قادر به آمده در بیمارستان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im