شما ممکن است در حال حاضر binged راه خود را از طریق کاملا باور نکردنی هفت-قسمت Tiger Kingاما در واقع وجود دارد, بیشتر را مشاهده کنید. Netflix بکشد مجموعه مستند را درجه یک قسمت پنج و آن را به ظاهر با ارائه زمان واقعی به روز رسانی در چه مورد علاقه خود را (و یا حداقل های مورد علاقه) و شخصیت ها تا به حال.

نصب جدید به نام ببر پادشاه و مناعلام شد توسط Netflix پنج شنبه. با توجه به توییتر ارسال از جریان سایت, این قسمت خواهد شد از ویژگی های جدید مصاحبه با یک لیست نشان می دهد افراد برجسته از جمله “جان Reinke, جاشوا شماره گیری جان Finlay, Saff اریک Cowie ریک [کیرخم] و جف و لورن لاو” توییت گفت.

کمدین Joel McHale میزبان مراسم-مانند قسمت که صحبت خواهد شد با فوق مردم در مورد چگونگی سری اتحادش را تغییر زندگی خود را. پس از انتشار آن در ماه گذشته ببر پادشاه تبدیل به یک فرهنگی حاضر در امریکا در غیر این صورت پر سر و صدا زمان.

Jeff Lowe نشان داد فیلم جدید فیلم برداری فقط در هفته گذشته در یک Cameo در مارس 4.

هیچ اشاره ای به جو عجیب و غریب است که مسلما قلب سری ظاهر می شود در قسمت جدید. مالک سابق بیشتر Wynnewood عجیب و غریب, پارک حیوانات در حال حاضر در زندان برای یک botched قتل-برای-استخدام طرح و یک لیست از دیگر حیوانات سوء استفاده از اتهامات عنوان شده علیه.

ببر مدافع کارول Baskin نبود ذکر شده در این اطلاعیه و همچنین. قسمت سوم از ببر پادشاه آنه در مورد Baskin را از دست رفته و پیشنهاد کرد که Baskin گفته بود درگیر در که هرگز حل شد ناپدید.

Jeff Lowe
Jeff Lowe در حال حاضر صاحب G. W. حیوانات عجیب و غریب پارک و برجسته است در ‘Tiger King.’
Netflix

بسکین اظهار نظر در مورد ببر پادشاه از طریق وبلاگ خود را در Big Cat Rescue سایت و ادعا کرد که دوباره او نمی کشتن شوهر یا تغذیه او را ببر به عنوان عجیب و غریب متهم او را از. او همچنین اشاره کرد که Netflix بکشد به او گفته بود که docuseries خواهد بود Blackfish برای ببر و افشای نادرست در امریکا باغ وحش سیستم. کلمات او ناودان به پایان رسید سری که برجسته او دشمنی با عجیب و غریب بیشتر از امریکا در اسارت قوانین.

در ضمن Netflix است که ظاهرا به سری اعتیاد به مواد مخدره به عنوان رسمی خود در توییتر زیستی منابع نقل قول از Baskin: “سلام به همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها.”

طرفداران ببر پادشاه به احتمال زیاد هیجان زده به شنیدن از Jeff Lowe که صاحب عجیب و غریب حیوانات پارک در حال حاضر. او شاید یکی از بحث برانگیز ترین این سری به دلیل اتهام نقش در هل دادن های عجیب و غریب نسبت به یک قتل-برای-استخدام طرح. او همچنین ظاهرا ساختمان جدیدی باغ وحش بنابراین به احتمال زیاد به روز رسانی در اطراف حیوانات و افکار عمومی در اطراف او.

در حالی که آخرین قسمت در دسترس نخواهد بود تا روز یکشنبه تمام هفت قسمت های قبلی از ببر پادشاه در حال جریان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im